Tema: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Pocetni bankroll 2000$.
Iako mi bankroll dozvoljava, da igram NL50 ili bar NL25, krenit cu sa NL10, posto su ovo posljednji novci koje cu uloziti u poker.
Ako ih zdonkam sve, necu vise nikad igrati, a s obzirom da imam pristojna primanja sa strane, nemam potrebu otkidat lovu od bankrolla za druge stvari, tako da ne planiram napravit withdraw skroz dok ne skupim 10k$.

Plan je sljedeci:
Uplata na Poker Stars od 600$ da iskoristim max bonus. Ostalih 1200$ stoji i dalje za poker, al ih ne uplacujem izuzev u slucaju da ovo popusim. U tom slucaju ponovo uplacujem al na nekom drugom siteu kako bih opet dobio max bonus.
Znaci krecem na NL10 sa 60 BIS i penjem se na visi nivo tek kad imam 60 BIS za taj.
To vrijedi i za spustanje na nizi nivo, s tim da ne planiram igrati ispod NL10.

Cilj mi je u prva dva mjeseca da beatam NL10, ocistim bonus i da napravim zaradu toliku da do pocetka travnja mogu preci na NL25.
Ako ovo ostvarim ranije super, al meni se nigdje ne zuri.
Uglavnom, ako sve bude prema planu i programu, svaka dva mjeseca bih trebao uduplat banku i preci na visi limit i na taj nacin napravit 10k$ kroz sljedecih 6 mjeseci.

Trenutno bas nemam previse vremena za igru (oko 3-4 sata dnevno), al sta je tu je. Bit ce bolje.
Redovno cu uploadat grafove, tako da cete vidjeti napredak ili ono drugo (nadam se ne).

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

gl

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

3

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Sretno!  smile

00

4

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Sretno

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

5

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

gl

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Sretno!!

00

7

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

3-4 sata na dan je ok.
gl wink

00

8

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Super projekt pogotovo kad imas super BR od 2000$.

Sviđa mi se ova i dieja da dobiješ max bonus i to što krečeš sa manjim limitima dok se ne uhodaš.

Malo sreče i puno znanja i ostvarit češ.

Sretno.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

sretno

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Uz solidan run to mozes za najvise 3 mjeseca na 100nlu.

Sretno btw!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

boboman napisao:

Uz solidan run to mozes za najvise 3 mjeseca na 100nlu.

Sretno btw!

U biti, brine me jedino pocetak, zbog neiskustva u online igri.
Ako startam dobro prvih par sessiona, onda cu vjerojatno to ostvariti.

THX svima na podrsci

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Evo, bas sam sad malo probao igrati (nekih 1-2h).
Upalio sam 7 stolova (NL10) i napravio plusa nekih 20-ak dolara.
Mislim da mi najvise vremena oduzima odredjivanje velicine beta ili raisea, posto na ovim malim limitima treba kucati decimale.
HEM-om se nisam sluzio posto jos nisam proucio sta tocno trebam s njim napraviti da se pokrene, al ima vremena.

Jos cu iducih par sessiona igrati na 8 stolova, a onda pocinjem dodavati po 2 vise.

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

koristi table ninju. dosta ce ti pomoc po pitaju bet sizea, bar onog kojeg ces koristit u vecini slucajeva.

u biti...kad malo promislim...posto se tek susreces sa online pokerom, pocni je koristit tek nakon nekih 10k handova

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

14

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Uzmi table ninja i poigraj se malo s programom. Super je za multitablanje na starsu. I možeš si odrediti veličine betova na svim streetovima.

00

15

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

rounder1984 napisao:

Evo, bas sam sad malo probao igrati (nekih 1-2h).
Upalio sam 7 stolova (NL10) i napravio plusa nekih 20-ak dolara.
Mislim da mi najvise vremena oduzima odredjivanje velicine beta ili raisea, posto na ovim malim limitima treba kucati decimale.
HEM-om se nisam sluzio posto jos nisam proucio sta tocno trebam s njim napraviti da se pokrene, al ima vremena.

Jos cu iducih par sessiona igrati na 8 stolova, a onda pocinjem dodavati po 2 vise.

obavezno nabavi tablenjinja-u, puno će ti olakšat multitabling na PS-u...

sam ti priprema betove i re-raisove pa će ti puno olakšat taj dio...

P.S. sretno za stolovima!!!

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Vec sam ja to odlucio uzeti, samo ne znam jel Ninja bas vezana za HEM ili je mogu koristiti i bez njega.
Ne znam koliko ce mi vremena trebati dok naucim s HEM-om raditi

00

17

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

nije vezana za HEM.
Cuj imas free trial i probaš program, svaki.

