Tema: BWIN

Pozdrav,

jel tko zna jel bwin zatvorio vrata za nove igrace sa naših prostora? Kad se ide na registraciju prvo što se traži je zemlja prebivališta a u opcijama ne daje Hrvatsku kao ni druge drzave iz bivše Yuge.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: BWIN

vujo napisao:

Pozdrav,

jel tko zna jel bwin zatvorio vrata za nove igrace sa naših prostora? Kad se ide na registraciju prvo što se traži je zemlja prebivališta a u opcijama ne daje Hrvatsku kao ni druge drzave iz bivše Yuge.


Vjerovatno jeste...iz BiH se od 2018 ne moze registrovati na 888poker. Meni su poslali mail 10.07 da mogu isplatiti novac ali da od tad necu moci vise igrati.

00

3

Re: BWIN

Hej vujo izgleda da si u pravu, registracija na Bwin nije više moguca, preporucujem ti, da si otvoriš Party Poker, tamo igraci imaju dosta bolje uvjete ako se registriraju putem PokerPro-a:

Party Poker ekskluzivne nagrade za PokerPro igrače

- Svi novo otvoreni accounti dobiju nakon prvog depozita FREE 4 x $5.50 satellite tickete
- First Depozit bonus: 100% do €325 u slučaju uplate u $ bonus iznosi 100% do $500 (vrijednost bonusa je 12,5% cashbacka)
- Cashback: Prvi mjesec 40% Fixed! Nakon toga od 20 do 40% po Party Poker VIP programu
- $15,000 Rake Race
- PokerPro dodatni Rake Chase: (do 10% dodatno cashbacka)
- Tjedni $100 PokerPro i $250 Bankroll Booster Freerolli (svake nedjelje i ponedjeljkom)
- Ostale PartyPoker promocije

Party Poker registracija

http://hr.pokerpro.cc/ponuda/6-party-poker.html

Nakon registracije pošalji username na PM ili email manager@pokerpro.cc

Sretno!  big_smile

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
20

4

Re: BWIN

Bwin mi je bio zanimljiv zbog kladionice  big_smile

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

Re: BWIN

Znaci mi koji imamo stare accounte mozemo igrat, ali ne primaju nove igrace iz RH?

00

Re: BWIN

Ja mogu igrati sa stranim accountom.
Kod registracije nije ponuđena Hrvatska.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00