Tema: FULL TILT RUSH POKER

http://www.fulltiltpoker.com/rush-poker

jeste isprobali?

zanima me šta mislite o ovoj dimenziji pokera?

ja sam malo igrao i mogu reći da mi se jako sviđa...

cool

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

Hehe... Tak je slično meni na starsima kad igram 24 stola.

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

roba59 napisao:

Hehe... Tak je slično meni na starsima kad igram 24 stola.

hahaha

Ja sam proba danas, i nakon nekog vrimena svatio sam da mogu birat koje ruke igrat na onaj način, u pola sata sam zaradio 20 $ na NL10, igra sam samo AA, KK, QQ,JJ , AK,AQ.
Dosta sam dobro runna hita bih cesto sa AK ili AQ i dobro to naplatio, jednom sam folda QQ i JJ preflop, odnosno jako tight i biram ruke koje igram tj. igram samo ove koje sam nabrojio big_smile, i betam jako, za sada se isplatilo ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

e jbg,i ja bi igrao samo da nemam glupi account tamo vec napravljen preko pokerstrategya  sad
sad se moram mucit na jokerstarsima... al ok,nezalim se,nije dobio royal flush al skoro ;>
http://www.pokerhand.org/?5100307P

Zadnji popravljao Rexonja (20-01-2010 01:01:54)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

Ovo je isto ko da naredaš stolove jedan iza drugog i oni iskaču na istom mjestu,  a to je još bolje jer možeš pomaknut sa strane neki stol ak hoćeš vidjet kaj se događa, a kaj ovdje?

Ne vidim čemu toliko oduševljenje...

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

niveaformen napisao:

Ovo je isto ko da naredaš stolove jedan iza drugog i oni iskaču na istom mjestu,  a to je još bolje jer možeš pomaknut sa strane neki stol ak hoćeš vidjet kaj se događa, a kaj ovdje?

Ne vidim čemu toliko oduševljenje...

koliko san skuzija stoji ti taj stol dok se ne odigra hand za tebe. znaci ako si platija pf. ne ide ti odma na drugi nego ceka dok foldas ili dobijes/izgubis hand

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

zamorano11 napisao:

koliko san skuzija stoji ti taj stol dok se ne odigra hand za tebe. znaci ako si platija pf. ne ide ti odma na drugi nego ceka dok foldas ili dobijes/izgubis hand

Da, u tome je jedina razlika.

A ovako nemaš ni statistiku jer su svaki hand drugi igrači za stolom.

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

Moje mišljenje je da će ovdje biti puno riba...

Zašto?
Jedan od razloga je jer je ovako uzbudljivije (što oni i traže) i ne moraju čekati dok netko odigra nego su stalno u akciji (ako ste možda primjetili, često ribe pišu u chatbox "zzzzzzzzz").

Drugi razlog je što regulari "ne znaju" igrati bez statistike.

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

roba59 napisao:

Moje mišljenje je da će ovdje biti puno riba...

Zašto?
Jedan od razloga je jer je ovako uzbudljivije (što oni i traže) i ne moraju čekati dok netko odigra nego su stalno u akciji (ako ste možda primjetili, često ribe pišu u chatbox "zzzzzzzzz").

Drugi razlog je što regulari "ne znaju" igrati bez statistike.

Slazem se s ovim, ali i mislim da ce sad na obicnim stolovima biti manje akcije i manje riba.
Takav je slucaj i sa HU SNG nakon sto su uveli super turbo husng gdje je pocetni stack 10bb pa je dosta riba pobjeglo tamo...

00

10

Re: FULL TILT RUSH POKER

mile88 napisao:

Slazem se s ovim, ali i mislim da ce sad na obicnim stolovima biti manje akcije i manje riba.

Da, to ide jedno s drugim.

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

sad me mi i cashgame sjebati
ionako su mi sjebali sng turnire sa donovima sad

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

mile88 napisao:
roba59 napisao:

Moje mišljenje je da će ovdje biti puno riba...

Zašto?
Jedan od razloga je jer je ovako uzbudljivije (što oni i traže) i ne moraju čekati dok netko odigra nego su stalno u akciji (ako ste možda primjetili, često ribe pišu u chatbox "zzzzzzzzz").



Drugi razlog je što regulari "ne znaju" igrati bez statistike.

Slazem se s ovim, ali i mislim da ce sad na obicnim stolovima biti manje akcije i manje riba.
Takav je slucaj i sa HU SNG nakon sto su uveli super turbo husng gdje je pocetni stack 10bb pa je dosta riba pobjeglo tamo...

Ona stvar je potpuno besmislena, ukrades dva blinda i 2 : 1 si chip leader, isto tako ukrade ti dva tri blinda onda si shortstack, na tim stolovima uglavnom svi igraju sve, all in sa k3 im je ko kuća ...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

zamorano11 napisao:
niveaformen napisao:

Ovo je isto ko da naredaš stolove jedan iza drugog i oni iskaču na istom mjestu,  a to je još bolje jer možeš pomaknut sa strane neki stol ak hoćeš vidjet kaj se događa, a kaj ovdje?

