Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Dal se first deposit bonus čisti u djelovima ili se u mora sve očistit?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Kolko skupiš bodova toliko ti isplate na tvoj račun nakon 30 dana(imaš 30 dana da očistiš bonus).  100 bodova = 10 € oslobođenog  bonusa . 
Za svaki euro koji platiš u rakeu dobiš 2 boda.

club  heart  diamond  spade
00

28

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

rego sam se prije par dana na noiq prek pokerproa i upiso krivi mail. napiso sam yaho.com umjesto yahoo.com i naravno nisam dobio nikakav mail i nikakav validation code koji mi sad treba

00

29

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Upravo gledam i lisa je poslala mail da si uspješno registriran na noiq preko pokerpro-a... Kakav validation code ti treba?

00

30

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Please Enter Validation Code

Please note that your account has not been validated, please enter the email address you used to register and the validation code we sent you to that address and you will be able to login on NoiQ.com

to mi kaze kad odem na cashier pa me baci na njihovu stranicu. ispod pise moja mail adresa ali sa yaho.com umjesto yahoo.com sto valjda znaci da sam sjebo i da zato nisam dobio taj mail.

00

31

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

A nemožeš promjenit taj mail? Kontaktiraj ih na support...

00

32

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

mislio sam da ti mozes. k poslo sam im mail

00

33

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

sredio sam sve

00

34

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

ak ima ko da igra na noiqu, kaj da stavim da mi daje VIP bodove ili NIP? kolko sam skuzio ove VIP mogu zamjenit za pare na kraju mjeseca pa mi je to valjda bolje? i dal mogu nekak sredit hud posto nema preferred seat pa je sve pomjesano

edit: i dal mogu negdje vidit first deposit bonus?

Zadnji popravljao Brky (05-02-2011 23:38:13)

00

35

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

VIP mjenjas za cash a NIP su ti za njihov shop takod a izaberi sta ti je bolje a mislim da first eposit bonus mozes vidjeti na account information gornji desni ugao u clijentu pogledaj tu.

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Jel ima noiq preferred seat option? Ako krenem više stolova, neznam kako da namjestim HUD...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

37

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

nema, nemres namjestit

00

38

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

A HUD tj HM sam prepoznaje di sjedis i automatski tvoje statse stavlja na pravo mjesto (takodjer i ostale)

00

39

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

ne bas. meni su razbacani skroz

00

40

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Verzija? Meni je sve ok. I uvijek je bilo. Dosta dugo igram tamo.

00

41

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

1.10.02 mi pise gore lijevo u HEMU. valjda je to verzija. btw sta igras na noiqu?

00

42

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Moja je 1.11.03 i automatski sve prepozna. Moguce da je zbog toga al ne mora bit. Igram na entraction networku 6max cash.

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Tu na pokerprou piše da je rakeback svaki petak..
Sad neznam, skupio sam 1000VIP bodova (sto je 500€ rakea).
E sad jel se pod rakeback misli na ovo?: http://www.noiq.com/poker/promotions/vip_program

Zadnji popravljao Rexonja (28-02-2011 13:05:39)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

44

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

rakeback dolazi svaki petak, ali moras cashoutat ga prvo. Odi po account -> bonuses i tamo ces pronaci sve sto ti je doslo.

00

45

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

knez, za ovaj vip program, trebam sta ja napravit il ce mi pare same sjest?

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Napravio sam 1050 VIP bodova i sad tamo kad odem pod: account -> bonuses, vidim pod VIP LOYALITY: 102€.
Znači 1000VIP bodova je 500€ rakea što znači da je rake 20% - šta ne piše na pokerprou da je rakeback 30% (45%*)?

btw da cashoutam ili da ostavim da mi tamo se skupljaju bonusi?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

47

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

kad si to napravio? isplacuje se svaki petak, znaci da dio mozda jos nisi dobio
sa novcima radi sta oces, makar ne kuzim zas bi ih ostavio? nije da ces dobit vise ak ih ne diras

Zadnji popravljao Brky (28-02-2011 22:43:33)

00

48

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

@brky

posalji im mail da ne zelis 30% flat rakeback nego po VIP programu (mislim da je po defaultu za pokerpro usere 30% flat).

Flat se isplati do neke cifre rakea (ne znam tocno - mislim da je oko 3k?), poslije je isplativije imat VIP program...

00

49

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

3k mjesecno? ja cu radit cca 1.5k, tak da mi je onda flat bolji i guess. ovo kaj sam pito dal treba sta napravit sam mislio na ovo cudo http://www.noiq.com/poker/promotions/vip_program  .

00

50

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

da, na to i mislim. Mislim da po defaultu imas 30% flat koji ti je onda bolji.

00