Tema: Absolute poker

Dobio sam no deposit bonus. Uvjet za isplatu je 1500 rake odigranih ruku. Sada imam oko 170$ a bonus mi je bio 25$. Sada me zanima mogu li zatražiti isplatu 145$ ako nemam 1500 rake ruku? Pitao sam ih na absolute pokeru i na stranici preko koje sam dobio bonus ali ne žale mi odgovoriti nego mi šalju uvjete tog bonus a nigdje ne piše jel mogu prije dobiti novac koji sam osvojio pomoću tog bonus ili ne.

00

Re: Absolute poker

mislin da sa cereusa ne mozes isplatit nista ako nisi nikad napravija depozit. znan da su neki koji su od freerollova dosli do nekih novaca imali takvih problema. sad je samo pitanje da li oni taj no deposit bonus racunaju kao uplatu ili ne.

najjednostavnije ti je da zatrazis isplatu pa vidis sta ce odgovorit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Absolute poker

Želim isplatu na Visu i znam da trebam napraviti uplatu. Mislim glupo mi je bacit pare ako mi ne daju isplatu.

00

4

Re: Absolute poker

neces moc isplatit bez 1500 rejkanih handova.
grindaj malo pobogu, nije to puno. mislim da se cak gleda 1500 rejkanih nebitno jesi li ti u potu ili ne ali nisam siguran.
sto se tice cashouta: prvo napravi deposit jer bez njega nece ic.

00

Re: Absolute poker

igrao sam 4 sata i pitam ih koliko imam rake ruku, oni mi vele 61. i zato mi je čudno kak oni to broje. jel broje samo kad dobijem pot ili što?
Igrao sam heads-up

00

Re: Absolute poker

moras biti u flopu da bi ti se racunala rejkana ruka i,naravno,pot mora biti barem 20 centi jer se za manje ne uzima rejk pa se nemoze ni racunati rejkana ruka smile
isplatiti nemozes nista tako dugo dok ne skupis taj odredeni broj rejkanih ruku(u mojem slucaju 2000)..
to je ono sto ja znam jer sam ih ugnjavio na live chat

00

Re: Absolute poker

kaj si ti isto na absolute pokeru?

00

Re: Absolute poker

da,uzeo no deposit preko jedne stranice..mozemo na PM dalje ako zelis..

00

Re: Absolute poker

imam 303 rake ruku odigranih i 253 $ na računu, ako ovako nastavim dok skupim 1500 rake ruku bit ću milijunaš. hehe.

Zadnji popravljao dsaw91 (29-01-2010 00:02:01)

00

Re: Absolute poker

MA SAMO NAPRAVI NEKI SITNI DEPOSIT PREKO MONEY BOKERSA, KRACE TRAJE. I SIGURNO CE TI TRAZITI KOPIJU OSOBNE(GODINE ,ADRESA) A MOZDA I KAKAV RACUN(TOPLANA,SMECE ILI SL.)

00

11

Re: Absolute poker

baraba111 napisao:

MA SAMO NAPRAVI NEKI SITNI DEPOSIT PREKO MONEY BOKERSA, KRACE TRAJE. I SIGURNO CE TI TRAZITI KOPIJU OSOBNE(GODINE ,ADRESA) A MOZDA I KAKAV RACUN(TOPLANA,SMECE ILI SL.)

Može bez CAPS LOCK-a?

00

12

Re: Absolute poker

ako igra na cereusu onda ne moze bez capsa jer je ocito uzivljen u nickove koji su svi pisani VELIKIM SLOVIMA tongue

00

13

Re: Absolute poker

baraba111 napisao:

MA SAMO NAPRAVI NEKI SITNI DEPOSIT PREKO MONEY BOKERSA, KRACE TRAJE. I SIGURNO CE TI TRAZITI KOPIJU OSOBNE(GODINE ,ADRESA) A MOZDA I KAKAV RACUN(TOPLANA,SMECE ILI SL.)

napravio sam uplatu i ne daju mi isplatu. Kada sam ih na chatu pitao jel ću moći isplatiti kada napravim deposit rekli su da hoću a sad mi ne daju. Koji prevaranti!