Ne vidim čemu toliko oduševljenje...

koliko san skuzija stoji ti taj stol dok se ne odigra hand za tebe. znaci ako si platija pf. ne ide ti odma na drugi nego ceka dok foldas ili dobijes/izgubis hand

Ovde cim foldas makne te na drugi stol i novu ruku, a mozes jednostavno izabrat opciju quick fold cim se karte podjele i odmah ti folda  i stavi te na drugi stol i novu ruku, a ako te bas zanima da vidis jesi napravio dobar fold i zelis vidjet sta neko ima izaberes sitout i drzi te na istom stolu dok ne maknes tu opciju, a cim maknes hopala na drugi stol.... uglavnom nema čekanja, samo se redaju ruke i biraš sto igrat. O igracima protiv kojih igras nemozes naravno znat apsolutno nista, ali logicno je da ih nema sta ce igrat mnogo ruku, jer nema potrebe za agresijom kad mozes samo foldat dok nedobijes pristojnu ruku.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

14

Re: FULL TILT RUSH POKER

Koja je shema s blindovima? Jel te uvijek na drugom stolu stavlja na poziciju na kojoj si trebo bit il kako? i jel to fr il 6-max?

00

15

Re: FULL TILT RUSH POKER

Stavlja te nsumično, ali mislim da se vodi briga o tome da te pogode blindovi isto kao obično.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

16

Re: FULL TILT RUSH POKER

Ja sam isprobao, nije loše...ima dosta riba, a ima i dobrih regulara. to odmah shvatiš dok vidiš da dolazi za stol sa 5-10 buyina
treba se naviknuti na povećan broj bed beatova jer to dolazi s večim brojem fisheva (danas su mi kraljevi poginuli bar 6 puta - i to od J7o i sličnog smeća, shortstackeri guraju KJo i slično...jedan čak i 9Qo i naravno suckoutao protiv AQs s 9 na riveru).

Treba znati igrati deep stack, jer začas možete imati do 3-4 buyina i naći se s fishom koji ima isto toliko jer je zaradio suckoutanjem i outdrawanjem. Međutim za to postoji i izlaz za one koje neće igrati deep - ako ugasite rush i uđete opet za minutu, počinjete ispočetka.

Sve u svemu, ovo će biti profitabilno, trebat će igrati bez huda, pouzdati se u notes i brojiti $$$

assumption is the mother of all f ups

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

nisam bas primjetio da igraju svakakve ruke, vecinu ruku u kojim sam sudjelova su bili pristojni...... nerazumijem zasto bi neko zelio dobit akciju sa Q9 off, ako moze foldat par ruku dok nedobije barem 78 s, to je ko droga ribama.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

heh evo sad AA vs QQ preflop all in, izgube mi asevi, a cjeli dan sam super runna .. eh
Necu vise rush igrat  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: FULL TILT RUSH POKER

Nisi na rushu... hehe

00

20

Re: FULL TILT RUSH POKER

chillin napisao:

nisam bas primjetio da igraju svakakve ruke, vecinu ruku u kojim sam sudjelova su bili pristojni...... nerazumijem zasto bi neko zelio dobit akciju sa Q9 off, ako moze foldat par ruku dok nedobije barem 78 s, to je ko droga ribama.

Q9 je bio s buttona  big_smile 
pa valjda je krao, a ja sam ga 3betao s SB s AQs pa je zgurao  lol (dok krade blindove, onda ide do kraja  lol )

assumption is the mother of all f ups

00

21

Re: FULL TILT RUSH POKER

evo suma sumarum prvog dana rusha...
http://img228.imageshack.us/img228/5679/rush.jpg




zadnji hand - MP raise s AA, dobijem shove od BB sa KTo... flop x K K  lol
- i reko dosta rusha za danas big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

22

Re: FULL TILT RUSH POKER

Igrao sam i ja sad malo. Čisto da vidim novost.
Tako tako mi je... Igrao sam NL10 jer mi se neda stavljat više love na account pa ne mogu reči kaj mislim jer nisam igrao svoje standardne limite.

Nekoliko savjeta

  • ZLATNI SAVJET: Rejzajte button u 100% vremena

    Dobit ćete pot u večini slučajeva. SB je vjerojatno već foldao, a BB se neće zajebavati s sranjima od handova jer zna da je odmah na redu kad klikne fold.

  • Cbet radi češće nego inače.
    Iz razloga što se nikome neda zajebavati za pot, ako nema ništa (što je jako često) jer kad klikne fold počinje nova partija za njega

  • Kad dobijete 3bet foldajte sve osim QQ+ i AK
    Kad neznate protiv kog igrate morate pretpostaviti da igra TAG stil. Ovdje je to još povečano jer će svi  foldati sranja, a dosta njih će igrati ultra tight.

  • Kad 3betate QQ i AK, foldajte na 4bet
    Ovdje će protivnici 4betati samo QQ+ i AK. Kad imate QQ u ruci protivnik će imati KK+ i AK. Kad imate AK, imat će QQ+. Protiv tog range-a stojite jako slabo.

Ako se sjetim još nećeg, dodat ću... Slobodno i vi date neki savjet koji ste primjetili da pali.

00

23

Re: FULL TILT RUSH POKER

100% rejz s SB-a i ako dobijete call cbet od oko 60% pota bi isto trebao biti jako profitabilan.

00

Re: FULL TILT RUSH POKER

wildgh napisao:

evo suma sumarum prvog dana rusha...
http://img228.imageshack.us/img228/5679/rush.jpg




zadnji hand - MP raise s AA, dobijem shove od BB sa KTo... flop x K K  :lol:e

- i reko dosta rusha za danas big_smile

join the club sad

Zadnji popravljao chillin (20-01-2010 11:58:33)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: FULL TILT RUSH POKER

roba59 napisao:

100% rejz s SB-a i ako dobijete call cbet od oko 60% pota bi isto trebao biti jako profitabilan.

6handed ili 9handed, il nije bitno ?

Ja sam igra 9handed i nema mi smisla cekat dok svi foldju...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00