Tema: HEM

Jel ima neko tko je formatirao hard i dignuo neve windowse, pa da mi moze reci dali mogu ponovo iskoristiti key #1?

Vidio sam da je roba59 u nekom postu napisao da misli da moze, al jel ima neko ko je to napravio...
Nebi htio biti pokusni kunic...

00

Re: HEM

Ak ti nebude radilo, onda pošalji supportu HEM-a mail i objasni im da si formatirao disk, a da drugi kod koristiš na laptopu.

00

Re: HEM

Ja sam dva puta reinstalirao windowse i oba mi je prihvatilo isti key.

00

Re: HEM

THX

00

5

Re: HEM

jel mi može netko reći kako da namjestim hud na titanu? ne prikazuje mi ništa

Zadnji popravljao djuma (08-02-2010 20:01:58)

00

6

Re: HEM

moras si namjestit di ti sprema hh od titana (ipoker network) i radit ce ti

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: HEM

Kako da ovdje postam graf iz HEM-a?
Odem na print scr i sta onda?

Znam da je vecini ovo smijesno, al nisam se dosad koristio takvim uslugama, pa ne znam...

00

8

Re: HEM

mos recimo desni klik na graf, save image as i negdje ga spremis. onda ga sam trebas uploadat i postat tu link

zna neko mozda kak da promjenim boju crta na grafu buduci da mi je all-in ev i showdown winnings iste boje  big_smile

00

9

Re: HEM

Adzi napisao:

moras si namjestit di ti sprema hh od titana (ipoker network) i radit ce ti

hvala smile

00

10

Re: HEM

Brky napisao:

zna neko mozda kak da promjenim boju crta na grafu buduci da mi je all-in ev i showdown winnings iste boje  big_smile

evo naso
ak ce nekom trebat, treba u HEM configu nac lajn s all-in ev i sam napisat boju po zelji

00

11

Re: HEM

nemam baš velikog iskustva, a ni znanja oko korištenja hema. pa imam jedno pitanje. plava linija mi ide jako visoko, a crvena jako nisko, što to znači?

00

12

Re: HEM

djuma napisao:

nemam baš velikog iskustva, a ni znanja oko korištenja hema. pa imam jedno pitanje. plava linija mi ide jako visoko, a crvena jako nisko, što to znači?

plava - pokazuje koliko love si dobio/izgubio u potovima u kojima je bio showdown, dakle beto si na riveru, lik te platio
crvena - pokazuje koliko love si izgubio/dobio u potovima u kojima nije bilo showdowna. sad jesi foldo na flopu/turnu/riveru ili je protivnik foldo na jednom ot tih streetova ti ovisi jel ide gore ili dolje

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

13

Re: HEM

hvala. tako nešto sam i mislio. znači, pun k love gubim na tome što foldam. stavio bi graf, ali me sramota, mislim da ovo još nikad niste vidjeli big_smile

00

Re: HEM

Ma nemoj se brinut, nagledali smo se svakakvih grafova  big_smile  big_smile al bitno je da zelena ide gore  tongue

Zadnji popravljao Angellz (09-02-2010 17:52:45)

00

15

Re: HEM

ajd dobro.

e da... nešto mi nije jasno, krenuo sam sa 62 eura, sad imam 417, ne kužim kako mi piše samo 148 $ plusa.

http://tinypic.com/view.php?pic=3150ux3&s=6

00

16

Re: HEM

djuma napisao:

hvala. tako nešto sam i mislio. znači, pun k love gubim na tome što foldam. stavio bi graf, ali me sramota, mislim da ovo još nikad niste vidjeli big_smile

Nemoj sad ovo krivo shvatiti i početi callati sve živo. To je još gore od foldanja. Često trebaš foldati jer si beatan.

Ti možda prekasno shvatiš da si slabiji i prekasno foldaš.

Bolje da postaš neku statistiku pa ćemo ti iz toga moći reči što popraviti.

00

17

Re: HEM

djuma napisao:

ajd dobro.

e da... nešto mi nije jasno, krenuo sam sa 62 eura, sad imam 417, ne kužim kako mi piše samo 148 $ plusa.

http://tinypic.com/view.php?pic=3150ux3&s=6

Ne računa ti se ovdje rakeback. Gdje igraš? Jesi dobivao kakav rakeback.

00

18

Re: HEM

na titanu. nisam dobio rake, krajem mjeseca planiram mjenjati bodove za 800 $.

00

19

Re: HEM

roba59 napisao:
djuma napisao:

hvala. tako nešto sam i mislio. znači, pun k love gubim na tome što foldam. stavio bi graf, ali me sramota, mislim da ovo još nikad niste vidjeli big_smile

Nemoj sad ovo krivo shvatiti i početi callati sve živo. To je još gore od foldanja. Često trebaš foldati jer si beatan.

Ti možda prekasno shvatiš da si slabiji i prekasno foldaš.

Bolje da postaš neku statistiku pa ćemo ti iz toga moći reči što popraviti.

navečer ću staviti... samo reci što je najbolje, iz čega se najviše iščita?

00

20

Re: HEM

djuma napisao:

navečer ću staviti... samo reci što je najbolje, iz čega se najviše iščita?

Leakbuster - stakes

00

21

Re: HEM

djuma napisao:

na titanu. nisam dobio rake, krajem mjeseca planiram mjenjati bodove za 800 $.

Bonus se isto ne računa.

00

22

Re: HEM

roba59 napisao:
djuma napisao:

na titanu. nisam dobio rake, krajem mjeseca planiram mjenjati bodove za 800 $.

Bonus se isto ne računa.

e da... dobro si me podsjetio, imao sam oko 60$ reload bonusa. znači s onih 164, ukupno bi bilo 224$ , svejedno mi još fali.

http://tinypic.com/view.php?pic=r0nhh1&s=6

http://tinypic.com/view.php?pic=sgsggp&s=6

00

23

Re: HEM

sad sam skužio...  razlika od tih 224 $ do 417 € je ono što sam zaradio na NL5 i sng-u, a to nemam u hemu.

Zadnji popravljao djuma (09-02-2010 19:55:25)

00

24

Re: HEM

Prevelika ti je razlika u VPIPu i PFRu. Prečesto callaš rejzove ili limpaš previše.

Premalo si agresivan. Ne betaš dovoljno kad imaš hand nego više check callaš.

Previše callaš kad te 3betaju.

00

25

Re: HEM

pretpostavljao sam da je u tome problem, to stalno radim s middle ili low parovima, čekam set.

hvala na pomoći.

Zadnji popravljao djuma (09-02-2010 19:59:57)

00