Tema: Šaltanje sa Starsa na....

Evo kao i što naslov kaže htio bih se prešaltati sa Starsa na neku drugu poker kucu. E sad me zanima šta mi vi predlažete, bankroll mi je 200$ koje bi povukao na drugu kucu. Zanima me gdje su najbolji bonusi i gdje su najbolji uvjeti za SNG 3-5 $...Iako je meni stars najbolja stranica, radi bonusa se prebacujem , ali cu se vratiti jednog dana???

00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

??????????????????????????????????????????????????????????

00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

Full Tilt? Za sng ti treba velika kuća gdje ih se igra puno.

00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

full tilt definitivno...meni se osobno ne sviđa sajt, ali što se tiče sng-ova ima mislim najveći izbor i najviše akcije... smile

00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

Moja preporuka je da ides redom po nekim manjim sobama s dobrim bonusima, cistis ih i gradis BR. Akcije na SNG 3-5$ ima gotovo svugdje, osim ako nisu multi table SNG...
A Full Tilt ostavis dok ces imat BR od 600$ tako da mozes iskoristit cijeli bonus kojeg je lako za ocistit cijelog i na malim limitima...

00

6

Re: Šaltanje sa Starsa na....

Idi na everest, nema puno prometa, al sng od 5$ se igraju, jedino sto su ti od 6 ljudi, al jako su isplativi, ako znas igrat ove normalne, brzo ces se naviknut.. sng od 9 ljudi su jako slabi, treba cekat 10-15 min da se napune i uopce se ne igraju.. Ustvari igraju se samo 4 sng-a stalno.. To su ti 2,5$ 6-max, 3$ 6-max DON, 5$ 6-max, i 8$ DON... U prosjeku traju 35-40 minuta, imas par regulara koji grindaju, njih brzo zapamtis, a ostalo su sve fishevi... Jedino sto ces tesko igrat vise od 6-8 komada odjednom jer je softver odvratan i stolovi se ne mogu smanjit.. Bonus ti je fiksni, mislim da imas 300 i 500 $, bez obzira koliko uplatis..

00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

mile88 napisao:

Moja preporuka je da ides redom po nekim manjim sobama s dobrim bonusima, cistis ih i gradis BR. Akcije na SNG 3-5$ ima gotovo svugdje, osim ako nisu multi table SNG...
A Full Tilt ostavis dok ces imat BR od 600$ tako da mozes iskoristit cijeli bonus kojeg je lako za ocistit cijelog i na malim limitima...

Mile je lipo sve objasnija, imas ovih sng koliko ti srcu drago bilo HU ili 6-9 max, a bonus se stvarno lako cisti.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Šaltanje sa Starsa na....

Ja ti preporučam Noble poker. Imaju dobru VIP ponudu i cashback od preko 40%. Sajt je na 3. mjestu po prometu iza Starsa i Full Tilta.

00