Tema: Trebam pomoc...

Imam problem na Starsima.
Jucer sam se registrirao i htio napraviti depozit ali mi je izbacilo da mi je transakcija odbijena.
Prvo sam pomislio da je mozda problem do kartice (nesto tipa da jos nisu provedena sredstva na racun, posto sam jucer uplatio u banci, al izgleda da nije to, jer sam jutros bio na bankomatu i pokazuje mi da ima dovoljno.
Koristim VISA ELEKTRON od PBZ.
Probat cu opet kad dodjem kuci, trenutno sam na poslu...

Pod broj kartice sam ukucao onaj broj s prednje strane sta ima 4 puta po 4 znamenke (ne znam jel to treba biti spojeno) i ispod onaj troznamenkasti CVN kod.

Jel ima neko nekih ideja sta bi moglo biti?

00

Re: Trebam pomoc...

To je to, ali možda pokušaj sa koji $ manjim iznosom. Ako imaš točno 600$ na kartici nećeš uspjet svih 600 uplatit, bar je tak meni bilo. A ako imaš dosta više onda ne znam u čemu je problem, makar sve radiš ko kak sam i ja kad sam uplačivo.
Ja sam bio stavio 70€ kaj je bilo nešto preko 100$ taj dan i stalno su odbijali dok nisam 90 ili 95 uspio stavit.

Zadnji popravljao niveaformen (04-02-2010 11:30:01)

00

Re: Trebam pomoc...

rounder1984 napisao:

Imam problem na Starsima.
Jucer sam se registrirao i htio napraviti depozit ali mi je izbacilo da mi je transakcija odbijena.
Prvo sam pomislio da je mozda problem do kartice (nesto tipa da jos nisu provedena sredstva na racun, posto sam jucer uplatio u banci, al izgleda da nije to, jer sam jutros bio na bankomatu i pokazuje mi da ima dovoljno.
Koristim VISA ELEKTRON od PBZ.
Probat cu opet kad dodjem kuci, trenutno sam na poslu...

Pod broj kartice sam ukucao onaj broj s prednje strane sta ima 4 puta po 4 znamenke (ne znam jel to treba biti spojeno) i ispod onaj troznamenkasti CVN kod.

Jel ima neko nekih ideja sta bi moglo biti?

16-znamenkasti broj upisujes bez razmaka
a sa zadnje strane onaj 3-znamenkasti

ako je kartica visa electron deviznog računa, ne bi trebalo biti problema...

Zadnji popravljao smartass (04-02-2010 11:47:46)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: Trebam pomoc...

mislim da je to zbog novog zakona, jer i frend je isto to probal uplatit i nije išlo, vjerovatno ima pbz zabranu slanja para na site-ove takve

00

Re: Trebam pomoc...

Ak ti neće tako uplatiti, možeš meni poslati na tekući i ja ti prebacim na moneybookers da si uplatiš...

00

Re: Trebam pomoc...

roba59 napisao:

Ak ti neće tako uplatiti, možeš meni poslati na tekući i ja ti prebacim na moneybookers da si uplatiš...

Probat cu jos jednom s manjim iznosom, a ako ne onda preko tebe roba

00

Re: Trebam pomoc...

Evo, samo da javim da sam uspio uplatiti.

Izgleda da je bila ova stvar u pitanju: inace firme koje ti skidaju lovu s racuna uzimaju neku proviziju od 3% i sada iako Stars to ne uzima, vjerojatno se racuna da moras imati.
Ja sam htio napraviti buy-in od 600$ i trebao bi imati na racunu oko 618$ da bi transakcija prosla, a ja sam imao 610$ koje sam jucer uplatio.
Ko da sam ja mogao znati.
Uglavnom, jest da ovo nikom nije previse bitno, samo da znate na sta treba racunati (Rodman kaze da ima slicnih problema)

00

Re: Trebam pomoc...

Rodman napisao:

mislim da je to zbog novog zakona, jer i frend je isto to probal uplatit i nije išlo, vjerovatno ima pbz zabranu slanja para na site-ove takve

Nije nikakav zakon u pitanju, uplate i isplate idu sasvim normalno. Ne trebate se bojati nikakvog novog zakona.

00