26

Re: PokerStars - Promocije

Da, to je neki bug...

00

27

Re: PokerStars - Promocije

i meni se to isto dogodilo više puta u zadnjih tjedan dana ( igram omahu NL50), pise da ima 5 igraca za stolom, i ja uđem pa me doceka table is closed ( il tak neš)

OMGUIDIOT
00

Re: PokerStars - Promocije

Vam radi pokerstars? kad uđem samo mi vrti connecting i nikako da se spoji, i tako vec zadnjih desetak minuta. nikad još nisam imao ovakav problem

00

29

Re: PokerStars - Promocije

Ne radi. Mislim da je bio server restart.

00

Re: PokerStars - Promocije

Znaš možda koliko ce to potrajat?

00

Re: PokerStars - Promocije

Meni je u toku igre dosla poruka kao 15 minuta nece radit ali kako vidim to se oduzilo.

00

Re: PokerStars - Promocije

Evo radi!

00

Re: PokerStars - Promocije

robo000 napisao:

Poker Stars pitanje -  Dogada mi se sljedeca stvar, kada pocnem otvarati stolove, od npr 20 slobodnih na minimalno 10 mi se pojavi sljedeca poruka : This table has been closed , premda stoji i dalje da ima 8 igraca koji igraju(tj 1 mjesto slobodno). To me izluduje jer dok postavim 14 stolova treba mi duplo vise vremena zato sto mi se stalno javljaju te poruke i onda moram zatvarat, otvarat...Da li se to jos kome dogada ili da mozda reinstalam Stars softwer?

Hvala

Kad igram HU to mi se stalno događa, ali to nije bug.
PokerStars uvijek ima samo 1 prazan table.
Ako igraju 3 igrača za nekim stolom i sva 3 leftaju, table se zatvara, a ti si možda ušao u baš tom trenutku jer možda software nije još stigao refreshati bazu podataka na stolovima.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: PokerStars - Promocije

Nije stajali su nekoliko dana ti stolovi-sad ih nema koliko sam skuzio.(stajao jedan te isti stol sa istim igracima par dana)

00

35

Re: PokerStars - Promocije

Bio je to bug...

00

Re: PokerStars - Promocije

Evo sada sve radi poslje restarta...Valjda je bio bug. Hvala

00

37

Re: PokerStars - Promocije

Meni je stari igro na mom accu, i ja kad god bi se probo logirat pisalo mi je da netko vec igra na mom accu, bez obzira jel on igro il nije. I on je reko da mu je neki stol otvoren vec 5 dana i da ga ne moze zatvorit. Danas proradilo konacno.

00

Re: PokerStars - Promocije

evo nesto zanimljivo za ovaj mjesec.

http://www.pokerstars.com/poker/promotions/vpp-league/

šta mislite, bi mogao uloviti neki komadic nagrade sa recimo 2 000-3 000 VPP ovaj mjesec na NL 10, i $20 bi bilo super big_smile

Zadnji popravljao Andre_787 (03-08-2010 18:17:16)

00

39

Re: PokerStars - Promocije

sumnjam da  ces  nes   ulovit  s  tako malo vpp-a, ja  se  sjecam da  sam ja  radio bez problema  200-300 vpp-a  dnevno a  ima  jako puno igraca  na  starsu tak da ce  ti se  bit  tesko ugurat  medu 500

Zadnji popravljao puki86 (03-08-2010 18:23:57)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

40

Re: PokerStars - Promocije

Ja planiram biti medju top 10, a nadam se top 5.

00

Re: PokerStars - Promocije

Vrijedi probati....Znam da je tesko za procjeniti ali onako "odokativno" moze li netko reci koliko bi trebalo VPP-a za top 500...po vasem misljejnu??

00

Re: PokerStars - Promocije

roba59 napisao:

Ja planiram biti medju top 10, a nadam se top 5.

Se smije znati koliko ti uspijes mjesecno VPP-a skupiti...onako cca?

00

43

Re: PokerStars - Promocije

Renatto888 napisao:
roba59 napisao:

Ja planiram biti medju top 10, a nadam se top 5.

Se smije znati koliko ti uspijes mjesecno VPP-a skupiti...onako cca?

U tome mjesecu planiram preko 100k... Inače oko 70-80k (sad kad idem na SNE). Inače oko 50k.

00

44

Re: PokerStars - Promocije

ako je  ovo tocno kaj ti je  na  blogu onda  dosta  kasnis  za  SNE  ritmom, os  ti uspit to ulovit  ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

45

Re: PokerStars - Promocije

puki86 napisao:

ako je  ovo tocno kaj ti je  na  blogu onda  dosta  kasnis  za  SNE  ritmom, os  ti uspit to ulovit  ?

Nije točno bilo... Evo, updejtat ću kroz par minuta.

Da, stići ću. Sad ću više igrati kad bude taj race i vjerojatno prestići pace. A i ako ću zadnji mjesec dana zaostajat, mogu zdonkat 10k samo da budem SNE jer mi se isplati.

00

46

Re: PokerStars - Promocije

bilo bi ok da updateas i koji post hehe smile

00

47

Re: PokerStars - Promocije

Bebach napisao:

bilo bi ok da updateas i koji post hehe smile

Nemam vremena... Da imam, bio bi ispred pace-a. smile

00

48

Re: PokerStars - Promocije

http://img833.imageshack.us/img833/8591/starsvpp2.jpg

Nemojte se zaboraviti prijaviti na rakerace...

Evo, trenutno je 4300 igrača tako da možda neće biti teško upast medju 500.

00

Re: PokerStars - Promocije

Jel se to gleda sve ukupno ili se gleda tko skupi najvise na svom limitu(limitu koji igra)?

00

50

Re: PokerStars - Promocije

sveukupno

00