Tema: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

BONUS KOD: PROCOMHR

Ako se na Full Tilt Poker registrirate preko pokerpro.com.hr imat ćete slijedeće pogodnosti:

  • 100% bonusa do $600

  • Rakeback od 27% koji se isplačuje tjedno (svaki petak)

Obavijest:
Osoblje Full Tilt Pokera na je upozorilo na slijedeče:

Svaki igrač koji otvori FTP račun preko naše stranice (ili bilo koje rb stranice), mora u roku od 60 dana uplatiti min $10 na svoj FTP račun. U suprotnom, igrača će izbrisati iz naše baze igrača i taj isti igrač neće primati rakeback iako se registrirao preko pokerpro.com.hr na FTP.

Naravno da se ne slažemo s takvom odlukom, međutim ona je konačna i moramo ju poštivati.

U slučaju da se netko registrira preko našeg linka i prođe 60 dana te tada uplati novac na FTP, neka nas kontaktira i pokušat ćemo mu aktivirati rakeback account.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Koliko moras rakea napraviti za povrat?

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Bilo kolko. Ako napraviš 1$ rejka dobit ćeš 27 centi u petak.

00

4

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Može pitanje jel Happy hour ide u posebnom nekom vremenu OD - DO ... ili je random ? - zanima me za Rush poker

i ne kontam kako to ide sa bodovima i cashom onda .. znaci i te bodove mogu mijenjati za 0.06$ za 1 bod .. ili ? ... nov sam na tiltu a na njihovoj stranici ne piše nešt opširno

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Vuco napisao:

Može pitanje jel Happy hour ide u posebnom nekom vremenu OD - DO ... ili je random ? - zanima me za Rush poker

i ne kontam kako to ide sa bodovima i cashom onda .. znaci i te bodove mogu mijenjati za 0.06$ za 1 bod .. ili ? ... nov sam na tiltu a na njihovoj stranici ne piše nešt opširno

Ovdje ti pisu vremena od kad do kad je happy hour https://my.fulltiltpoker.com/my-promotions/happy-hour

Bodove ne mozes mjenjati za cash nego za 1 FTP oslobadjas 0.06$ bonusa.

00

6

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ahaa .. kul thnx za stranicu

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

7

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

mile88 napisao:

Bodove ne mozes mjenjati za cash nego za 1 FTP oslobadjas 0.06$ bonusa.

Da ali izgleda ovi HappyHour bodovi se ne računaju za bonus .. imam 270 bodova, a pod bonusima isplata pise kod slijedečih 180 bodova dolazi jos 11 $

... eto to me zanimalo.

Znaci dok dobivam taj bonus (dok njega ne riješim neču doobivati Rake back ? (27 % - jel tako ? )

i da jos odmah pitam vidim pod FullTilt Shop kada izaberem zemlju Croatia pise da ne salju tamo ... to istina ? ne mogu se kupiti stvari ? mogup replate na nesto ali ovo da salju ne ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

8

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

z vezi RB, da nema ga dok ne ocistis bonus
Šalju, samo moras poslat mail (neznam sad tocno koji je od shopa) i sto zelis i salju (koliko znam)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

da,ali mislim da bi onda morao postarinu platit... just give up  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

10

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Za narudzbe iz full tilt shopa saljes mail na customerservice@fulltiltpoker.com

U mailu napises koliko FTP-a imas
tocan naziv onog sto narucujes, kolicinu, velicinu, boju i koliko je to FTP-a
i ako narucujes vise toga onda napises ukupan iznos FTP-a

Ja sam dva puta narucivao i prvi put nisam platio nista, niti postarina niti carina, nista...
A sad drugi put je zapelo na carini, tak da ce valjda u ponedjeljak doc i koliko mi je zenska na carini rekla morat cu platit samo carinu ali ne za sve artikle koje sam narucio vec samo za neke...

EDIT: i u mailu naravno napises svoje podatke smile

Zadnji popravljao mile88 (13-02-2010 00:23:56)

00

11

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

mile88 napisao:

Za narudzbe iz full tilt shopa saljes mail na customerservice@fulltiltpoker.com

U mailu napises koliko FTP-a imas
tocan naziv onog sto narucujes, kolicinu, velicinu, boju i koliko je to FTP-a
i ako narucujes vise toga onda napises ukupan iznos FTP-a

Ja sam dva puta narucivao i prvi put nisam platio nista, niti postarina niti carina, nista...
A sad drugi put je zapelo na carini, tak da ce valjda u ponedjeljak doc i koliko mi je zenska na carini rekla morat cu platit samo carinu ali ne za sve artikle koje sam narucio vec samo za neke...

