51

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Ako radiš preko 2500€ rejka onda je isplativiji VIP.

00

52

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

imam jedno pitanje..
imam 30% rb i sjeda svaki petak,ali  uz to skupljam i one VIP bodove,pa me zanim jel se to na kraju svkaog mjeseca mjenja u lovu i kako?
jer mi pise na acc-u da imam 500 VIP u tri dana i da je to 45 e ...

00

53

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

bump

00

54

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

mislis na ovo?  http://www.noiq.com/poker/promotions/vip_program

ak da, onda je odgovor ne. mozes birat izmedju 30% rakebacka i ovog tu

00

55

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

da vjerovatno je to, znam da mogu birati i imam 30% ali nije mi jasni zasto onda na acc pise da cu krajem mjeseca kao dobiti odredeni iznos ovisno o vip bodovima

00

56

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

di ti pise?

00

57

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

kad otvorim noiq odem na acc information i onda medu bonusima pise mi estimead bonus until the end of the month tako nesto i pise oko 50 e i onda mi nudio hocu novce ili one poene za store

00

58

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

hm. dunno rlly. mozda je first depozit bonus?

00

59

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

nije jer imam 500 e bonusa za kojeg trebam skupiti 5000 poena do 15.4,ali ovo mi je do 1.4 ..a ne znam vidjet cu na kraju mjeseca

Zadnji popravljao profy (18-03-2011 22:56:32)

00

60

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Sholja napisao:

VIP mjenjas za cash a NIP su ti za njihov shop takod a izaberi sta ti je bolje

mos plz pojasnit kak mogu vip mjenjat za cash?

00

61

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

samo ti se zamjeni ,kad odes na svoj poker acc na internet imas pod acc settings opciju hoces vip ili nip ,ako ti je namjesteno na vip onda automatski primas lovu umjesto njih

00

62

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

dobivam rakeback svaki petak i nagrade od raceova. nisam nigdje primjetio negdje dodatne pare. kad bi trebo te pare dobivat?

00

63

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

ja mislim da ti je to rb,pise ti kao vip loyaliy

00

64

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

aha znaci to je to. i kaj onda da radim sa tim vip bodovima?

00

65

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Jel ima ovdje ikakve akcije na HUSNG?

00

66

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

imate reload 200% do 1000€ na cijelom entractionu... jedino je zajebano što kratko traje do 30.4.
http://www.noiq.com/poker/promotions/welcome_back_bonus

p.s. roba - mogao bi napraviti promociju, tj onako na posebnu stranicu jer ima puno ljudi ovdje na noiq da vide i iskoriste

assumption is the mother of all f ups

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

1. Ima li tu opcija auto logovanja... svaki put kad ulazim moram kucati iznova user i pasword...
2. Jucer sam depositao 500 eura preko poker proa i ukucao vas promo kod, igrao sam nesto malo i skupio 70-ak vip poena....
ali kad sam prije par minuta otisao u cashier pod bonuses mi stoje sve nule, i za one vip loyalty poene ( a oni su valjda rakeback, koliko sam shvatio iz ovih tekstova, pise da je metoda obracunavanja rake-a dnevna, a posto je proslo puno vise od 24 sata kako to da mi stoji nula... ) ...

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Poslao sam vam jučer username i email za registraciju, a nisam još dobio odgovor pa me zanima jel sve u redu s obzirom da sam naknadno slao mail njihovom supportu da mi stave vaš affiliate code na stari account.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

69

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Ako su ti oni potvrdno odgovorili, onda je sve ok.

00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

kad se dobija rakeback,petak je a nemam nista na cash balanceu kad pogledam a nije na poker balance sjelo

00

71

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

odi pod bonus. tam onda kliknes cashout i dodje ti na main, i onda prebacis sa maina na poker

00

72

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Jel se vama tu i tamo ruši Noiq? Tek sam par dana na njemu i vec mi se 3-4 puta sve samo smrznulo i kao "trying to connect",ali nista...ugasim i pokusam ponovo pokrenuti i ne moze naci server...Zar je toliko sranje taj Noiq?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Kad se ti je zadnji put? Malo prije nego si postao? jer svi imaju problema, i bwin i goalwin se rušio. Nekima ni net nije radio.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

74

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

Pa 2-3 min prije nego sam postao. Probao sam ici na net i pokrenuti PS i sve radi,ali Noiq nije htio. Nakon 5-6 min je proradio,ali to je vec 3-4 put u 3 dana...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: NoiQ Poker - pogodnosti i promocije

To je neki problem s netom. Imas t-comov net?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00