Tema: Matej - moremore

Pitajte Mateja...

00

Re: Matej - moremore

smile

Kad si doma, da li vise vrimena provodis gledajuci filmove ili igrajuci online?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Matej - moremore

1.Koji ti je najvazniji trenutak u poker karijeri?
2.Kad bi se preselio iz Hrvatske u koju drzavu bi otisao?
3.Jel ti ide na zivce stalno odgovarati ljudima na pitanja o pokeru(odgovori iskreno)
4.Jel se isplati drzati site kao sta je ovaj,jel te placaju za rad na ovom site-u.
5.Jel ti poker dosadan(odgovori iskreno)
6.Starije illi mlade zene?
7.Bojana Gregoric ili Vlatka Pokos
8.Thompson ili Hladno Pivo
9.Dinamo ili Hajduk

00

Re: Matej - moremore

croman19 napisao:

3.Jel ti ide na zivce stalno odgovarati ljudima na pitanja o pokeru(odgovori iskreno)

Očito da big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej - moremore

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile

Tottenham u prvoj sezoni osvojio trostruku krunu, drugu sezonu gazimo pojacani Dzekom, Srnom i jos par kapitalaca. Kranjcar player of the year smile

Talking about addiction  cool

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Matej - moremore

boboman napisao:
moremore napisao:

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile

Tottenham u prvoj sezoni osvojio trostruku krunu, drugu sezonu gazimo pojacani Dzekom, Srnom i jos par kapitalaca. Kranjcar player of the year smile

Talking about addiction  cool

Man City prva sezona osvojio prvenstvo, srna igrac godine, kapetan citya (bravery 20, influnce 20, born lider), druga godina 2. misto i cetvrtfinale lige prvaka, i tamo bad beat kod kuce dozivio, onda mi dosadila igrica, igra sam onda sa hajdukon 2. sezona liga prvaka (sockout kod kuce ima  cool  ) i bio na holiday,  smotani assistant mi registrira igrace za LP, nije reg ni ibricica ni cernata ni anasa, pa sam rastilta i odusta ... 

Ah.. moga bi danima o fm-u

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej - moremore

croman19 imas dobra pitanja.

1. najdrazi trenuci su mi kad sam jednom sjedio sa 18 000 stackom na 10-20$ online. i kad sam u jednoj zivoj igri u all inu u Zg, pocisitio cijeli stol i sjedio sa 20ak tisuca eu.
2. otisao bih u francusku, u Nicu. drugi izbor bi mi bio London da mogu svaka tri dana gledati Arsenal. smile
3. nije mi tesko odgovarati poker igracu, ali kad me netko pita "a sto je to", onda mi se bas i neda pricati.
4. prije 7-8 godina sam pisao za slican ovakav site, iz ciste ljubavi. to se nastavilo i sa ovim siteom. samo je sad sve malo ozbiljnije, kvalitetnije. nikakvu placu nisam dobio, ali sakupit ce se za kakvu, npr. veceru, hehe.
5. nisam ti nikad bio grinder, igrao po 10-20 stolova. kontam da onda je malo dosadan. mozda i puno, nemam pojma. meni je poker zanimljiv, a ako je dosadan stol, stavim ih na tilt, nije problem, hehe.
6. i starije i mlade, mala prednost mladim,
7. hmm. za nesto ozbiljnije bih izabrao B. G.
8. Hladno pivo
9. zadnjih godina ne pratim nas nogomet, uzasno je los i negledljiv. gledam englesku ligu i to je to.  a odgovor na tvoje pitanje je Hajduk.

00

Re: Matej - moremore

Matej, kad će Medveščak igrat u finalu EBEL-a hoćeš li ići sa nama?

