Tema: Pokerstars problem

Poštovanje, naime zanima me može li se iz Hrvatske igrati na pokerstarsu jer nisam dugo igrao gotovo godinu dana i sada kad sam odlučio ponovno zaigrati ne mogu uopce skinuti klijent niti uci na njihovu web stranicu, a ovo je poruka koju dobijam:


Vaša veza nije privatna
Napadači možda pokušavaju ukrasti vaše podatke s web-lokacije www.pokerstars.com (na primjer zaporke, poruke ili brojeve kreditnih kartica). Saznajte više
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
Subject: *.porezna-uprava.hr

00

Re: Pokerstars problem

Gaba napisao:

Poštovanje, naime zanima me može li se iz Hrvatske igrati na pokerstarsu jer nisam dugo igrao gotovo godinu dana i sada kad sam odlučio ponovno zaigrati ne mogu uopce skinuti klijent niti uci na njihovu web stranicu, a ovo je poruka koju dobijam:


Vaša veza nije privatna
Napadači možda pokušavaju ukrasti vaše podatke s web-lokacije www.pokerstars.com (na primjer zaporke, poruke ili brojeve kreditnih kartica). Saznajte više
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
Subject: *.porezna-uprava.hr

PokerStar je nedavno radio migraciju igrača sa domene eu na domenu com i u tom postupku naravno da su se pojavili problemi.
Danas sam na eMail dobio poruku PS da bi poteškoće trebale biti otklonjene i da je potrebno uraditi update njihovog klijenta.
Nadam se da će to stvarno i biti tako večeras kad pokušam igrati.
Kada otvaram com stranicu  --> www.pokerstars.com
tada me redirekta na www.eur.pokerstars-01.com

00