Tema: goalwin vs ultimatebet vs unibet

ovako, s obzirom da se nisam bas proslavio na microstakesima na pokerstarsima nit mi se isplati igrat bez rakea, odlucio sam da cu sljedece novce staviti na jednu od ove 3 sobe, e sad-- da cujem, na goalwinu mi se cini primamljiv RB od 40%, dok ni  ub.ovih 30% nije lose kakvo je stanje sa unibetom? na koji princip se isplacuje rake na svakom od ovih, kao na tiltu svakih 7 dana ili? i da prije svega, kakvi su igraci i na kojima je vise akcije u kojem djelu dana jer uglavnom igram u vecernjim satima a unibet mi se cini bolji preko dana a slabiji kasno navecer??? o ultimatebetu neznam bas puno, za goal sam citao i cuo da se dosta rusi, i da ima problema sa softwareom, ali da ima punoooo ribaaa, al bas krcato, o unibetu jedino sta znam je da je na ovim prostorima relativno popularan, ili da se bar najvise reklamira...

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

Unibet se reklamira na ovim prostorima puno pa je zato popularan...

A jesi razmišljao o ovome: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1162

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

da budem iskren i nije mi bas nesto =/ malo sam sad gledao i nema bas ljudi, a i software mi se cini nekako los? javi mi se onda na pm vezano za ponudu? ultimate bet me dojmio finim softwareom.,.. imas mozda jos koji prijedlog??

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

mrtvimi5h napisao:

nema bas ljudi

Onda si ti bio na nekom drugom sajtu pa ga zamjenio. Noble je na iPoker mreži koja je na 3. mjestu po broju igrača.
http://pokerscout.com

Poslao sam ti ponudu na PM.

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

mi moze neko rec na koji nacin se isplacuje rake na gorenavedenim sobama??? planiram igrat microstakese i netoliko aktivno barem ne u pocetku jer nemam bas vremena tako da ce mi vise odgovarat neki tjedni rake, a ne da skupljam rake do neke odredjene cifre pa da ga onda dobijem big_smile

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

ultimatebet isplacuje rakeback jednom mjesecno, direktno na poker account. za ostale ne znam

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

Mislim da na unibetu moraš skupiti 500$ rejka da bi dobio RB.

Jesi razmišljao o Power Pokeru?

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

a kakvo je stanje sa rbackom na goal winu??? znaci unibet mi otpada, cisto iz razloga sto necu tako puno imat vremena za igrat da skupljam puno rake.a. a ultimatebetov jednomjesecni RB. je ok, samo mi je bolje da mi sjeda rake svaki tjedan s obzirom da sam na malim limitima i tako.  Roba, ovo vezano za power.. da cini se jebeno, samo sta na tom cakeu i nema neki broj igracA? mozda grijesiM? dobro je sta su ameri u kombinaciji, jer sa njima sam uglavnom i igrao (obicno igram u kasnim vecernjiim satima). nisam igrao na poweru ali na cakeu jesam, i to je sve zali boze, jako tesko se nalaze slobodna mjesta na stolovima, a i malo ih je, igraci su dosta losi... malo cu jos pogledat za taj ziigmundov power big_smile:D

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

Ovdje si pročitaj za GoalWin: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 669#p6669

Mislim da možeš mjenjati bodove kad hočeš.

00

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

aha, kuzim.. mislim da mi najvise onda odgovara rake od powera i goal.a. jos me samo zanima, roba bi mi ti mogao napravit first deposit naa neku od ovih soba kad se odlucim zato jer neam karticu, a ti si mi vec uplacivao na starse i covjek si od povjerenja  wink

00

11

Re: goalwin vs ultimatebet vs unibet

mrtvimi5h napisao:

aha, kuzim.. mislim da mi najvise onda odgovara rake od powera i goal.a. jos me samo zanima, roba bi mi ti mogao napravit first deposit naa neku od ovih soba kad se odlucim zato jer neam karticu, a ti si mi vec uplacivao na starse i covjek si od povjerenja  wink

Naravno. Kad se odlučiš, javi mi se.

00