A dali ces nauciti pa čuj uvijk mozes pitati u podforum Poker Alati ili odi na youtube i imas tamo puno tutoriala i kako namjestiti itd


... e da kak nemas iskustva a odmah na 7 stolova ? big_smile

Zadnji popravljao Vuco (05-02-2010 01:25:52)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Pa nemam online iskustva, al imam dosta live igre iza sebe i bar tisucu sati gledanja videa o pokeru.
Ovo sta sam odigrao sad, bar 80% odluka sam donosio automatski na konto pozicije,...a samo sam povremeno morao razmisliti sta napraviti.

Mislim da ovako mogu igrati do 12 stolova, al vise od toga necu moci dok si ne uzmem Ninju ili dok se ne uhodam...

00

19

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Polako samo s dodavanjem stolova. Bez ninje najvise sto sam uspio igrat je bilo 24 a da nisam negdje time outo.
Sretno i polako

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

ja imam malo drugačije mišljenje...mislim da je igranje 12+ stolova na nl10 u redu,igraš samo ABC poker, pratiš samo poziciju i sl., ali kada se budeš penjao prema vrhu, onda igranje 12+ stolova na NL50+ je skroz druga priča i mislim da se to ne može igrati bez jaaaaaaakkkkooooo puno odigranih online handova(čitaj: godina iskustva)...tj. možeš probat, ali teško ćeš to izvesti...ali opet napominjem da je to samo moje mišljenje... big_smile

Sretno!!! Navijamo za tebe!!! big_smile

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

equusDU napisao:

ja imam malo drugačije mišljenje...mislim da je igranje 12+ stolova na nl10 u redu,igraš samo ABC poker, pratiš samo poziciju i sl., ali kada se budeš penjao prema vrhu, onda igranje 12+ stolova na NL50+ je skroz druga priča i mislim da se to ne može igrati bez jaaaaaaakkkkooooo puno odigranih online handova(čitaj: godina iskustva)...tj. možeš probat, ali teško ćeš to izvesti...ali opet napominjem da je to samo moje mišljenje... big_smile

Sretno!!! Navijamo za tebe!!! big_smile

+1

Pa naravno da na vecim limitima ipak treba malo vise paziti...

BTW, da izbacim neki report:
Nocas sam igrao nekih 4-5 sati, u prosjeku na 8 stolova.
Odigrao sam 2300 handova i podigao bankroll za 57$.
NAkon prvih 900 handova sam imao +20$, pa sam napravio pauzu od nekih pola sata i cim sam se vratio za komp, spusio sam jedan cijeli stack u ruci. Flopana 2 para protiv seta. Ne kazem, mogao sam to izbjeci, al dobro.
Sljedecih 700 handova sam se motao na istom mjestu (malo gore, malo dolje, al sve u par dolara razlike).
Zadnjih 700 ruku graf je isao samo prema gore dok nisam prekinuo igru.

Sve u svemu, ne mogu reci da nisam zadovoljan.
Moglo je biti bolje, ali i gore.
Imao sam jedan bad beat, al se i jedna ruka meni posrecila, tako da sam even.

00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

Nemoj nikada izbjegavati nastackati flopana dva para, pogotovo top two.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

boboman napisao:

Nemoj nikada izbjegavati nastackati flopana dva para, pogotovo top two.

Tako sam i ja razmisljao. Jedino sto sam bas imao feeling da je pogodio set trojki.
Inace da je veci limit tipa NL200+, vjerojatno bi poslusao feeling i foldao, al ovdje nisam htio.
Nebi ni bio u handu sa Q,9, al nije bilo raisea i samo je bio jedan limper, a ja na buttonu, pa se nisam mogao baciti.

00

24

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

rounder1984 napisao:
boboman napisao:

Nemoj nikada izbjegavati nastackati flopana dva para, pogotovo top two.

Tako sam i ja razmisljao. Jedino sto sam bas imao feeling da je pogodio set trojki.
Inace da je veci limit tipa NL200+, vjerojatno bi poslusao feeling i foldao, al ovdje nisam htio.
Nebi ni bio u handu sa Q,9, al nije bilo raisea i samo je bio jedan limper, a ja na buttonu, pa se nisam mogao baciti.

"Never go broke in limped pot"
Samo naprijed.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Napraviti 10k$ u 6 mjeseci...

rounder1984 napisao:
boboman napisao:

Nemoj nikada izbjegavati nastackati flopana dva para, pogotovo top two.

Tako sam i ja razmisljao. Jedino sto sam bas imao feeling da je pogodio set trojki.
Inace da je veci limit tipa NL200+, vjerojatno bi poslusao feeling i foldao, al ovdje nisam htio.
Nebi ni bio u handu sa Q,9, al nije bilo raisea i samo je bio jedan limper, a ja na buttonu, pa se nisam mogao baciti.

Pogotovo na vecim limitima nemoj bacati takve hendove, najozbiljnije. Toliko cesto ces biti ahead da je pomisao o foldanju (bez obzira na feeling) zapravo smijesna. I uvijek imas mogucnost da se boatas ako stvari podju po zlu.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00