Tema: Nudim staking 5000 bounty guaranteed - 10+1$

Ovak, ovo je nesto novo kod nas i na forumu jos nije bilo pa neznam hocete me popljuvati ili ovo prihvatiti kao ok ideju, ali poceo sam sa ovim na americkim stranicama pa ce ovoga biti sve vise od mene...

Uglavnom ja nudim staking : Power Poker 5000 bounty guaranteed 10+1$, 3000 chips, 3$ za bounty, vrijeme turnira 31.01. u 22:00

Pravila - dobit se dijeli 60/40 u moju korist + stake back
            . turnir mora biti odigran danas
            -  svaki bounty se isto racuna u ukupan fond povratka
            - svatko tko se zeli prijaviti neka posta prijavu na forum ( obavezno napisati svoje uspjehe, roi, zapravo najbolje bi bilo
              neka stavi sa sharkscopa
            - U slucaju da se osvoji nesto isplata ide odmah nakon zavrsetka turnira
            . U slucaju 3 dobivena bountija ali ne ulaska u novac mozemo se dogovoriti o igranju drugog turnira sljedeci
              dan ili o povratu ostatka novca
            - Svaka ponuda ce biti razmotrena a one koje nebudu prihvacene neka opet posalju sljedeci put jer ce kao sto sam
             rekao biti dosta ovakvih akcija od mene

Ok, sada da objasnim zasto to radim. Netko ce reci pa odigraj sam taj turnir. Najvjerojatnije i hocu ali na ovaj nacin dajem priliku nekome da si napravi bankroll a i meni je sansa za dodatnu zaradu.

Ako bude prijava javit cu se onoj najboljoj preko privatne poruke o dogovoru.

Za sva pitanja postajte na forum a ne na privatne poruke...

00

Re: Nudim staking 5000 bounty guaranteed - 10+1$

staking ugovoren sa dfable...hvala svima na interesu (samo u buduce ako ikako mozete postajte na f0rum a ne na pm jer ne skuzim)

00