Tema: od sirotinje do 300$

evo,u pokeru sam withdrawao 100+ $ profita jer mislim da moram jos puno ucit zato sto bi spusio to... na accountu mi je ostalo 2.20$ i cilj mi je doci sto vise (te pare necu withdrawat,jedino mozda mjenjat po sajtovima..).
Za pocetak mi je cilj do 50$ ili 100$ pa prebacit na drugi sajt da dobivam bonus i rakeback.
I,sto mislite,hocu li uspjeti? naravno dok nedodjem do 30-tak dolara da se necu ni moc pridrzavat bankrolla nego samo imat 3-4 buy-ina,ali ok... cilj: 50$ do 20-tog ovog mjeseca. ostvarivo?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: od sirotinje do 300$

Teško je od ničega doći do nečega...
Sretno.

00

Re: od sirotinje do 300$

Rexonja napisao:

evo,u pokeru sam withdrawao 100+ $ profita jer mislim da moram jos puno ucit zato sto bi spusio to... na accountu mi je ostalo 2.20$ i cilj mi je doci sto vise (te pare necu withdrawat,jedino mozda mjenjat po sajtovima..).
Za pocetak mi je cilj do 50$ ili 100$ pa prebacit na drugi sajt da dobivam bonus i rakeback.
I,sto mislite,hocu li uspjeti? naravno dok nedodjem do 30-tak dolara da se necu ni moc pridrzavat bankrolla nego samo imat 3-4 buy-ina,ali ok... cilj: 50$ do 20-tog ovog mjeseca. ostvarivo?

naravno da je ostvarivo. koliko je vjerojatno da ces uspit, to je druga prica. ali ne bi se previse nada na tvom mistu.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: od sirotinje do 300$

evo,brzo sam dosao do 17,55. nije bio problem,sat i pol igre. i onda neki kreten stalno ide all-in,3 nas na stolu. ja se rebuyam na 5$ i dobijem par kraljeva. callam,on J-10o i onda popizdim. sad sam oko 12$,al valjda cu uspjet sa puno strpljenja hmm

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: od sirotinje do 300$

Rexonja napisao:

evo,u pokeru sam withdrawao 100+ $ profita jer mislim da moram jos puno ucit zato sto bi spusio to... na accountu mi je ostalo 2.20$ i cilj mi je doci sto vise (te pare necu withdrawat,jedino mozda mjenjat po sajtovima..).
Za pocetak mi je cilj do 50$ ili 100$ pa prebacit na drugi sajt da dobivam bonus i rakeback.
I,sto mislite,hocu li uspjeti? naravno dok nedodjem do 30-tak dolara da se necu ni moc pridrzavat bankrolla nego samo imat 3-4 buy-ina,ali ok... cilj: 50$ do 20-tog ovog mjeseca. ostvarivo?


Jedan bad beat, kriva procjena i ode tih 2.20, ali naravno probaj pokusat nema se sta izgubit....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: od sirotinje do 300$

Rexonja napisao:

evo,brzo sam dosao do 17,55. nije bio problem,sat i pol igre. i onda neki kreten stalno ide all-in,3 nas na stolu. ja se rebuyam na 5$ i dobijem par kraljeva. callam,on J-10o i onda popizdim. sad sam oko 12$,al valjda cu uspjet sa puno strpljenja hmm

O pa onda samo pomalo wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: od sirotinje do 300$

Sve je to ok, sretno ti u pokušaju, ali neznam čemu toliko muke...naravno ako ti nije tih 100$ super nužno za život onda nemaš izbora, ali od 0-100 je najteži put i neznam zašto bi se toliko mučio opet  wink

assumption is the mother of all f ups

00

Re: od sirotinje do 300$

uh,nakon sto sam malo na omahi spusio,sad sam se digao na 21$. 1 dan - 2.20 - 21.05,dobro je...
malo me nazivcirao jedan lik koji me dobio J10 vs mojih K10 kad je stalno all-in i onda JJ9 flop...
ali onda sam ovo masno naplatio,sve se vise nadam da cu se vratit na stari bankroll i time dokazat sebi da nisam toliki nub.. ako spusim sve,onda sam donkara i quitam ^^

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: od sirotinje do 300$

Dereš HU s 2 buyina?

Sretno!  big_smile

00

10

Re: od sirotinje do 300$

pa dovoljno. ako jedan bi izgubi ima drugi tongue

00