Tema: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

BONUS KOD: POKERPROHR

Ako se na NoiQ Poker registrirate preko pokerpro.com.hr imat ćete slijedeće pogodnosti:

  • 100% bonus do €500 na prvu uplatu

  • 30% rakeback koji se isplačuje tjedno (svaki petak)

  • Sudjelujete u €2000 cash race-u koje vrijedi samo za PokerPro igrače: Ljestvica

  • Besplatan Poker Tracker 3

00

2

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

imam pitanje, rakeback dolazi na noiq racun? Glupo pitanje ali da budem siguran.

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Da, svaki petak

00

4

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

evo jos jedno pitanje: Pod natjecanja NOIQ je ljestvica sa rubrikom rake. Dali je to kolicina ukupnog rakea ili iznos rakebacka?

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Količina ukupnog rejka.

00

6

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

onda bi trebao biti na listi a na listi me nema.. imam nekih 100$ rakea skupljeno u zadnja tri dana otkad sam se prebacio... Jesam nsto krivo napravio kod registracije ili sam zakasnio?

ps sorry na glupim pitanjima, izbrisi ako smeta...:D

Zadnji popravljao WTF (18-05-2010 16:17:34)

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Nijedno pitanje nije glupo.

Ovo što je na ljestvici, su euri. I updejtana je jučer. Daj za svaki slučaj nick da provjerimo dal si u našoj bazi.

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

ako sam dobro skužio formula je rake/2, znači ti imaš oko 50 "bodova"

00

9

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

@goran, ta formula je za izracunavanje koliko si rakea skupio ovisno o VIP bodovima. Npr. imam 200VIP bodova=100€ rakea. Roba kaze da je rake na ljestvici.

Nick je findyamind...:D

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

10

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

WTF napisao:

Nick je findyamind...:D

Preko pokerpro-a si prijavljen.

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

findyamind, s tobom se stalno borim, ček ti igraš s pola stacka stalno ili? Zaš?

00

12

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

koji ti je nick? igras nl50?

fish call...
http://pokerija.blogspot.com/
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Da li na NoiQ stolovima moze da se podesi pozicija na kojoj sedimo, i da li moze da se koristi HUD, odnosno HM??

00

14

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

HUD/HM radi, ali nema preferred seata nazalost sad

Zadnji popravljao knez (02-06-2010 16:42:51)

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

da, da, HM/HUd radi, i malo je teze pratiti, zbog raznih pozicija. Ali ja imam jos jedan problem, a to je da mi stolovi iskacu iako nisam predhodne odigrao!?? Nisam ovo do sada primecivao ni na jednom predhodnom sajtu! Da nije nesto nesveno podeseno ili sta? Je li iko imao ovakvih problema?

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

He ,he, pa ovo je do njihovog softvera!!! Evo sta su mi odgovorili na pitanje u vezi "Bring on board action "

Unfortunately we don't have an option like this. I forwarded your idea to our network so that they think about it.

I am sorry for the inconvenience.
big_smile : lol  big_smile

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Mislim da sam procitao da se moze registrirat preko pokerproa iako od prije imamo acc na noiq-u. Jel to istina ili baniraju multi accaunte?

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

tequilaman napisao:

Mislim da sam procitao da se moze registrirat preko pokerproa iako od prije imamo acc na noiq-u. Jel to istina ili baniraju multi accaunte?

JA sam imao od prije account na noiqu još dok su bili druga mreža i pravio sam se lud i reko da neznam ni username ni pass i da taj mail više ne koristim , i onda su mi posalli da mogu otvoriti novi account preko pokerpro a  bez straha od sankcija big_smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

perozelina napisao:
tequilaman napisao:

Mislim da sam procitao da se moze registrirat preko pokerproa iako od prije imamo acc na noiq-u. Jel to istina ili baniraju multi accaunte?

JA sam imao od prije account na noiqu još dok su bili druga mreža i pravio sam se lud i reko da neznam ni username ni pass i da taj mail više ne koristim , i onda su mi posalli da mogu otvoriti novi account preko pokerpro a  bez straha od sankcija big_smile

Ma ja imam na novoj mrezi

00

20

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

jeli VIP LOYALTY, pod bonusima, zapravo rakeback

00

21

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Još uvijek sam u dilemi što da napravim sa dijelom bankrolla koji sam povukao na Moneybookers, pa sam malo kopao i došao do No IQ ponude... Ono što me interesira jest da li je rakeback fiksan (kao npr. na Poker Heavenu) ili je riječ o skupljanju raznih VPP ili FPP bodova koji se naknadno mijenjaju u lovu? Trenutni bankroll koji imam dostupan je 500$, dakle dovoljan za neki NL20 u eurima (uz doplatu tako da imam barem 20 BI). Po HM pravim oko 300-400 dolara rakea mjesečno, pa me zanima koliki je rakeback u tom slučaju ako je riječ o mijenjanju FPP u novac...? (iskreno, nisam pobornik ove opcije, al dobro...) .Također, interesira me kakav je promet na siteu, osobito u ranim popodnevnim (12:30-16:00) i kasnim večernjim (22:30-01:00) satima? Da li je rakeback moguć uz First deposit bonus? Nadam se da će se već naći netko tko će znati bar poneki odgovor, hvala! smile

00

22

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Na Noiq pokeru je fixan rakeback od 30% i on vrijedi uz first deposit bonus. Plus još imamo rake race svaki mjesec: http://www.pokerpro.com.hr/natjecanje/9 … poker.html

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

evo malo info za igrace na ovom skinu



Bad news for NoIQ Poker, a skin in the Entraction network. According to Swedish sources, the owners of the site have been ordered to pay huge back taxes after the country's tax authority determined the company is run from Sweden.

The original story is by the Swedish magazine Resumé. According to the story, the Swedish tax authority is demanding back taxes of 15 million SEK (approximately 1.5 million euros) from Flopgroup Ltd, a company behind NoIQ Poker, after it was determined that the company is run from Luleå, Sweden, even though NoIQ Poker's servers are located in Malta and it has been licensed in Costa Rica.

According to Resumé, the Swedish tax authority is currently checking on more than 100 gambling companies with ties to Sweden.

Zadnji popravljao zamorano11 (12-11-2010 21:39:48)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

24

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Ovako, napravio bih depozit na NoIQ, ali me muči koliko rake-a mogu napraviti u mjesec dana pošto mogu igrati 4 stola NL10 (kasnije sigurno NL20, ali nek ostane na 10) jedno 2h na dan pa da ne selim roll ako je rakeback par eura(sad ga nemam uopce wink ).

Može i neka osobna iskustva i savjete, ako imate, hvala!  :card_spade

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

to bi ti bilo oko 100€ rakea, pa si sam racunaj koliki je rb

00