Tema: Coral poker

Pozdrav , treba mi odgovor igraca koji igraju na coral pokeru ako ima takvih , naime registrirao sam se napravio deposit i ne mogu igrati jer nisam potvrdio svoje podatke sto je jako dobro , te sam im posalo sve slike sto sam trebao i preslike , ali cekam vec 5 dana , naime pokerstars koji broji stotine tisuca igraca odgovori u 3 dana dok jedan coral to ne moze ... Odlucio sam  malo proguglat i vidim da su ljudi imali jako puno problema sa coral sluzbom , da dugo odgovaraju te da odjedanput blokiraju racun iz tko zna kojeg razloga... I onda krece natezanje sa njima koje traje par tjedana da bi ga odblokirali , a ne navedu razlog zbog cega je uistinu doslo uopce do toga da blokiraju racun igracima ..  ovo gore sto sam naveo su topici po forumima koji su stariji tako da ne mogu tvrditi dali je to i dalje tako , ali vidim da je sluzba ista pa me zanima ima li netko iskustva hocu li dobiti ikakav odgovor uskoro ili sta se vec desava ..

Lijep pozdrav!

00

2

Re: Coral poker

Hej drunksquirrel, Coral support je malo sporiji to je istina, safety accounta, para nije u pitanju, sigurno neće zatvorit account bez nećeg uzroka, napiši mi tvoj username, provjerit ću ja dodatno. Predlažem, da jim pošalješ još jedan email gdje trebaš napisati, da si jim slao već sve dokumente.

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00

Re: Coral poker

Napisao sam dva email-a , ali molio bih te ako mozes provjeriti username mi je GabaTheKing

00

Re: Coral poker

Rijeseno je , evo sad sam provjerio , hvala

00

5

Re: Coral poker

palecgor  big_smile

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00