00

Re: Matej - moremore

boboman napisao:
moremore napisao:

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile

Tottenham u prvoj sezoni osvojio trostruku krunu, drugu sezonu gazimo pojacani Dzekom, Srnom i jos par kapitalaca. Kranjcar player of the year smile

Talking about addiction  cool

ja sam nakon duzeg razmisljanja krenio sa Newcastleom. prvu sezonu sam se lagano izborio za premiership. ali druga sezona je bila koma, zavrsio sam kao 13, s tim da sam veci dio sezone bio 15. u trecoj sezoni sam konacno dobio nesto novaca, napravio odlicne kupovine mladih igraca i sad sam trenutno treci nakon 18 kola. letim smile inace prvi put u zivotu igram s taktikom 4-1-2-1-2. nisam nikad do sad igrao bez krila, ali sad konacno shvacam ljepotu kad ekipe razaras kroz sredinu, hehe.

p.s. pa ne vjerujem da ste tako dobri u prvim sezonama, engleska je najteza liga. ok izabrali ste dobre klubove, ali svejedno takvih jos ima 4-5 u engleskoj. svaka cast!

Zadnji popravljao moremore (03-02-2010 22:40:34)

00

Re: Matej - moremore

bishie, moze, ali ako si ti vec u lozi, daj mi sredi neke ljepotice, da imam sto raditi za vrijeme pauze.

00

12

Re: Matej - moremore

Nije problem cure izborit, al necemo bit u loži, jebeš to, treba biti uz led, di osjećaš miris krvi i znoja

00

Re: Matej - moremore

moremore napisao:
boboman napisao:
moremore napisao:

zamorano- vise igram online, ali jos vise vremena potrosim na Football manager 2010 i trenutno mass effect 2. smile

Tottenham u prvoj sezoni osvojio trostruku krunu, drugu sezonu gazimo pojacani Dzekom, Srnom i jos par kapitalaca. Kranjcar player of the year smile

Talking about addiction  cool

ja sam nakon duzeg razmisljanja krenio sa Newcastleom. prvu sezonu sam se lagano izborio za premiership. ali druga sezona je bila koma, zavrsio sam kao 13, s tim da sam veci dio sezone bio 15. u trecoj sezoni sam konacno dobio nesto novaca, napravio odlicne kupovine mladih igraca i sad sam trenutno treci nakon 18 kola. letim smile inace prvi put u zivotu igram s taktikom 4-1-2-1-2. nisam nikad do sad igrao bez krila, ali sad konacno shvacam ljepotu kad ekipe razaras kroz sredinu, hehe.

p.s. pa ne vjerujem da ste tako dobri u prvim sezonama, engleska je najteza liga. ok izabrali ste dobre klubove, ali svejedno takvih jos ima 4-5 u engleskoj. svaka cast!

Cek, rijesit cu screenshotove negdje smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

14

Re: Matej - moremore

1.Kolko si ''studirao'' poker prije nego si poceo igrati?
2.Jesi li na početku odmah poceo ''dobivati'' il si i gubio?

00

Re: Matej - moremore

Da te pitam kad vidim da igras FM:
1. Najdraza karijera u FM ?
2. Koliko si najvise sezona zavrsio i s kojim klubom?
3. Od kojeg nastavka igras ?
4. Koji ti je najbolji nastavak FM-a koji si igro ?
5. Jesu ti drazi dobri stari kruzici ili ovaj novi 3D ?

00

Re: Matej - moremore

GmC
1. i 2.  igrao sam ga s frendovima u neki manji novac negdje godinu dana, mozda vise. onda sam slucajno naletio na igre na internetu, prije nekih sedam godina. par mjeseci sam gubio neki sitan novac, npr. 50-100 $ mjesecno. tad sam se upoznao s jednim ircem koji mi je objasnio neke stvari i poceo sam zaradivati.  kasnije sam postao super sa jednim svedskim pro igracem, koji mi je promjenio igru za 90%.

00

Re: Matej - moremore

1. prvi Fm. tada Cm na amigi neke davne 93 s Milanom.  nekih 16 sezona i nije mi bilo dosadno, ali mi se pokvarila save disketa. sad i karijere koje sam igrao s frendovima  u francuskoj ligi. istina, samo par sezona, jer to je bila verzija gdje povremeno neki igrac ode u mirovinu radi teske ozljede. mom frendu najbolji igrac prestao igrati s nekih 24 godina zbog teske ozljede, pa nije htio nastaviti. smile
bila mi je odlicna i karijera s Atletico madridom dok je jos Torres bio tamo.

2. u cm 92-93 nekih 16 sezona s ac milanom, u fm nekih 11 sezona s Atletico M.

3. od prvog iz 92 na amigi. star sam, hehe.