00

14

Re: Absolute poker

Moje iskustvo to potvrđuje ,,, zato sam se prebacio na PokerStars i oni redovito vrše isplate kad se evidentiraš kod njih ( adresa , neki račun i to... )

00

Re: Absolute poker

misllin da opcenito nigdi nemozes isplatit ako nisi deposita, ili ako i jesi ako nisi ocistio bonus na tom acc opet nemozes (to ovisi od site-a a ne od bonus stranice mislim) .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Absolute poker

Dobio 50$ bankroll na ovom site-u + 50$ bonusa ako skupim bodove.
E sad, antonio  je lijepo objasnio što se broji kao rejkane ruke, a za 15 rejkanih ruka bi trebao dobiti 1 bod na NL2.
Igrao sam oko 2 sata na više stolova i siguran sam da sam imao više od 15 rejkanih ruka, ali nisam dobio nijedan bod.
Da nije slučajno da treba imati tih 15 ruka na jednom stolu, inače pojeo vuk magare?
Tek sam počeo igrat, a već mi idu na živce s ovakvim glupostima.  mad

00

Re: Absolute poker

da,15 rejkanih ruku na jednom stolu bez izlaska s tog stola..mozes cak biti sitout i vratiti se u igru i dalje ti se broji..ali ako izades sa stola,ides ispocetka..
a ovo sto sam objasnio,to je kako AP racuna rejkane ruke i takve ruke ti idu za bodove.
dok sam kontaktirao YPC preko kojih sam dobio lovu i oni su mi rekli da imam dosta vise rejkanih ruku,oni ocito broje i one ruke gdje se nije uzeo rejk jer je pot bio manji od 20 centi,dakle,pretpostavljam da oni broje i one ruke gdje sam vidio flop..

00

Re: Absolute poker

losa vest je da moras skupiti tih 15 ruku na jednom stolu.dok igras pokazuje ti u donjem desnom uglu tako da ne izlazi dok ne pokaze poen smile
dobra vest je da se poeni relativno brzo skupljaju.bollje nego da ide na osnovu rejka.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

19

Re: Absolute poker

Hvala.
Uspio sam uzet jučer samo 1 bod od 300 odigranih handova, ubuduće nema izlaženja sa stola dok ne pokaže da sam dobio bod.
Mada nisam vidio da mi je išta pokazalo na stolu za taj bod, da li to nestane nakon par sekundi ili piše cijelo vrijeme u donjem desnom kutu?
Koliko iz vašeg iskustva bude % rejkanih handova na NL2? Meni izgleda nešto kao 10-15% za TAG igru. Ako uzmemo da je 12.5% to onda ispada da trebam odigrati oko 20k handova da mogu uzet pare i bježat (2500 rejkanih handova), što je manje nego na ostalim sajtovima gdje se dobije free bankroll. I nema vremenskog limita, barem ga YPC ne spominje?

00

20

Re: Absolute poker

jel zna neko mozda kak da si rakeback slozim na absoluteu ak vec imam account? ak je to uopce moguce

00

Re: Absolute poker

Brky napisao:

jel zna neko mozda kak da si rakeback slozim na absoluteu ak vec imam account? ak je to uopce moguce

probaj na raketherake

00

Re: Absolute poker

Brky napisao:

jel zna neko mozda kak da si rakeback slozim na absoluteu ak vec imam account? ak je to uopce moguce

mislin da nista od toga

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

23

Re: Absolute poker

yep, pito sam support i slicno i nebu nis bilo.

dal se ikom ko igra tam rusi software svako malo?

00

Re: Absolute poker

otkad su presli na cereus nikad takvih problema nisan ima. oduse, ja igran na UB uglavnom, al to je ista mreza

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

25

Re: Absolute poker

dakle ovako mi izgleda prozor di ocu namjestit autorebuy i te gluposti. nemogu to nikak narihtat i bitno mi otezava igru. takodjer mi se ful cesto smrzne absolute kad recimo igram i kliknem na onaj main window di je popis stolova. reinstaliro sam ga i sve je opet isto.

http://img168.imageshack.us/img168/8792/cashier.jpg


slicna stvar i u HEMu

http://img179.imageshack.us/img179/3559/46005504.jpg

00