Tema: Poker Početnik Split

Evo novi sam u pokeru igram 2 tjedna. Uglavnom sam igrao malo na PokerStarsu i u Admiral Casinu u SPlitu na turnirima. Sinoć sam igrao jedan freeroll turnir i iako san ispao nakon 2 sata igre iman neke primjedbe na svoju igru za koju bi volio dobit uvid od Vas iskusnijih igrača

Znači primjetio sam da igram previše nit tight, nisam puno riskirao, uglavnom igram sa jakim kartama kao AA KK QQ JJ TT , ili kombinacija visokih karata. Kao i suited connectors.

Ali imam osjećaj da ne otvaram dovoljno potova. Da jednostavno ulazim u malo ruku. I nekako mislim da je to mozda problem, nekad odem platim big blind cisto da otvorim flop da vidim imam li kakav set ili nesto. A ako nemam a cesto nemam Foldam
Mislim da nemogu bas blefirati 4 igrača, tako da blefove cuvam kada ostanem 1v1 ili 1v2.

Ali zanima me najvise dali da ulazim u igru i sa slabijim kartama, ili otvaram više flopova

Uglavnom sada igram samo te turnire u Splitu u Admiral casinu


Svaki savjet je dobrodošao i zahvaljujem unaprijed svima

40

2

Re: Poker Početnik Split

Dobrodošao na Forum Masterchief  big_smile

Igraš pravilno, Tight aggresive je najbolji stil za live turnire, igrači previše gledaju flopove i gube previše chipova na marginalne ruke ili se stavljaju u teške situacije s lošim handovima.
Ako se igra deep turnir, onda se može otvarati više potova preflop, na malim buy-inovima je to teško, tek na turnirima od 200 i više € nude takvu deep igru kad dobiješ na početku puno chipova, a blindovi se dižu svakih 30 ili više minuta.  cool

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
10