Tema: Hand2Note pitanje

Pozdrav svima, vidim da je forum kako tako aktivan a imam par pitanja i nadam se da neko moze pomoci. Bilo mi je malo glupo da samo uletim sa pitanjem pa evo da nesto i ukratko napisem.

Igram micro / low turnire vec duze vremena i imam solidne rezultate, medjutim u zadnje vrijeme me zainteresovala cash igra i odlucio sam da probam tako sto cu krenuti od dna tj NL2 (nikad ranije nisam igrao cash osim nesto malo live). Kao sto znate varijacija na turnirima je ogromna a i zbog drugih obaveza nemam  vremena da sjedim i igram po 10tak sati sesije. Cash mi mnogo vise odgovara jer mogu da prekinem pa kasnije ponovo nastavim..

Uglavnom krenuo sam da igram na GG network rush and cash, instalirao Hand2Note i planirao da tu ubacujem cash HH i dalje analiziram ( imam pt4 koji koristim za turnire ). Problem je sto HH koji preuzmem sa GG sajta ne mogu da ucitam u H2N dok u pt4 radi bez problema.  Malo sam googlao i naisao na to da te preuzete ruke treba da se konvertuju da bi radile u H2N - naravno, ne znam kako se to radi.

Bio bih jako zahvalan ako neko moze da mi objasni kako se to radi, ili jos bolje ako ima neki link sa tutorijalom kako konvertovati i ubaciti HH u tracker.

Poz,

00