4. najbolji je ovaj zadnji, Fm 2010.  naprosto je ljepota koliko ima taktike u njemu, a opet nije prekompliciran.

5. odmah sam se prebacio na 3d, a sad je stvarno zabavan. sve vise ima "fora" iz pravog nogometa. da podsjetim, na pocetku je cm bio samo tekst, kao i svi manageri tog doba. i to ima svoje drazi. smile

00

18

Re: Matej - moremore

CM 93 je zakon! najbolji manager ikad, ujedno i zadnji kojeg sam igrao smile

00

Re: Matej - moremore

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:55:00)

00

20

Re: Matej - moremore

Kaj su ti starci rekli na igranje pokera?

00

Re: Matej - moremore

boboman napisao:
moremore napisao:
boboman napisao:

Tottenham u prvoj sezoni osvojio trostruku krunu, drugu sezonu gazimo pojacani Dzekom, Srnom i jos par kapitalaca. Kranjcar player of the year smile

Talking about addiction  cool

ja sam nakon duzeg razmisljanja krenio sa Newcastleom. prvu sezonu sam se lagano izborio za premiership. ali druga sezona je bila koma, zavrsio sam kao 13, s tim da sam veci dio sezone bio 15. u trecoj sezoni sam konacno dobio nesto novaca, napravio odlicne kupovine mladih igraca i sad sam trenutno treci nakon 18 kola. letim smile inace prvi put u zivotu igram s taktikom 4-1-2-1-2. nisam nikad do sad igrao bez krila, ali sad konacno shvacam ljepotu kad ekipe razaras kroz sredinu, hehe.

p.s. pa ne vjerujem da ste tako dobri u prvim sezonama, engleska je najteza liga. ok izabrali ste dobre klubove, ali svejedno takvih jos ima 4-5 u engleskoj. svaka cast!

Cek, rijesit cu screenshotove negdje smile

Ja nevjerujem i screenshotove, ako se vec salju neka se posalje koliko si puta saveo igru (novi manager to ima prosto radi online igre).

A na matejov komentar moram rec, uzmi manCity, potrosi 100M i dobijes novih 100 big_smile, nije neki problem slozit ekipu iz snova, naravno nesmi se pretjerat jer nastane kaos ..
Ja igram manager od 2000 sa playstationa, alex ferguson manager se zvao i uzea sam leeds prvi put uff nikad necu zaboravit  :card_heart  ..
Nemogu zamislit da je neko igra managera dok sam ja ima niti 3 godine big_smile .. ja ga tek sa 10god otkrio ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

22

Re: Matej - moremore

Ides koliko FM igraca big_smile

Ja sam prestao igrati FM dok sam poceo s pokerom, prije mi je to bila jedina kompjuterska igrica koju sam igrao i igrao sam ju po cijele dane, nekad sam znao odigrat i preko 20 sezona, ali onda bi mi dosadilo kad nebi vise bilo ni jednog poznatog igraca big_smile

Pitanja koja sam postavio i robi:

-kako su tvoji roditelji / obitelj / prijatelji reagirali na cinjenicu da si odlucio zivjeti od pokera?
-dali si ikad pozalio zbog toga sto si odlucio biti poker pro?
-sto bi napravio da se kod nas donese zakon o zabrani igranja online pokera i da ga je nemoguce zaobici ?
-koji su ti dugorocni ciljevi vezani za poker?
-dali bi jednog dana podrzao svog sina / kcer da krene putem kojim si ti krenuo? ako ne, zasto?
-kako zamisljas svoj zivot za 5 / 10 godina?

00

Re: Matej - moremore

spike_2 napisao:

Pozz, Matej lega, vidim da si iz Osijeka kao i ja. Neznam dali zivis u Os, no ako da, dali igras di live, i ako da koje limite igrate? Znam za par mjesta u Osijeku...no eto cisto me zanima? Inace, ja sam online igrac, nekih godinu dana  NL 50, NL 100 te, mtt. Ponekad znam otici u jedan kaff na jugu 2, no tamo se igra ,,bingo'' a ne poker, a volio bi probati pravu igru live... smile

pozdrav! javi se na privatne poruke pa cu te uputiti za live u Osijeku. inace sam na relaciji Os- Zg, sad preko zime sam vise u Osijeku, zimski san i to. smile

