Tema: Ljudi pomagajte

Pozz ljudi,igram mikrolimite uglavnom na GDFP ruskoj sobi i u plusu sam ali se tesko prave pare.Fisheve naravno derem ali ima vise regova koji su blago receno mentoli nesto izmedju Ultra Lagare i Manijaka.Citaio sam neke knjige,artikle mnoge po internetu,gledao one  coucheve na yt ali niko nije u njihovom primeru prikazao bas ovakve mentole kao sto ja igram protiv njih.Svi predlazu da protiv takvih treba igrati tight i cekati ruke.Medjutim desava se cini m ise vise da gubim sa velikim rukama poput KK,AA nego sto pravim pare sa njima.Jer niko ne folda ni na izolaciju ma kolka bila ,a ni na 3bet,tak oda se igraju multiway potovi gde obicno takvi indijanci pogode 2 para ili ubodu flash ili straight sa nekom nesrecnom rukom.Ne znam kako je u drugim sobama,ali ovo kad bi ste videli krstili bi ste se verovatno!Takodje mnogi ajde da kazem couchevi kazu da se sa vatrom ne treba igrati vatrom.Ali sta treba da slusam njihov savet znaci da zovem sa AA,KK,QQ i spremam zamku,obicno na taj nacin i ako osvojim pot to su mali potovi.Takodje me idioti urnisu sa blindi protiv mog otvaranja na BU sa 3 betovima,ili ako me ne 3 betaju onda zovu maltene 100% ruku tako da covek ni sa dugmeta ne moz vise da sigurno uzme pot.Kontam da mi je jedini nacin a i generalno mislim da se u pokeru pare prave u 3bet potovima u poziciji,dakle ako igrac A 3beta igraca B u poziciji vecinu vremena ni jedan ni drugi nece imati nista,ali se pot osvaja na osnovu pozicije,to svi znate.Ono sto hocu da promenim u svojoj igri je da prosirim 3bet range koji je naravno merged jer nema smisla budale blefati posto sve zovu.Merged range mi je bio negde oko 8% ali mislim da je i to malo sa obizrom koliko otvaraju siroko.Na koliko da prosirim range,koje ruke mi preporucujete,a da me opet ne explotaju ako vide da 3betam ko blesav?

00