Tema: Noble avantura by Tonivk

Evo nakon igranja na Poker starsu, odlućio sam se presaltati na Noble.
Napravio sam depozit od 90 $ i krecem lagano. Imam u planu skupiti 200$ rakea.
Mislim igati SNG i DoN.

BR: 90$

00

Re: Noble avantura by Tonivk

E vo ovako mali rezime nakon prvog dana na noblu. Nisam igrao puno , samo 4 SNG cisto da osjetim softver i malo se prviknem na novu okolinu. Prvi dojmovi su onako dosta losi. Softver ne bas sjajan, jako losa ponuda SNG i sto je najgore slaba posjecenost istih, treba se cekati dosta da se stol popuni, sto mi otezava multitabliranje....Nadalje stolovi se nemogu smanjiti, sto mi je jos jedna otezana okolnost.
Mislim da cu odigrati ovaj mjesec vamo, probat pokupiti rake i podici bankroll i brisem odavdje......probat cu sa ninja table da mi malo olaksa...

BR: 101$

00

Re: Noble avantura by Tonivk

Stolovi se mogu smanjiti,imas gore u desnom kutu stola oznaku za smanjivanje ili povecanje stolova.
Ja igram par dana i nije los.Akcije na cash ima,uvijek mogu igrati 10-15 stolova.

00

Re: Noble avantura by Tonivk

nebi se složio da je noble loš poker room, softver je solidan, kao što je croman rekao možeš smanjit stolove, tako da na bilo kakvom monitoru možeš od jednom vidjet barem 9 stolova ako ne i više s time da si možeš iza njih stavit još njih, tako sam ja znao igrat 20-22 stola od jednom bezproblema, još si uzmeš minimaximode da si možeš stolove podesit dimenzije kako želis i karte isto, a bitnije ti je i ipokerbet jer imaš hotkey i jos mnogo toga, tipa da nikad nisi sitout itd.
Do $20 se solidno pune sng, ali stvar je u tome da ujutro je malo akcije tako da najbolje da tek popodne počneš igrat, dok navečer se sve puni dosta brzo, a franuzi su toliko loši da nemožeš vjerovat, takve igrače nema šanse da nađeš na pokerstarsu, puno puta ti praktički poklone chipove. Šta se tiće DON to ti baš i nebi preporučio osima ako znaš igrat omahu DON sng jer ove holdem DON sng je premali moguči roi da bi nešto zaradio a rake ti je brutalan tako da ti je bolje da igraš normalne sng uostalom ako si prosjecan igrač zašto bi igrao DON sng gdje možeš samo dupli buy in dobit a ovak možeš puno više.
Također dobra ti je stvar da svaku nedjelju dobiš bonus u $ tako da te i to može puno dići ako dosta igraš, nemoraš čekat kraj mjeseca ili da skupiš neki određeni broj bodova ko na drugim site.

Zadnji popravljao Rodman (22-01-2010 11:47:06)

00

Re: Noble avantura by Tonivk

Ok . hvala na info....za stolove stvarno nisam znao, sto se tice punjenja SNG jedan od 30 mann sam cekao 15 min, drugi nisam docekao...
kakav bonus se moze dobiti tjedno?

00

Re: Noble avantura by Tonivk

tonivk napisao:

kakav bonus se moze dobiti tjedno?

Pročitaj si ponudu za noble koju sam ti poslao. Zadnji dio.

00

Re: Noble avantura by Tonivk

pa to je ono za 200$ rakea, jel?

00

Re: Noble avantura by Tonivk

se isplačuje svake nedelje ako igrač u tjednu napravi min. $200 rake-a

00

Re: Noble avantura by Tonivk

Evo ipak sam se odlucio povuci sa Nobla, jer jednostavno nemogu igrati svoju igru, SNG u jako slabo posjeceni.
Prebacujem se na full tilt. E sad imam 80 $ da uplatim, pa trazim nekoga tko ce me stejkati sa 50-100$ da pokupim sto veci bonus. Vracam po dogovoru...udjel u profitu ili slicno...

00

10

Re: Noble avantura by Tonivk

tonivk napisao:

pa trazim nekoga tko ce me stejkati sa 50-100$

Za to moraš pokazati neke rezultate.

00

11

Re: Noble avantura by Tonivk

Ukoliko propadnem vracam lovu..znam da je neuvjerljivo, ali eto vracam.......

00

12

Re: Noble avantura by Tonivk

nista onda cu kreniti sa 50 $

00

13

Re: Noble avantura by Tonivk

koji su ovo klosari na noblu, zatrazim povlacenje para i oni me traze standardno karticu i osobnu, ja im posaljem i sad me traze da im moram poslati sliku potpisa na kartici, a na mojoj visa electron nema uopce potpisa...ja im to napisem, posaljem obe strane kartice i oni i dalje traze taj potpis ili nema love......

00

14

Re: Noble avantura by Tonivk

tonivk napisao:

koji su ovo klosari na noblu, zatrazim povlacenje para i oni me traze standardno karticu i osobnu, ja im posaljem i sad me traze da im moram poslati sliku potpisa na kartici, a na mojoj visa electron nema uopce potpisa...ja im to napisem, posaljem obe strane kartice i oni i dalje traze taj potpis ili nema love......

To je standardno - potpiši se na karticu i pošalji

00