Tema: Poker Stars - Donkey

Evo naisao na lika koji SVAKI hand ide all in ... steta sto nije jos malo ostao nisam baš puno uspio pokupiti ... samo sam se utrostručio

Uglavnom dokaz da ima i donkey-a na starsima evo i graf big_smile - ovo je bilo na najmnižem limitu .01/.02

http://slike.hr/slike/d/donkey_e79ac.jpg


Bilo je i znaimljivih handova ... fun fun fun

Zadnji popravljao Vuco (30-01-2010 01:41:12)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker Stars - Donkey

Vuco napisao:

Uglavnom dokaz da ima i donkey-a na starsima evo i graf big_smile

nisi do sad zna? big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

3

Re: Poker Stars - Donkey

To sam ja dozivio jednom na everstu.. Bio je full ring table, NL25.. Lik je 70% ruku vuko all in , i jos bi napisao na chatu: DONATION i karte koje ima.. I digo se na preko 200$, jednostavno nije mogo izgubit.. onda se spustio na 100 i napisao da ce svaku ruku ic all in i da ce napisat karte, dok ne izgubi, il se ne digne na 300$.. I normalno da je izgubio, al je vuko dobrih  pol sata, nitko ga nije htio pratit.. Znam da je meni uzeo sigurno 100$... Na kraju je na  waiting listi bilo 20 ljudi, a svi su za stolom imali po 100$ u stackovima... Ludnica bila...

00

4

Re: Poker Stars - Donkey

kad smo bili u Sanremu, Matej, Roba i ja smo pijani igrali NL10 HU i gurali svaku ruku jedno pola sata... rezultat -16 stackova. Onda smo se maknuli s laptopa i pustili pusku da igra koji se odlucio za identicnu strategiju smile. nakon 5 minuta je guranjem all in svake ruke uzeo tipu svih 16 stackova nazad i quito ga. Malo je rec da smo se valjali po hotelskoj sobi od smijeha. Najbolji pot je bio kad je za 8 stackova zgurao nesto tipa K4o i tip ga je callao (800BB smile ) sa JTs i holdali smo. u svakom slucaju tipu svaka cast, stvarno je imao gamble u sebi smile

00

5

Re: Poker Stars - Donkey

ja sam na nekom first depozit freerollu gurao svaki hand koji je na nešto ličio. znači bilo koje 2 siuted karte, konektore, Ax i sl. (nisam jedino 37o, 25o i u tome sl.)... bilo je oko 1000 ljudi... digao sam se s početnih 1200(ili 1500 čipova) na 28 tis., drugi je imao oko 10 tis. ali onda sam morao ići na turnir, ostavio sestri da igra, završila oko 30-og mjesta.

00

6

Re: Poker Stars - Donkey

knez napisao:

kad smo bili u Sanremu, Matej, Roba i ja smo pijani igrali NL10 HU i gurali svaku ruku jedno pola sata... rezultat -16 stackova. Onda smo se maknuli s laptopa i pustili pusku da igra koji se odlucio za identicnu strategiju smile. nakon 5 minuta je guranjem all in svake ruke uzeo tipu svih 16 stackova nazad i quito ga. Malo je rec da smo se valjali po hotelskoj sobi od smijeha. Najbolji pot je bio kad je za 8 stackova zgurao nesto tipa K4o i tip ga je callao (800BB smile ) sa JTs i holdali smo. u svakom slucaju tipu svaka cast, stvarno je imao gamble u sebi smile


hehehe... To je vjerojatno i ovaj radio... Jer svi su mu psovali za stolom, a on bi im samo napisao nesto tipa: Ma sta se ljutite, pa vi mene dugorocno ubijate, ja se samo volim malo zajebavat za male novce..

Tako da vjerojatno lik igra vece limite, i vjerojatno kuzi poker, jednostavno se doso zajebavat.. E da, i sto je jos bilo jako zanimljivo, na pocetku, dok nije mogo izgubit, kad je vec imo skoro 200$, izgubio je samo jednom, i to s  AA..

00

7

Re: Poker Stars - Donkey

baci nick u ptr pa pogledaj dal igra higher ili ne tongue

00

8

Re: Poker Stars - Donkey

lol još jedan danas na najničem limitu 1/2 centi lik je otišao sa stola sa oko 200$  big_smile  yikes  big_smile i svaki hand all in i onda se dogovorio sa nekim sa stola da odu HU i tamo sad tuku 0.5/1 all in oba dvoje svaki hand big_smile

Mora da im Bodovi (FFP) idu ko ludi.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker Stars - Donkey

Jel se gdje na poker starsu može namjestiti da ti ngdje piše trenutna kombinacija karata?

00

10

Re: Poker Stars - Donkey

Mislim da ne.

00