EDIT: i u mailu naravno napises svoje podatke smile

a mozes im kao na starsima (koliko sam čitao o tome i zapamtio) poslati mail pa oni pokrivaju troškove carine ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

12

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

kolko bodova treba  skupit  da  bi se  oslobodilo 20 dolara bonusa ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

evo samo lagana informacija za one koji je jos nisu vidjeli...
novija promocija koja ukljucuje bonus od 50$ ukoliko ste vas prvi bonus dobijen od prvog depozita upotpunosti iskoristili...
pa eto nije za bacit...
http://www.fulltiltpoker.com/fast-50

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

darts501 napisao:

evo samo lagana informacija za one koji je jos nisu vidjeli...
novija promocija koja ukljucuje bonus od 50$ ukoliko ste vas prvi bonus dobijen od prvog depozita upotpunosti iskoristili...
pa eto nije za bacit...
http://www.fulltiltpoker.com/fast-50

Da, izvrsna stvar za povecat bankroll. Ja sam danas prihvatio promociju i odmah imam volje za grindanje. Sto se tice tih naknadnih (after first deposit bonusa) jako su skrti. Konstantno forsiraju Iron mana i FTOP koji meni ne odgovaraju. Bolje se drzim onog-Daj casha, znam da imas! big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

15

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

mile88 napisao:

Za narudzbe iz full tilt shopa saljes mail na customerservice@fulltiltpoker.com

U mailu napises koliko FTP-a imas
tocan naziv onog sto narucujes, kolicinu, velicinu, boju i koliko je to FTP-a
i ako narucujes vise toga onda napises ukupan iznos FTP-a

Ja sam dva puta narucivao i prvi put nisam platio nista, niti postarina niti carina, nista...
A sad drugi put je zapelo na carini, tak da ce valjda u ponedjeljak doc i koliko mi je zenska na carini rekla morat cu platit samo carinu ali ne za sve artikle koje sam narucio vec samo za neke...

EDIT: i u mailu naravno napises svoje podatke smile

Mile, kako je ovo završilo, jesi platio kakvu carinu?

ja sam narucivao kapu i majicu, na to nisam platio nikakvu carinu, sad bi si uzeo chipove pa me zanima dal cu morat platit carinu na to?

00

16

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

ja sam isto htio uzeti chipove ali sam odustao jer su ljudi rekli da je s tim sigurno problem na carini, ne samo da moraš platiti nego je problem i dal će to proči i dal možeš opće podignut. Druga stvar je težina...na to će sigurno ići neka lova na poštarinu.
Pa dok sve to zbrojiš, po meni se nikako ne isplati s tim zajebavati, em nisu toliko kvalitetni, em mene boli dal na njima piše full tilt ili ne. Imaš chipove u dalgentu ili na pokershopu pa je to bolje i jednostavnije za uzeti tamo  wink

assumption is the mother of all f ups

00

17

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

imam acc na full tiltu kojeg uopče ne koristim nit sam ga koristio(možda odigrao koji freeroll) ali sam upisao točne podatke koje sam naknadno nakon par mjeseci zamjenio s bezveze upisanim slovima,dali ja sad mogu preko vaše stranice napraviti ponovno račun ili opčenito bilo preko vaše stranice il ne a da neću imat problema ?

00

18

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Možeš.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Hoce biti cash race i u ozujku?

00

20

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Za sad nemam tu informaciju.

00

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

i jel zna neko pouzdano jel vracaju troskove carine  ili ne?

00

22

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

pantelinjo napisao:

i jel zna neko pouzdano jel vracaju troskove carine  ili ne?

izbrisano... Za full tilt neznam.

00

23

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Registrirao sam se na FT davno, očistio bonus i sada skuzio da ne dobivam rakeback. Jel se to moze nekako "ukljuciti" preko pokerpro-a ili mogu zaboraviti na rakeback?  sad

00

24

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

Ako na nekog drugog napraviš account. Ili pređeš na neki drugi sajt.

00

25

Re: Full Tilt Poker - Obavjesti i promocije

smurf napisao:

Registrirao sam se na FT davno, očistio bonus i sada skuzio da ne dobivam rakeback. Jel se to moze nekako "ukljuciti" preko pokerpro-a ili mogu zaboraviti na rakeback?  sad

Ne moraš zaboravit na rb, imaš pp

KOCKA!
00