51

Re: FULL TILT RUSH POKER

video od pleura je dobar samo malo za zajebanciju big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

52

Re: FULL TILT RUSH POKER

milac napisao:

video od pleura je dobar samo malo za zajebanciju big_smile

Iskreno, pogledao sam samo prvih par minuta. Bio mi je čudan ali vidim da na trackeru taj torrent ima najveći promet, a i komentari su odlični. Isti lik ima još objavljenih videa, koje doduše nisam pogledao, ali sam skinio.

00

53

Re: FULL TILT RUSH POKER

Ja sam zadnja dva dana igrao malo rush, nl50, 4stola.
Odigrao 12k handova i u minusu sam 2 BI. Vecinom sam igrao FR jer sam i tu fish a pogotovo na 6max  big_smile
Igrao sam do sad super ultra tight (osim iz CO i BTN), ali nekak mi se cini da to i nije bas profitabilno... ili je samo problem u mojoj fishy post flop igri gdje jednostavno ne mogu foldat overpar a milijun puta sam naletio na set ili dva para...

Jedini savjet koji imam i koji kod mene funkcionira je da iz kasne pozicije dok imate neki hand s kojim ste zadovoljni da samo pokupite blindove pricekate da malo iscuri vrijeme tak da se igracima iza vas nece dat cekat pa vas najcesce nece callat s marginalnim handovima. A dok imam monstera onda se trudim raisat sto brze big_smile

Mozda glup savjet ali kod mene funkcionira big_smile

EDIT:
I jos nesto, iz blindova dosta 3betam sirokim rangeom na raise od CO i BTN, isto tako i iz BTN dok CO raisa. I cini mi se to dosta profitabilno.

Imajte u vidu da sam ja fish sto se casha tice tak da ove savjete uzmete s velikom dozom opreza big_smile

Zadnji popravljao mile88 (09-02-2010 13:20:15)

00

54

Re: FULL TILT RUSH POKER

mile88 napisao:

Gdje ima tih filmica za rush?

ja sam na Stox Pokeru pogledao

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

evo ima ovde jedeo video u rushu, lik igra 4 stola SH  NL25

http://www.pokertrikz.com/videos/211-Tr … egy-Video/

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

56

Re: FULL TILT RUSH POKER

super tight po meni nije opće profitabilna na rush-u...
pola stola je već otišlo igraš protiv BB(koji se neće zajebavati i braniti s nekim smećem) i eventualno jednog koji ostane - tu agresija čini svoje i jako je profitabilna. Na CO i BTN se može jako proširiti range, pocket parovi i set mining su super profitabilni, steal se radi skoro uvijek.

Ja imam jednu opasku da ako odigrate loose i agresivno IP - nije toliko bitna veličina opening beta, bez problema se može raisati i 3x bb (čak i minraise) jer tko ima neki hand će ostati i na 4x i 5x, a u velikoj većini slučajeva će svi foldati, tako da manje riskirate za steal i postaje jako profitabilno.

Ne se zaletavati s AA i KK na big stackove bez razmišljanja i bez obzira na teksturu boarda jer ih dosta calla i 3bet s suited connectorima, suited one gapperima, malim pocketima, broadway kartama jer imaju veliki potencijal i ljudi callaju marginalne ruke zbog implied oddsa. Ako ste big stack i igrate protiv isto big stacka, jako igrajte monstere, a marginalne ruke izbjegavajte i kontrolirajte veličinu pota. One pair handove igrati jako oprezno (TPTK i overparove) - deep stack.

Cbet je super profitabilan i može se učestalije raditi jer dosta ljudi odmah unaprijed folda ako ih promaši flop, ili foldaju ako ih flop jako ne pogodi pa neće ulaziti u marginalne situacije. Osim nekih multiway potova, može se raditi skoro pa uvijek. Opet dolazi do izražaja i sama veličina cbeta - može se manje cbetati iz istih razloga i većinom je dovoljno pola pota.

Izbjegavati light 3 betati, osim ovo što je mile rekao, ali onda isto smanjiti size 3beta jer ako villain steala s any two ili lošim handom, dovoljan je manji 3bet za resteal, a i manje riskiramo za mogući 4bet gdje moramo foldati.

gl  cool

assumption is the mother of all f ups

00

57

Re: FULL TILT RUSH POKER

Super post, tnx wink

00

58

Re: FULL TILT RUSH POKER

propast napisao:

evo ima ovde jedeo video u rushu, lik igra 4 stola SH  NL25

http://www.pokertrikz.com/videos/211-Tr … egy-Video/


ne sviđa mi se malo njegova igra jer ono u biti set mining igra i čeka poziciju sa premium handovima, van pozicije ih i folda

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

70k hendova rusha i mislim da mogu reci par stvari.

Zapravo je nebitno ocete li igrati super tight ili loose, posto rush nije preflop game vec nut peddling postflop game. Bitno je da mozete foldati AA na K74r flopovima ako dobijete raise, da se ne zenite za one pair handove i da budete top of the range barem 70% vremena.

Poker je lagana igra - kako vasi protivnici grijese, vi profitirate. I ova poslovica je mozda najtocnija od svih kad je rush u pitanju.

Rush je definitivno najlaksa forma online pokera trenutno, ali je variance ogroman.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

60

Re: FULL TILT RUSH POKER

kakvi su ti winningsi? imas kakav graf?

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

Imam. Uglavnom, runnao sam poprilicno ocajno EV wise i da nije bilo bonusa vjerojatno ne bih bio tu gdje jesam sada. Uostalom, graf ce ti reci dovoljno. I pun kufer hendova su bili totalni cooleri u tom razdoblju (top two vs set na flopu, crackani flopani straightovi, crackani top setovi, crackani flopani flushevi itd) tako da nije ispricana cijela prica bas.

Na 50nl u 10k hendova do sada graf ide pod kutem od 45 stupnjeva prema gore, mozda buyin ispod ev.

http://img42.imageshack.us/img42/9726/bobo25nl.jpg

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

Cbet je super profitabilan i može se učestalije raditi jer dosta ljudi odmah unaprijed folda ako ih promaši flop, ili foldaju ako ih flop jako ne pogodi pa neće ulaziti u marginalne situacije. Osim nekih multiway potova, može se raditi skoro pa uvijek. Opet dolazi do izražaja i sama veličina cbeta - može se manje cbetati iz istih razloga i većinom je dovoljno pola pota.

Sve receno potpisujem osim ovog sto sam quoteao. Moje iskustvo je da treba cbetati manje nego inace. Puno manje. Vrlo cesto A high handove (pa cak i K high) chekirajte behind. Ako vam villain donka turn lako foldate, a u protivnom cete se showdownat u 90% slucajeva i vrlo cesto imati best hand.
Rush poker treba igrati face up cijelo vrijeme, bilo na ili izvan pozicije. Razlog tome je jednostavan. Takvim pristupom si smanjujete variance, posto ima gro setupova koji nemaju nikakve logike.

I ako imate dobar hand u marginalnom spotu, radije foldajte. Bluff catchanje u Rushu je skup sport, a 0EV potez je uvijek opravdan.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00