Tema: Talijanske poker stranice - kako mogu igrati tamo?

http://hr.pokerpro.cc/uploads/hr.pokerpro.cc/talijanskestranice/pokeritalia.jpg

Da li si znao da možeš igrati online poker s Talijanima?

PokerPro omogućava našim VIP igračima da igraju na stranicama i aplikacijama kao što su recimo PPPoker, Pokermaster, Poker Kingdom s igračima iz SAD-a i Azije, a sada možeš igrati vrlo soft online igre i s Talijanima!

PokerPro igrači mogu igrati putem naših specijalnih VIP setupa na talijanskim networkima: iPoker.it, PeoplesPoker.it, BossMedia.it, PartyPoker.it i Planetwin365.it .

Više detalja možeš saznati u vijesti, a ako si se odlučio igrati s Talijanima možeš nas kontaktirati na manager@pokerpro.cc ili možeš poslati PM na forum administratoru Bebik-u

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Talijanske poker stranice - kako mogu igrati tamo?

Pokusao sam vas kontaktirai preko maila pa nema odgovora, ako treba cu pricekati, a mozete mi poslati PM na forumu jer me zanima kako mogu igrati na ovim stranicama dok tamo boravim smile

00

3

Re: Talijanske poker stranice - kako mogu igrati tamo?

Bok Stormpay javim ti detajle kako je moguce igrati preko emaila malo kasnije danas.

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
10

Re: Talijanske poker stranice - kako mogu igrati tamo?

Može i meni detalji. Dvoumim se između J88Pokera i  PeoplesPoker.it

10

Re: Talijanske poker stranice - kako mogu igrati tamo?

Bok Baphomet,
poslao sam ti odgovor na email.

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00