Tema: PROBLEM ISPLATA NA WPT GLOBAL( wptglobal.com ) POKERU

Znaci ovako, igrao sam prije vise od mjesec dana one njihove promocijske turnire na wpt global pokeru (koje je reklamirao i pokerpro) , te sam imao deep run i uzeo neki kes.

Kada sam htio isplatiti, trebalo je verificirati racun. Poslao sam sve potrebne dokumente (osobnu, napravio video selfi, racun i screenshoot uplate sa novcanika).

Prvo su odbili sve moguce dokumente, to mi se nikada jos nije dogodilo, a igram na svim mogucim stranicama, ali reko oke, i poslao sam sve ponovno. Opet su skoro sve odbili, nakon 3 pokusaja su mi verificirali osobnu i nakon 4. puta su mi priznali screenshoot uplate s novcanika.

Ostala je samo potvrda adrese za zavrsetak verifikacije i tu je nastao veliki problem, poslao sam im vec 5 razlicith racuna, izvoda iz dvije razlicite  banke, ali ne priznaju nista.

Prestali su mi odgovorati na mailove, salju genericku poruku da treba verificirati racun.
Proslo je vec oko 3 tjedna kako se natezem s njima, ocito me namjerno zajebavaju.

Jel igra itko tamo i jel imao slicnih problema, i jel ima itko ideju kako bih mogao doci do svojih novaca ?

Jel zna itko tko je nadlezan za ovakve sporove sa poker stranica, gdje bih mogao uputiti neku zalbu, kome ih tuziti i kako ? Svaka pomoc je dobrodosla...

Zadnji popravljao upgrade (12-07-2022 00:09:35)

00

Re: PROBLEM ISPLATA NA WPT GLOBAL( wptglobal.com ) POKERU

Rjeseno. Iako im je podrska stvarno spora i pomalo neprofesionalna u pristupu, na kraju je sve ok.

00