Tema: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

http://w.fulltiltpoker.com/matrix-tourn … 1097933312

da li je tko igrao? Kako vam se cini struktura i sve?

Meni je jako zanimljivo a savrseno je za izradu bankrolla ..., pa ako je tko igrao moze komentar?

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

Ja obozavam ove turnire, najvise zbog toga sto mozes fisha naplatiti na sva 4 stola. Zatim ovde nebi trebao imati neke preterane downswingove, jer prosto je nemoguce da izgubis recimo 20 buy-inova. E sad mana im je sto se veoma sporo pune...

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

Da istina imas pravo, jako sporo se pune.Ali su jako zanimljivi jer moras taktizirati da osvojis sto vise matrix bodova...

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

koncept matrix turnira je super no mana im je što se sporo pune

najbrže se pune 7,5$ super turbo 300 čipova početnih

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

kako to funkcionira????????

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

tonivk napisao:

kako to funkcionira????????

Primjer je recimo matrix za 5.50$
Turnir pocinje kada vas se 9 rega. Kada igra pocne igras na 4 stola sa istim protivnicima, na svakom stolu prva 3 dobivaju novce. Osim toga jos igras za matrix lovu koju dobijas sa bodovima (isto moras biti među prva tri)
Matrix bodove skupljas kada izbacis nekoga, kada osvojis turnir... sve je detaljno objasnjeno na njihovoj stranici

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

dobra fora.... a jel placas 4*5$ ili samo 5

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

tonivk napisao:

dobra fora.... a jel placas 4*5$ ili samo 5

ne samo jednom 5.50$ za 4 stola...

00

Re: Full Tilt Poker - Matrix Tournament

ja danas odigra prvi put, igra sam 6$ buy in 6 handed, i to je jedino na kojen je bilo prijavljenih igraca :S, uglavnom, dva sam osvojio jednog bio drugi, i dobio 16.5 $.
Ne cini mi se lose, jedino steta sto sam igra turbo a ne obicni ali tesko je ispunit sve zelje kad jako malo ljudi igra to, jako se sporo  pune, mozda bi full tilt to treba vise reklamirat jer stvarno nije losa struktura,

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00