Tema: VIDEO: Adzi MTT

Adzi MTT - prvi dio

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

Adzi MTT - drugi dio

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

2

Re: VIDEO: Adzi MTT

Svaka čast!

daj samo molim te stavi info o turniru...

6666  cool

00

Re: VIDEO: Adzi MTT

jaoooo tilt proradia nakon onih A9, a rafa ye prakticki uvik ima ruku hmm

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

4

Re: VIDEO: Adzi MTT

chillin napisao:

jaoooo tilt proradia nakon onih A9, a rafa ye prakticki uvik ima ruku hmm

Nije tilt proradio, nego navika u ovima od 45 se to inace gura, a ja nisam ni razmislio nego automatski shove. onaj A9 hand (znaci 2 handa prije ako se ne varam) je trebo bit shove na flopu nakon njegovog beta

Turnir je $5.50 - $8000 guaranteed

i da, malo mi je duze trebalo da skuzim da mi je stavljen na mikrofon od laptopa, a ne ovaj od slusalica, pa je zato prvi dio sumovit (prvi dio je ovaj drugi video)

Zadnji popravljao Adži (06-02-2010 13:38:21)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

5

Re: VIDEO: Adzi MTT

Dobro šta je ovo? Čekali smo na prošli video mjesec dana, a sada odjednom dva u roku od tjedan dana  lol  smile

00

6

Re: VIDEO: Adzi MTT

to je jedan turnir, samo u 2 dijela. 2. dio je zapravo prvi dio turnira kad sam poceo snimat i skonto da mi je namjesten na krivi mikrofon smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi MTT

Adzi napisao:

to je jedan turnir, samo u 2 dijela. 2. dio je zapravo prvi dio turnira kad sam poceo snimat i skonto da mi je namjesten na krivi mikrofon smile

Evo, promjenio sam redosljed.

00

Re: VIDEO: Adzi MTT

Evo par negativnih komentara,naravno od mene samo mozes dobiti negativne.
Prvo mi se ne svida sto odluku doneses uvijek u stotinjki u kojoj vidis svoje karte.Mozes odvojiti par sekundi i razmisliti.

Npr kad dobijes J6s na BTN ti direkt stisnes Fold.Ili drzis 106 u BB i stisnes instant C/F button.
Najveci stack na stolu imas i stisnes direkt Fold na BTN a nisi ni vidio sta ce se desiti prije tebe.Ako svi foldaju to bi trebao biti lagani raise sa BTN.A ovo u BB npr.svi foldaju to SB i on limpa a ti direkt check.To je veliki tell za njega.

Meni se cinilio da si samo pratio svoje karte a uopce ne gledas "stol" i sta drugi cine.


Sto se tice ruku koje si odigrao,AK na pocetku je za mene shove.Otvaras sa CO i BTN te rejza,to on radi s puno slabijih ruku od AK.
Ruke kao 75 i 97 koje si odigrao s BB je lose.Na onakvim flopovima bez ikakvih readova rejzati izvan pozicije.
A9 si odigrao smijesno ali to si i ti skuzio u istom trenutku kad si zavrsio hand.AQ hand je standard.

Ovo su samo moja misljenja,mozda su skroz netocna.

00

9

Re: VIDEO: Adzi MTT

Za timing se slazem. treba uvijek pricekat 5-10 sekundi
Nisam htio bit table bully i otvarat sa marginalnim handovima

75 i 97 su bili odigrani upravo onako kako su trebali, jer sam igro protiv igraca (imo sam readove o njemu), a ne s kartama. npr onaj slowroll sa top two bez ikakvog moguceg drawa,i neznam sta sve ne. ugl, lik je puno losiji od mene i zato sam te handove odigro upravo tako kako sam ih odigro (ako obratis pozornost malo na video, vidjet ces da sam samo protiv njega igrao loose)

AK moze i nemora bit shove. Pogledaj mu statse i jos imas callera ispred sebe. Za riskirat malo vise od  50 % stacka u ovoj fazi turnira protiv solidnog playera koji zna sta radi bas i nije najbolje rijesenje. Kazem, moze i nemora biti shove (imamo 2 igraca, jednom stavimo random range, a drugome 8%, imamo 40% equitya sto nam nije dosta. neznam sad koliki mu je 3bet range, ali uzmimo da je 5% i protiv tog rangea imamo 35% equitya sto pogotovo ne opravdava nas call) To sto bi suckoutali ne mijenja cinjenicu

A9 i AQ su oba lose odigrana. A9 je trebo bit shove na flopu, AQ je trebo bit flat call i onda ovisno o flopu raise ili fold (razmisljamo o equityu ovdje, a ne samo o kartama)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

10

Re: VIDEO: Adzi MTT

pozz svaka cast na trudu mislim na videu,
nego samo me zanima koji je na kraju bio simoniukas

00

11

Re: VIDEO: Adzi MTT

rafa 2,9k
porcupine 2,2k
winder 1,55k
simoniukas 1,08k
ja 0,8k

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi MTT

Adzi napisao:

Za timing se slazem. treba uvijek pricekat 5-10 sekundi
Nisam htio bit table bully i otvarat sa marginalnim handovima

