Tema: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

Pozdrav svima,

rješavam neke bonuse pa me nešto interesira, konkretno radi se o partypokeru. Pred možda godinu, dvije dobio sam ovih 50$ free što se nudi i na pokerpro.hr. Znači igrao sam za prave novce, ali nikada nisam uplatio svoje novce na stranicu. Sad me interesira ako uplatim svoje novce i rješim zahtjeve za bonus da li će oni to meni odobriti ili će reći da sam već igrao za pravu lovu i da sam ''popušio'' kitanu i da neće vidjeti te dodatne $. 

Ako netko ili je imao iskustva s takvim stvarima molim ga za pomoć.

Hvala

00

Re: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

ako ti bonus jos uvik stoji pod "pending bonus" onda ga normalno mozes ocistit. ako ga nema tamo onda nista od bonusa. al najbolje ti je da kontaktiras support

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

Neznam da li si me dobro razumio. Radi se o pokersavvy-u. I sad uplatiti ću svojih npr. 100$ i rješavati bonus + morao bi dobiti 70$ od pokersavvy - a nakon skupljenih 100 pointsa. Sad me interesira da li ću dobiti bonus od jednih i drugih, s obzirom da sam već igrao za prave nove a oni uvijek naglašavaju ''NEW real money player'', pa me interesira da li će me jeb... jer znam da moje ime i prezime imaju u bazi.

Hvala

00

Re: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

naravno da NE možeš, samo novi accounti.
jedino ako složiš na neko drugo ime

assumption is the mother of all f ups

00

Re: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

Pa to sam si i mislio, tnx

00

Re: NEW REAL MONEY PLAYER - pitanje ! Specificiraj molim

dejan001 napisao:

Neznam da li si me dobro razumio.

ocito da nisan smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00