Zadnji popravljao moremore (04-02-2010 01:06:47)

00

Re: Matej - moremore

mile88 napisao:

Ides koliko FM igraca big_smile

Ja sam prestao igrati FM dok sam poceo s pokerom, prije mi je to bila jedina kompjuterska igrica koju sam igrao i igrao sam ju po cijele dane, nekad sam znao odigrat i preko 20 sezona, ali onda bi mi dosadilo kad nebi vise bilo ni jednog poznatog igraca big_smile

hehehe, kad niko kranjčar bude glavni trener u rep. i ima finih 45 god  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Matej - moremore

mile88 napisao:

Ides koliko FM igraca big_smile

Ja sam prestao igrati FM dok sam poceo s pokerom, prije mi je to bila jedina kompjuterska igrica koju sam igrao i igrao sam ju po cijele dane, nekad sam znao odigrat i preko 20 sezona, ali onda bi mi dosadilo kad nebi vise bilo ni jednog poznatog igraca big_smile

Pitanja koja sam postavio i robi:

-kako su tvoji roditelji / obitelj / prijatelji reagirali na cinjenicu da si odlucio zivjeti od pokera?
-dali si ikad pozalio zbog toga sto si odlucio biti poker pro?
-sto bi napravio da se kod nas donese zakon o zabrani igranja online pokera i da ga je nemoguce zaobici ?
-koji su ti dugorocni ciljevi vezani za poker?
-dali bi jednog dana podrzao svog sina / kcer da krene putem kojim si ti krenuo? ako ne, zasto?
-kako zamisljas svoj zivot za 5 / 10 godina?


-jos me je netko pitao za roditelje. ukratko, moji roditelji su me uvijek podrzavali u svemu i jako su liberalni. vrlo dobro znam da bi mama bila sretnija da se bavim pravom, ali pusta me da radim ono sto volim.
- nisam pozalio, ali mi fale neke stvari sto imaju ljudi koji imaju uredan zivot. mislim da to nije stvar samog pokera, nego sam ja jednostavno takva osoba. ako se meni igra u 4 ujutro ili gleda film,  ja cu to i napraviti, znajuci da cu sutra prespavati cijeli dan. fali mi vise odgovornosti prema sebi i drugima, ali radim na tome.
- ako dode do tog zakona, bit cu jako ljut, hehe. opcenito kad mi netko kaze da nesto ne smijem, onda to bas napravim. eto ti odgovor. inace jesam legalist, ali osobno stvarno ne mislim da nista lose radim i sva odgovornost je na meni.
- pa gle, mali problem je sto sam vecinu ciljeva napravio, ponestalo je ciljeva. ostao je taj wsop na kojem bi volio sudjelovati. iskreno, imam puno nekih ideja, npr.  razmisljam o nekoj varijaciji pokera koja jos nije smisljena. volio bih napisati knjigu o mom zivotu kroz poker, to sam vec poceo. volio bih imati svoj poker klub, ureden po mom ukusu, ali za to jos nije vrijeme, cekam da hrvatska ima bolji standard, ali na to cu se nacekati. imam jos dosta ideja, ali polako..
- ne samo da  bih podrzao svoje dijete, nego bih bio ponosan. ali isto tako bih ih podrzao da zele nesto drugo.  btw, prijatelj mi je dobio kcerku, vec sad sam primjetio da ima dugacke i tanke lijepe prste, bas pokeraske. rekao sam frendu napravit cu ja  od nje  pokerasicu, ali nije bio bas odusevljen. smile
- za deset godina? razmisljam vec 20 minuta sto da ti napisem, hehe. zelje su jedno, ali tko zna kako ce biti. volio bih da ova drzava postane normalna i da mi je ugodno zivjeti u njoj. volio bih da su ljudi manje zavisni i vise iskreni. sebe vidim kako radim posao koji volim, moze i ne mora biti vezano za poker. ima jos par poslova sa kojima bih se volio baviti, morat cu to napraviti kad tad, da budem smiren, heh. htio bih imati zenu i dvoje - troje djece, sve standardno. osim braka. brak je brrr, meni se svida jedan od sto. ali tko zna, kad se zaljubis onda radis i ludosti, hehe.

00