Tema: pokerstars aurora tema

Ovo je cavao u lijes, aurora tema, koja ce ubiti ps... Jest da su odvratni sa prakticki 0% rakeback odavno, ali ovo je prevrsilo svu mjeru... Jedino sto ih je drzalo toliko dugo na zivotu, sa svim kiksevima koji su napravili prema potrosacima, je software...
Razgovarao sam sa live chat supportom oko toga par puta zadnjih par dana i poslao sam upit tech timu za prebacivanje na staru temu (moguce je, objasnjeno sve, samo zgoglajte, jednostavno rijesenje gdje se brise par foldera) i da li to krsi TOS. Bilokakva vasa saznanja, komentari i slicno u veci ove aurora gluposti, napisite ovdje. Da pomognemo jedan drugom, hvala.

00

Re: pokerstars aurora tema

U cemu je problem sa novom temom??

00

Re: pokerstars aurora tema

Aurora mi zdere komp, proc sa 4 stola komp radi na 43++ stupnja (i usage je 20-40%) na najlosijoj grafici (carbon beta, tu podtemu preporucuju za "slabije performanse" tokom igre), sve je presitno, note-anje je prakticki nemoguce, zvukovi - alarmi kod multitablanja su poseremeceni + alarmiranje kroz taskbar tabova od stolova ne funkcionira, tako da ako nemas sve stolove na tile igras prakticki na slijepo lol. Na "normalnim" podtemama aurore proc je na ~45-50 stupnjeva sa usage koji skace do 50%... Opcenito, i na ovoj temi carbon beta (koja je odvratna) i na ostalim "normalnima" koje su "zahtjevnije" prakticki je nemoguce multitablati. Ako moj ryzen 5 2600 + 16gb ddr + 2x ssd samsung diska se muce, o cem mi onda tocno pricamo? Rasprava je o toj glupoj aurori i na 2+2 i na ps support tech na twitteru...
Zasad ima glatko rijesenje da se makne ta forsirana tema, ali ne znam do kad ce to trajati... Uglavnom uzas, probaj, procitaj pa ces se i sam uvjeriti.

Zadnji popravljao 11331133 (27-10-2020 10:35:02)

00

Re: pokerstars aurora tema

Btw, je li imao itko problema sa withdraw na ps-u? U smislu da su cekali dugo - duze nego inace.

00

Re: pokerstars aurora tema

11331133 napisao:

Btw, je li imao itko problema sa withdraw na ps-u? U smislu da su cekali dugo - duze nego inace.

ne, ide super brzo sto se mene tice

00

Re: pokerstars aurora tema

Trajao je withdraw 4 ili 5 dana, nisam siguran... Uglavnom prosao je i u mailu sam dobio obavijest da je sada withdraw na net+ 3-10 radnih dana, a inace do sad je bio 72h. Nastavlja js u istom tonalitetu ~_~.

00