Tema: Party Poker $2.000 Cash Race

http://www.pokerpro.si/uploads/cash_races/party_poker_2k_cash_race.png

Pripremili smo $2.000 Cash Race na Party Poker-u koji će početi 15.01. Nagrade će biti podjeljene ovako:

1. $450
2. $350
3. $270
4. $200
5. $150
6. $120
7. $100
8. $80
9. $70
10. $60
11. $50
12. $40
13. $30
14. $20
15. $10


Ako bi željeli sudjelovati u Cash race-u, a niste prijavljeni na Party Poker preko PokerPro-a, kontaktirajte nas.

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

zar postoji sansa da se sudjeluje ako smo preko drugog aff. registrirani?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

zamorano11 napisao:

zar postoji sansa da se sudjeluje ako smo preko drugog aff. registrirani?

znaš i sam da to ne ide  tongue

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Ja sam isto preko drugog, trebalo je biti pametniji prije, ali onda nisu bili takvi dealovi

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

wildgh napisao:
zamorano11 napisao:

zar postoji sansa da se sudjeluje ako smo preko drugog aff. registrirani?

znaš i sam da to ne ide  tongue


da smile zato me i zbunilo malo ovo:

roba59 napisao:

Ako bi željeli sudjelovati u Cash race-u, a niste prijavljeni na Party Poker preko PokerPro-a, kontaktirajte nas.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Treba onda pitati robu...možda se može nešto dogovoriti. to bi bilo super, to još nisam vidio da se može sudjelovati u tuđim race-ovima  roll

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

ja ću poslati, pa da probamo... big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

vjerovatno ce nas savjetovat da otvorimo drugi acc na nekoga smile al javi sta kaze wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

9

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

ja sam skuzio po zadnjoj recenici da mozemo.. ili ce nas trazit otvaranje novog acca big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

10

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Mogu sudjelovati svi, ne samo naši igraći. Pošaljite na podršku ime, prizime i Party Poker username i napišite kad ste poslednji put igrali na Party Pokeru, želimo vidjeti koji acc. su aktivni a koji nisu.

Uglavnom svi mogu sudjelovati.

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

@Vule - gleda se samo koliko je rejka napravljeno u cash gameu, ili se racunaju i sng i mtt?

da li se osvojene nagrade isplacuju na racun u obliku novca ili kao bonus koji naknadno treba jos ocistit?

posla san maloprije podatke za acc na podrsku (username i mail na koji je prijavljen), to je sve ili triba jos nesto?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

12

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

zamorano11 napisao:

@Vule - gleda se samo koliko je rejka napravljeno u cash gameu, ili se racunaju i sng i mtt?

da li se osvojene nagrade isplacuju na racun u obliku novca ili kao bonus koji naknadno treba jos ocistit?

posla san maloprije podatke za acc na podrsku (username i mail na koji je prijavljen), to je sve ili triba jos nesto?

Koliko znam, broje se i sng i mtt . Nagrade se isplaćuju u obliku novca i ne bonusa na tvoj party poker account.

Roba ili Lidija če poslati odgovor na tvoj mail.

00

13

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

ja sam se registrirao na Party Poker preko PokerPro-a jesam li onda automatski prijavljen za ovo ili trebam slat nekakav e-mail sa prijavom?

I ako neko može malo objasnit što je u biti Cash Race, jel potrebno samo odigrat što više handova u cash game-u ili nešto drugo?

Thx

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

14

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Svizac napisao:

ja sam se registrirao na Party Poker preko PokerPro-a jesam li onda automatski prijavljen za ovo ili trebam slat nekakav e-mail sa prijavom?

Automatski si prijavljen.

Svizac napisao:

I ako neko može malo objasnit što je u biti Cash Race, jel potrebno samo odigrat što više handova u cash game-u ili nešto drugo?

Igrači se natječu tko će više rejka napraviti...

00

15

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

zašto nemogu poslat mail preko podrške. stalno me izbacuje

When you got nothing, you got nothing to lose
00

16

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Neznam.. Pošalji onda mail na support @ pokerpro.com.hr

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

svako koliko ce se objavljivat ljestvica?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Imam na party pokeru odavno neki acc. na koji nikada nisam polagao novac. Kada sam pocinjao sa online igranjem skino sam ga da vidim kakav je software, sada bih zelio pocet igrati na njemu radi bonusa.

zanima me dali cu dobivati ovaj bonus 100 % na prvu uplatu buduci da priliko registracije nisam upisoa nikakav bonus kod ??

00

19

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

MS_PAINT napisao:

Imam na party pokeru odavno neki acc. na koji nikada nisam polagao novac. Kada sam pocinjao sa online igranjem skino sam ga da vidim kakav je software, sada bih zelio pocet igrati na njemu radi bonusa.

zanima me dali cu dobivati ovaj bonus 100 % na prvu uplatu buduci da priliko registracije nisam upisoa nikakav bonus kod ??

Pošto nisi igrao, pošalji mail Partypokeru da ti zatvore account i napravi si novi preko pokerpro-a. To je moguče na partypokeru.

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Koja je razlika izmedju ova dva koda koja sam uspio pronaci na stranici ? PROCOMHR i PROHR50

00

21

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

PROHR50 je za free bankroll i ne dobije se bonus na uplatu
PROCOMHR je za deposit bonus.

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Ja se isto sjećam da sam prije igrao na Party-u play money, ali nesjecam se ni s kojim e-mailom ni nista...
Nemogu naci e-mail od supporta vec na stranici moram upisat e-mail i to da bi mogao poslati pitanje supportu...
Zanima me sada da li da ja napravim novi account pa da ih onda zamolim da obrisu stari ili? Ili ako netko ima direktan e-mail od supporta...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

23

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Napravi novi i ak te kaj pitaju reci da neznaš ništa od starog (tj. da si zaboravio da ga uopce imas).

00

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

roba59 napisao:

PROHR50 je za free bankroll i ne dobije se bonus na uplatu
PROCOMHR je za deposit bonus.

reg sam se preko ovog PROCOMHR bonusa, i dobivam 2 Party Point-a za 1$ rakea
maloprije sam na stranici slucajno vidio i ovaj kod POKERPRO1, gdje dole ispod stoji da za dolar rakea dobivam 8 party point-a

Dali je moguće ovo, znaci da 4 puta brze mogu ocistiti first deposit bonus !?

00

25

Re: Party Poker $2.000 Cash Race

Daj mi reci gdje si to vidio jer je to vjerojatno stara informacija, pa da ispravim (ukoliko je).

00