Tema: GG novi July promo

Kao sto znate vjv , GGjev rnc leaderboard daje nagrade u kartama za turnire za July i August promo , u zadnjen postu san izgadia GG i moram priznat da sam bio skroz u krivu i promo im je dosad + rb program bio najbolji na trzistu za micro-low stakes ali jbg sad uglavnom treba mi savjet gdje sad grindat ogroman volumen posto nemogu igrat na GGju jer nmg igrat cash 15 sati dnevno za turnir ulaznice iz ocitih razloga, tako da ili party ili supersport jer vidim da su oni uveli rakeback za iduca dva mjeseca ili stars samo mega exploit huge volume neki dir ili neki drugi site? E da br mi je mal jer imam velike zivotne troskove a samo igram poker tako da nmg multi siteat, u svakom slucaju savjet pliz?

00

Re: GG novi July promo

pozdrav, moja preporuka bi ti bila da nađeš site gdje imaš najbolji rakeback deal, u micro stakesima je rake ogroman oko 10bb/100
te je on najveci protivnik igracu. Cilj bi ti trebao biti cim prije izgradiiti bankrol i maknuti se iz microsa, stars i supersport ne nude rakeback, za cash bi ti preporucio partypoker, run it once ili gg network

01