Tema: Pozdrav!

Pozdrav sa Brača,
sve pohvale koncepciji sajta.

Da se predstavim: igram poker online oko 3 godine, skoro isključivo MTT-s (PartyPoker, PokerStars, Full Tilt). Od uspjeha u 2010.  mogu izdvojiti nekoliko osvojenih turnira na PokerStarsu (11+, 33+ te jos nekoliko manjih) te plasman kroz qualifier-e na UKIPT Manchester, EPT Copenhagen(koji ću zamijeniti za EPT Berlin u ožujku) te LAPT Punta del este. Ove godine mi je plan jos igrati na EPT Snowfest i ako bude sreće na EPT London.

Toliko od mene za prvi put, pozdrav i puno uspjeha u razvoju site-a, corto12

00

Re: Pozdrav!

Dobrodošao. Hvala na pohvalama.

00

Re: Pozdrav!

pozdrav i sretno na turnirima!

00

Re: Pozdrav!

Hvala na dobrodošlici. ako mogu kako pomoći oko stranice, slobodno se javite...
U svakom slučaju, napisat ću par riječi o atmosferi u Manchesteru na UKIPT. Relativno mali turnir, ali za mene ipak prilično veliko iskustvo.

00

5

Re: Pozdrav!

Svaka cast, odlicni rezultati. Vidim uglavnom igras satelite (rebuy) ako se ne varam.
Jel imas neku posebnu strategiju? Predpostavljam odmah rebuy na pocetku

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Pozdrav!

Hmm, strategija za brze qulifiere (11+, 22+ 3xturbo rebuy), dok su blindevi još mali(do 150-300), callaš skoro svaki flop dok ne flopaš nuts i digneš jedan ili više monster pots, onda supertight do samog ulaza u break kad pokušaš callat što više malih potova, gledajući da se ne sukobiš sa velikim stackovima osim sa AA, KK, AK, QQ, JJ, AQs (ovo je već 1h20 min igre, blindevi 5k-10k). Nakon break-a add-on je 30k, što ti daje priliku za igru, bez obzira na stack koji imaš. Do kraja igraš loose aggressive (naravno u zavisnosti od toga koliki ti je stack). Eh da, zaboravio sam, BR za ovu igru je min. 250$ po svakom qualifieru, što znači da bez BR od 2,5-3k$ niti ne pokušavaš.
Predlažem da pokušaš qualifier 1$ 3xturbo rebuy, princip je isti, ali traži osjetno manji BR. Ako jednog ili dva dobiješ, onda kreni na velike. Puno sreće, količina badbeatova je puno veća nego kod normalne rebuy igre jer je stalno neko u all-inu.

00

7

Re: Pozdrav!

Upad na EPT Berlin bi mi odlicno doso. U pol turnira rođendan smile
Vidit cu, pa se mozda pokusam kvalificirat preko tih od $1

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00