Tema: Table Ninja

Samo me zanima dali je netko cuo dali postoji crackirana Table Ninja ? pokusao sam tražiti ali ono sve nađem osim tiga big_smile

Mislim ono zeti free trial pa vidjeti itd. ali me zanima dali postoji ... čisto sam samo radoznao big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Table Ninja

Ja nisam čuo za to.

00

Re: Table Ninja

nisan nigdi naša. ali. ...jel se dobije samo jedan kod za table ninju i da li se taj isti moze samo jednom iskoristit?

zainteresiran san za kupnju, al mi je renutno $60 previse.

ili...oce  li se mozda preko pokerpro moc nabavit jeftinije?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

4

Re: Table Ninja

eh da odmah pitam sta to samo z astarse ... ili ? ... meni u biti cool ono sto sam Time bank "klikče" big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

5

Re: Table Ninja

Vuco napisao:

Samo me zanima dali je netko cuo dali postoji crackirana Table Ninja ? pokusao sam tražiti ali ono sve nađem osim tiga big_smile

Mislim ono zeti free trial pa vidjeti itd. ali me zanima dali postoji ... čisto sam samo radoznao big_smile

nema, ali mislim da ti nebi trebalo bit zao odvojit $60 (mislim da toliko kosta) za program koji jebacki pomaze pri multitableanju.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Table Ninja

Vuco napisao:

eh da odmah pitam sta to samo z astarse ... ili ? ... meni u biti cool ono sto sam Time bank "klikče" big_smile

imas i za FTP, al ne znan jel ima sve funkcije ka i na Starsima. pogledaj na njihovom sajtu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

7

Re: Table Ninja

nije loše ... instalirao sam si pa cu da iskoristim tih besplatnih 30 dana i vise nego dovoljno da ostvarim bonus ... igrao sam 9 stolova bez problema a prije mi je barem -2 puta u sat vremena otislo u Stand by jedan stol

Ne znam kako ovo sa Time bankom ide ? .. na jednom stolu ima 30 sec i kada to iskoristim to je to ? za cahs game ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Table Ninja

Table ninja za FTP je ludnica, olakšava igranje 100%

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Table Ninja

u cemu to tocno pomaze kad igras 10 stolova npr.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Table Ninja

chillin napisao:

u cemu to tocno pomaze kad igras 10 stolova npr.

http://tableninja.com

stišće time na svakom stolu, ne može se dogoditi da ti sitouta
odrediš tipke za check, fold i raise, te jednom rukom stišćeš te tipke a drugom prelaziš mišem preko stolova
možeš odrediti druge tipke s kojima određuješ betanje, u postocima pota

Zadnji popravljao smartass (02-02-2010 23:52:15)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Table Ninja

yikes   revolucija, danas sam folda AA ni kriv ni duzan sad, i ne samo danas hmm, sad ce me ninja vidit ..

Iako ovi link izgleda nije u funkciji. hmm

Zadnji popravljao chillin (02-02-2010 23:31:00)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Table Ninja

upisi u browser. krivo je smartass linkao

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Table Ninja

popravljeno smile

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Table Ninja

gracie

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Table Ninja

Vuco napisao:

Samo me zanima dali je netko cuo dali postoji crackirana Table Ninja ? pokusao sam tražiti ali ono sve nađem osim tiga big_smile

Mislim ono zeti free trial pa vidjeti itd. ali me zanima dali postoji ... čisto sam samo radoznao big_smile

postoji. vise info na pm

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

16

Re: Table Ninja

mah imate video na stranici a i na youtubeu imate

... ah sto me zivcira ono kao shortkey za check/fold ... kliknem to ono kada sam ja na redu i onda mi se pojavi ona glupost are you sure you want to fold you can check .. il tak nešt govno
- pa kakva korist od toga kada to vrijedi samo kada nisam ja na redu da igram ... malo glupo

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

17

Re: Table Ninja

jesi stavio kvacice pod annoyances da ti stisce OK na prozorima di ima samo OK, da ti stisce check kad bi stisnuo c/f?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Table Ninja

ja sam je jucer napravio, tako ugodno iznenadjen nisam u zivotu bio, predobra je:D desavale su se neke pocetnicke greske, kao foldam prfp aseve, desetke jednon, AK, i jos par puta neki dobar hand, i jednom fold na str8 flush, al dobro je, kad se priviknen ludnica ce bit..

http://tableninja.com/documentation.php … on%20Guide

Imas na ovi video, desni. ja sam po ovome sve stavio, mislin da on nije stavija taj ok, al stavis sve kako ti odgovara, uglavnom se sve svodi na lupanje F (chek/fold) ... big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Table Ninja

Vuco napisao:

... ah sto me zivcira ono kao shortkey za check/fold ... kliknem to ono kada sam ja na redu i onda mi se pojavi ona glupost are you sure you want to fold you can check .. il tak nešt govno
- pa kakva korist od toga kada to vrijedi samo kada nisam ja na redu da igram ... malo glupo

Kako ja neznam o cemu pricas yikes, mozda nisi dobro podesi, ja sam sve ko u onog lika, ne pojavljuje mi se to, i 15-20 stolova se moze ko od sale, jos ostane vremena za kavu pijuckat ....  cool

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

20

Re: Table Ninja

jel radi to na  nobleu ili bwinu ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

21

Re: Table Ninja

puki86 napisao:

jel radi to na  nobleu ili bwinu ?

Ne, samo na starsu i na tiltu.

00

22

Re: Table Ninja

chillin napisao:

Kako ja neznam o cemu pricas yikes, mozda nisi dobro podesi, ja sam sve ko u onog lika, ne pojavljuje mi se to, i 15-20 stolova se moze ko od sale, jos ostane vremena za kavu pijuckat ....  cool

Evo slike koja vrijedi 1000 riječi - znaci citajte od gore prema dolje .. to sam slike sa neta nabacio ... znači eto samo da i na toj zadnjoj slici kada stisnem taj shortkey napravi Check bilo bi super. Eto to mi je za sad jedina zamijerka.

http://slike.hr/slike/u/untitled1_a739d.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

23

Re: Table Ninja

Reko sam ti vec. Na tabu annoyances (dakle 5. tab) stavi kvacicu na "click check on cheking is free popup". Ja sam ih sve stavio osim refresh info...

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

24

Re: Table Ninja

Adzi napisao:

Reko sam ti vec. Na tabu annoyances (dakle 5. tab) stavi kvacicu na "click check on cheking is free popup". Ja sam ih sve stavio osim refresh info...

aaaa... vid stvarno .. mah corav sam rano ujutro u 13h kada se probudim

thnx

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

25

Re: Table Ninja

Nesto slicno samo bolje i besplatno  radi na FT i na PS
http://www.windyhilltech.com/poker/ps/index.php

Zadnji popravljao k0lja (05-02-2010 21:11:02)

00