51

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Mislim da prvi put provjeravaju osobnu i sl...

00

52

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Ja mislim da im nisam nikad nis slao  big_smile

00

53

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

roba59 napisao:

Mislim da prvi put provjeravaju osobnu i sl...

ma to sam rjesio prije 10-ak dana, i prije 8 dana sam dobio ovaj mail : "This is a quick note to inform you that your documents have been successfully reviewed and verified. You should receive a confirmation email a soon as your your pending withdrawal has been processed."

dfable napisao:

Trebalo je po meni, inače treba 3-4 dana. Zašto ne pitaš na live supportu?

slao sam jucer mail i ovo su mi odgovorili: "Your withdrawal is still under process. We are experiencing a small delay on withdrawals, but we are trying to process your withdrawal as soon as possible. We apologize for any inconvenience that this might have caused you. We greatly appreciate your understanding."

ali jos uvjek nema love

a problem je u tome sto sam trenutno bez para i taman sam planirao prije dan il 2 imat tih withdrawanih 1000$ na racunu,
ak ima ko voljan da mu posaljem barem 100 il 200 $ na nordicu, a da on meni uplati na moneybookers il na tekuci, bio bih veoma zahvalan (saljem prvi naravno)

00

54

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Ma javi im se na live chat, trebao si odavno.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Mene su trazili kopiju osobne, ili vozacke, putovnice, znaci nekog dokumenta sa slikom.
I s tim treba poslati "Verification Form", znaci rucno popunjen sa podatcima i na kraju potpisan. Kad sam im to sve poslo, lova legla za manje od dana.
Da napomenem da im je podrska jedna od usliznijih i brzih, stalno su se ispricavali zbog toga sto treba ispunit i obavjestavali u kojoj je fazi verifikacija racuna. smile

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Imam problema sa konekcijom!
I bas se dogodilo par puta kada sam se zgurao, pa sam preko cashiera vidio jesam li dobio ili nisam!
Poslije vidim da mi hem ne ucita taj hand sto je logicno !
Postoji li nekakv na nekakav nacin doci do HH?

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Soba je sranje. Software se blesira ako se igra na više stolova. Karte su rigged.  KK AA ne vrijedi ništa, all in preflop.

10

58

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Softver je doličan. Meni na kompu od 3-4 godine radio ko urica. Za KK i AA se slažem da ne vrijede ništa prije nego vidiš flop.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

59

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

jedno tehnicko pitanje..

ako sam na nordicu regan preko pokerproa i primam rakeback dal mogu to isto napravit i za carbon poker??

jer negdje sam citao da ne mozes na obje stranice primati rakeback??

i dal onda ako igram na carbonu mi isplacuju rakeback na nordicu ako se ne moze kombinirat??

eto hvala smile

00

60

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Kolko sam ja skužio, nesmiješ dobivati na isto ime rakeback na 2 sajta. To znači da na carbonu nećeš dobivati rakeback.

00

61

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

ma mislio sam da je tako, al da provjerim..thx na odgovoru

00

62

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

regao sam se preko pokerpro-a na nordicu...dal moram cekati potvrdni email od pokerproa ili mogu odmah depozitat i krenuti igrati?

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

možeš odmah, kod deposita nemoj zaboravit upisat pokerpro code u bonus box.  ja nit nisam dobio nikakav mail od pokerproa mislim nego od nordice samo da sam se uspješno rego preko pokerpro-a.

00

64

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

wannabePRO napisao:

možeš odmah, kod deposita nemoj zaboravit upisat pokerpro code u bonus box.  ja nit nisam dobio nikakav mail od pokerproa mislim nego od nordice samo da sam se uspješno rego preko pokerpro-a.

Ok...thx

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

gdje se u njihovom clientu moze vidit koliko imam trenutno $ ,nemogu to naci nigdje  hmm

00

66

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

nigdje. moras kliknut na cashier pa se u browseru otvori.

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

ivan031 napisao:

gdje se u njihovom clientu moze vidit koliko imam trenutno $ ,nemogu to naci nigdje  hmm

Kad otvoriš stol vidiš balance

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

68

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Zanimam me kad osvojim $$$ na raceu i moram onda osloboditi ih kroz bodove...dali mogu vaditi $$$ bez da mi ponište osvojenu $$$ ili moram pricekati dok ne oslobodim??? npr. BR mi 200$ i dobijem 300$ na raceu...mogu isplatiti ovih 200$ i igrati sa $$$ od racea?

00

69

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Da, ovo što moraš čistiti, ostaje na accountu. Ostalo možeš isplatiti i ništa ti se ne poništava.

00

70

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Hvala

00

71

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Samo malo...šta pare koje se dobiju od racea ne mogu podignuti? Znaci moram cistiti kao bonus?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

72

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Bile napisao:

Samo malo...šta pare koje se dobiju od racea ne mogu podignuti? Znaci moram cistiti kao bonus?

Da

00

73

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Da, ali ih dobiješ na accout i možeš igrati s njima. Znači slično ko bonus,

00

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Ako sam osvojio na vasem turniru neke novce(8$) jel sa rakeom koji od toga napravim sudjelujem u rakeracu ili nepostoji rakerace ni rakeback za mene dok ne uplatim nista?

00

75

Re: Poker Nordica - promocije i pogodnosti

Ako si registriran preko PokerPro-a onda sudjeluješ.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00