Tema: Run it once Poker

Pozdrav svima!

Već dugo pratim stranicu ali nisam nikad bio baš aktivan na forumu. Igram poker povremeno od 2008 godine kad sam započeo na Full Tiltu gdje sam igrao freeroll turnire i napravo svoj prvi deposit.

U glavnom da ne duljim čudi me da se ne priča o novoj poker sobi Phila Galfonda zvanoj Run it Once Poker ili RIO Poker, koja je najavljivana kao soba koja će online pokeru vratiti staru slavu.

Dakle stranica je trenutno u otvorenoj beti koja je počela početkom veljače i nema neke mogućnosti npr. trenutno nudi samo cash igru, ali sve će se to updateati uskoro, ali ono najvažnije ideje i pristup koji ljudi tamo imaju su za svaku pohvalu. RIO poker je primjerice poseban po tome što nudi 51% RB za sve igrače u smislu da rekebake pada na stol u vidu antea u iznosu između 1-1000 BB, a pobjednik te ruke nosi i taj uvećani dio pota. Dodatni RB može se dobiti streemanjem (od 50-110% RB ovisno koliko vas ljudi gleda na twichu), daju 100% na prvi deposit i još podosta različitih promocija i natjecanja. Primjerice "super splash" koji će biti sutra kad će od 19h do 01h davati 80% RB na NL50.

Stranica ne dozvoljava korištejnje HUD ali ima implementirani HUD unutar same stranice što je još jedna inovacija.

Mislim da je ovo velika stvar za poker zajednicu i nakon dugo vremena svijetla točka u online pokeru, ima li neko da igra na njoj?
Nakon mjesec dana igranja preporučio bih svakome da proba, moje daleko najbolje poker iskustvo još od Full Tilt Pokera 2008. na kojeg RIO poker neodoljivo podsjeća.

10