Tema: Pozu ekipa:)

Lijep pozdrav iz Medjimurja.Imam 27 godina i kartam poker ozbiljnije zadnjih par godina. Naletio sam na stranicu 888poker i za zezanciju uplatio 10$. E sad sam dosao do 200 pa me zanima isplata? Ako ima tko iskustva? Kada idem na isplatu trazi me ime banke,Swift/bic kod i iban od banke.. probao sam sad sa 50$ i oduzeto mi sa racuna.. ali kako ce ti novci stici do mene? ???????????? hvala puno

10

Re: Pozu ekipa:)

Pozdrav. najbolje bi bilo da pričekaš jer dok su blagdani i neradni dani večina providera ne isplačuje pare jer banke ne rade kolko sam ja skuzio(ne mora biti razlog)  a ako kroz par radnih dana ne dobijes novac najbolje bi bilo da se javis njihovom supportu i sigurno ces rijesiti stvar! LP

00

Re: Pozu ekipa:)

Marinho27 napisao:

Lijep pozdrav iz Medjimurja.Imam 27 godina i kartam poker ozbiljnije zadnjih par godina. Naletio sam na stranicu 888poker i za zezanciju uplatio 10$. E sad sam dosao do 200 pa me zanima isplata? Ako ima tko iskustva? Kada idem na isplatu trazi me ime banke,Swift/bic kod i iban od banke.. probao sam sad sa 50$ i oduzeto mi sa racuna.. ali kako ce ti novci stici do mene? ???????????? hvala puno

Nije Iban od banke,već tvoj Iban..uz swift kod i ime banke

00