Tema: Pozdrav

jutro smile

Moje ime je Kruno. Obitavam u Osijeku. Proteklih 30 godina sam natuko 98kg i narasto 176cm. Poker igram 4 godine. Od tih 4 godine recimo da je 6 mjeseci bilo aktivno svaki dan po 4-5h. Prvi moji koraci su bili na nekad popularnoj B2B mreži konkretno na 24h poker.  Banku sam gradio preko MTT-ova te sve zara(đ)žene novce stukao na low limit cash stolovima. Imam iza sebe dva veča osvojena MTT turnira. Najveća zarada na jednom MTT-u je 520€ što je naravno sve isparilo suludim igranjem i ne znanjem na cash stolovima.

Imao sam nekoliko turbulentnih trenutaka u privatnom životu što me "odvuklo" od pokera pa sam prestao igrat. Sada kad mogu mirne ruke uložit vrijeme,  novac i sebe  krenio bih ponovno izgrađivat bankroll. Trenutačno igram freerollove, čitam što se proteklih nekoliko godina događalo u svijetu pokera upijam sve informacije koje bi bile od koristi kako kreniti praktički od nule.

Inače bavim se fotografijom. Moje radove slobodno pogledajte na osobnoj stranici http://krunodebenc.com svi komentari su dobrodošli wink Ako ste na twitteru možete me pratit na http://twitter.com/krunodebenc

Moram pohvalit pokerpro.com - odlična stranica sa hrpom korisnih informacija. Bravo!

Da napomenem još jednu sitnicu. Imam nekoliko knjiga o pokeru. Ako nekom treba da izađem u susret s posudbom. Poštarinu plaćate sami. Neka se jave samo oni koji znaju "vratit" posuđeno smile Rok posudbe mi nije bitan bitno mi je da knjiga kroz neko vrijeme dođe vlasniku.

Super System I - Doyle Brunson
Super System II - Doyle Brunson
Tournament Poker - Tom McEvoy
Tournament Poker and the Art of War - David Apostolico
Thursday Night Poker - Peter O. Steiner
The Making of Poker Player - Mattros
Texas Hold'em - Phil Hellmuth
The Poker Aficionado - Peter Thomas
How to Play Poker - Peter Arnold

Tolko od mene za sada. Stojim vam na raspolaganju

00

Re: Pozdrav

Dobrodošao na forum i hvala na pohvalama.

00

Re: Pozdrav

Pozdrav i dobrodosao....poslao sam ti PM u vezi ovih knjiga!  smile

Zadnji popravljao Renatto888 (31-01-2010 14:31:39)

00