Tema: Pozdrav svima, može pomoć?

Pozdrav svima 

Ja sam Borna dolazim iz Varaždina imam 17 godina uskoro 18.
pošto uskoro ulazim u punoljetnost
Htio bi se ozbiljnije baviti pokerom online do sada sam igrao samo iz zabave ali mogu reći da imam potencijala, međutim slobdno mogu sebe nazvati početnikom pa bi htio nekoga da mi malo pojasni di   na ovoj stranici stoje kakve teme za početnike. Imam želje i  prilično sam discipliniran samo  mi treba pomoć kod prikupljanja materijala   i  odgovora na pitanja.

Hvala  unaprijed  smile   club

20

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Dobro došao.
Najbolje da počneš malo gledati videa na youtubeu ili uzmeš pretplatu na Run it once ili Upswing Pokeru.
Kad napuniš 18 javi se da ti sredimo bonuse na poker stranicama.
Ukoliko imaš kakva pitanja slobodno postavi na forumu.  wink

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
00

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Hvala na brzom  odgovoru .
Možeš  li mi  možda preporučiti neku  dobru knjigu ?

00

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Harrington on Online Cash Games

Za osobno savjetovanje u vezi najboljih online poker rakeback dilova pišite na E-mail:  manager@pokerpro.cc .
10

5

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Sretno bobek09! Sigurno bi ti preporucio da gledas sto vise videa, Run it Once ili Upswing poker su najbolji kao je vec rekao Kreso.  wink

Najbolje online poker rakeback ponude & pristup privatnim online igrama!
Javi se na e-mail:
manager@pokerpro.cc
00

6

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Javi se na skype (dacccc98) posto smo slicne dobi a ja sam kroz to sve vec proso pa da te savjetujem da sto korisnije vrijeme iskoristis

Zadnji popravljao Daco (12-10-2018 09:15:12)

10

Re: Pozdrav svima, može pomoć?

Dobrodosao nogometas:)

Sretno u poker vodama i samo polako, gledaj cim vise vide-a i citaj forum da skuzis osnove i onda polako kad napunis 18 grind:)

00