Tema: Sng vs Cash

Eto , igrao sam dosta cash od kako sam poceo poker i zadnje vreme sam poceo turnire cepat , 1table sng i mogu reci da mi se svidjaju ,  pa me zanima zasto je puno vise pro igraca cash igraca , nego sng igraca ( barem ja imam takav dojam , mislim da se ne varam smile )
Ako neko ima nekakve dopune slobodno nek kaze smile big_smile

00

Re: Sng vs Cash

vecina pocetnika krece SnGeve... ali neznam,eto ja recimo igram cash zato sto kad mi pocne serija ili moram negdje ic,odma mogu zavrsit,a ovako moram nasilu all-inat i spusit  big_smile
(inace igram polu-profesionalno Call of Duty 4,pa kad oni nadju war da mogu odma uc big_smile)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sng vs Cash

hahaahahha , ma dobro uzmes si vremena , barem ovi moji 1table turbo sng , tesko da ce trajat vise od 40-50 min smile

00

Re: Sng vs Cash

Rexonja napisao:

vecina pocetnika krece SnGeve... ali neznam,eto ja recimo igram cash zato sto kad mi pocne serija ili moram negdje ic,odma mogu zavrsit,a ovako moram nasilu all-inat i spusit  big_smile
(inace igram polu-profesionalno Call of Duty 4,pa kad oni nadju war da mogu odma uc big_smile)

biće gledas "najbolje godine" . , to ja gledam   roll
Eh i ja igram polupoluprofesionalno cs1.6, ali skroz sam ga zapostavio zbog pokera zadnjih mjesec,dva sad .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Sng vs Cash

Tko vam plaća da igrate igrice?

00

Re: Sng vs Cash

sponzor,na lanove (natjecanja) sam vec bio u zagrebu,madjarskoj itd. ,a sad za mjesec i pol idemo u sloveniju gdje ce biti dosta velik prize pool,taman cu moci malo izdvojit za poker tongue

btw yea,najbolje godine... sta mislis,oce ubit KECA?  smile  big_smile  wink  tongue  lol

Zadnji popravljao Rexonja (04-02-2010 02:52:43)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Sng vs Cash

činjenica je da ako budeš igrao sng da ako si dobar da budeš  prije došao do 1k$, ali kasnije ako imaš veći bankroll cash je profitabliniji ako znaš ga igrati

00

8

Re: Sng vs Cash

Pretpostavka 1. SNG je jednostavniji za pocetnike, lakse je pohvatati konce igre, manja mogucnost tilta, pristojnom igrom mozes izgradit istotako pristojan BR

Pretpostavka 2. S vecim BRom ides na veci buy-in gdje je vise dobrih igraca, tako da se ROI smanjuje, s istim tim BRom (uz pretpostavku da si vec naucio igrati) mozes puno vise zaraditi na cashu

Ako sagledamo obje pretpostavke mozemo zakljuciti da je SNG profitabilan za pocetnika s manjim BRom.
Usavrsavanjem igre i prelaskom na cash otvara se mogucnost vece zarade.

But they were suited...
00

9

Re: Sng vs Cash

mislim da se prebacujem na SnG
nasao sam se u zadnjem postu lol

00

10

Re: Sng vs Cash

SNG se isplati igrat gdje ima noobova, zato sam ja presao na cash game jer na low stake 6.50$ na pokerstarsu ima vise ljudi koji znaju igrat nego onih koji neznaju, pa se dolazi u situaciju da o SNGou odlucuje coin flip, a to mi se ne svidja.

Recimo na BWIN onja njihov luđački SNG turbo gdje je elvel 3 minute a ide sporo pa se dolazi do visokog blinda jako brzo a pola ljudi se ustrtari... tamo sam najvise love zaradio, samo je problem sto se nemoze tamo vise od 3 stola igrat s pokertrackerom.

Sad sam presao na Cash igru i tu ja diktiram igru a ne blindovi... zato sam rpesao na cash igru. (no zaigrat cu jos tu i tamo za hust SNG kad se malo ovi profici prorijede i odu na svoje uobicajene levele a ne da ganjaju bonuse na 6.5$)

P.s. i sve je vise dobrih igraca SNGoa jer SNGo procitas knjigu malo isprobas kak to sve funkcionira i spreman si ic, ak knjiga kaze all in na tom i tom elvelu s tim i tim kartama jednostavno moras ici alll in pa ni pokertracker bas i nije od pomoci...

00