75 i 97 su bili odigrani upravo onako kako su trebali, jer sam igro protiv igraca (imo sam readove o njemu), a ne s kartama. npr onaj slowroll sa top two bez ikakvog moguceg drawa,i neznam sta sve ne. ugl, lik je puno losiji od mene i zato sam te handove odigro upravo tako kako sam ih odigro (ako obratis pozornost malo na video, vidjet ces da sam samo protiv njega igrao loose)

AK moze i nemora bit shove. Pogledaj mu statse i jos imas callera ispred sebe. Za riskirat malo vise od  50 % stacka u ovoj fazi turnira protiv solidnog playera koji zna sta radi bas i nije najbolje rijesenje. Kazem, moze i nemora biti shove (imamo 2 igraca, jednom stavimo random range, a drugome 8%, imamo 40% equitya sto nam nije dosta. neznam sad koliki mu je 3bet range, ali uzmimo da je 5% i protiv tog rangea imamo 35% equitya sto pogotovo ne opravdava nas call) To sto bi suckoutali ne mijenja cinjenicu

A9 i AQ su oba lose odigrana. A9 je trebo bit shove na flopu, AQ je trebo bit flat call i onda ovisno o flopu raise ili fold (razmisljamo o equityu ovdje, a ne samo o kartama)

Trebao si biti table bully.
Slowroll nije ako netko ne napravi insta call sa top2.Ono nije bio nikakav slowroll.
97,57 je jako lose odigrano,ako vec zelis biti agresivan to se napravi preflop sa takvim rukama.
AQ se moze odigrati onako kako si odigrao,standard.

00

13

Re: VIDEO: Adzi MTT

Evo pogledah, dobar video..
Mislim da si igrao prepasivno, nisi iskoristio svoj stack.. Pred final table si trebao bit puno agresivniji.. Moras shvatit da se oni boje tebe kao big stacka, i nece te callat tako cesto, ako pushas na njihov rejz..

Onaj rapido je fish, ali on je jedini skuzio da moze igrat loose, jer svi ostali samo cekaju da dodju a final..

Slazem se s cromanom, trebao si bit puno agresivniji preflop, jednostavno im ne dat da vide flop..
Pogotovo protiv no mercyja, koji je u chat napiso da se ne zeli coinflipat, kad je bacio A9 u blind battlu..

Onaj hand sa 66, kad si uhvatio quadse,ne kuzim stvarno zasto nisi zguro preflop?

sigurno si bolji igrac od mene, ali ovo je samo kako sam ja to vidio, jer vjerojatno se ni tebi ne dogodi cesto da si cip lider na ovakvom turniru, i nisi sve odluke donjeo hladne glave..

00

14

Re: VIDEO: Adzi MTT

66 sam lose odigro da. trebo je bit push, e sad jel preflop ili na flopu to je pitanje. ja sam napravio najgori moguci line i checkiro drawy flop.
Ima jos gresaka,ali nisu tako strasne kao A9,AQ
I hvala na pohvalama i kritikama smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

15

Re: VIDEO: Adzi MTT

AQ po meni nije nikad greska.. A A,9 je potpuno krivo odigrano.. 66 preflop all in 100%, ne mozes nikako drugacije igrat.. Sta da nisi pogodio set? igras izvan pozicije, a uvijek ce bit neka scary karta..

00

Re: VIDEO: Adzi MTT

Adzi napisao:

66 sam lose odigro da. trebo je bit push, e sad jel preflop ili na flopu to je pitanje. ja sam napravio najgori moguci line i checkiro drawy flop.
Ima jos gresaka,ali nisu tako strasne kao A9,AQ
I hvala na pohvalama i kritikama smile

Da,i samo pogledaj ruku na videuu,vidio si 6 i insta chekirao,nisi ni vidio citav flop hehe.Da si pogledao malo bolje i razmislio par sekundi sigurno bi donio pravu odluku.Ni check nije los ali ipak promislis malo i vidis sta je nabolji play.

00

17

Re: VIDEO: Adzi MTT

gle, svi mi grijesimo. analiza igre puno pomaze. da sam snimo samo video, i onda naknadno komentar, siguran sam da bi prokomentiro svaki bitniji hand ako je lose odigran, ili neki koji je odigran bas onako kako bi ga odigro svaki put.

Zivot ide dalje, bit ce jos turnira i FT-a, dakle jos videa i jos love smile  :card_spade

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

18

Re: VIDEO: Adzi MTT

Tilt napisao:

AQ po meni nije nikad greska.. A A,9 je potpuno krivo odigrano.. 66 preflop all in 100%, ne mozes nikako drugacije igrat.. Sta da nisi pogodio set? igras izvan pozicije, a uvijek ce bit neka scary karta..

AQ je totalno krivo odigran gledajuci sa aspekta equitya, ali totalno

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: VIDEO: Adzi MTT

ma ja nisam znao da je adzi takav car.. lijepo se u 2 ujutro nasmijat na njegove komentare. tipa: ''hehe,neces ti meni vise krasti blindove,nene'' ili zadnju ruku ''sta si to ucinio konju jedan,ne,konju,konju..''
ma ti si zakon,do sad nisam to znao  tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00