Tema: PLO 50 standard?

standard?

00

Re: PLO 50 standard?

Ne volim pretjerana reeraisovanja na omahi prije flopa

00

Re: PLO 50 standard?

dejan1471 napisao:

Ne volim pretjerana reeraisovanja na omahi prije flopa

onda si sigurno prepasivan, nije smisao omahe da platiš pa vidiš flop

00

Re: PLO 50 standard?

ma vidi daleko sam ja od pasivnog na omahi ali sam se toliko puta opekao na njoj da ne pretjerujem sa rajzom prije flopa.Ja bi platio onih 9 dolara reraisa ali ne bi išao na reraise ipak je to omaha a moje skromno mišljenje je da tvoje karte u ovom handu nisu bile za all inn

00

Re: PLO 50 standard?

ovo je idealna situacija da izoliram trečega a i sigurno sam ispred njegovog range plus ima dosta dead money u potu

00

Re: PLO 50 standard?

Vidi i ja sam ovako često odigravao na omahi ali kad sam bio pod tiltom ali kad nisam na tiltu ovo ne bi ovako odigrao ni blizu.

00

Re: PLO 50 standard?

a nisam ni blizu strucnak za omahu, al znam da ni na holdemu nebi sa dvi kuje isa all in, a kamoli na omahi big_smile . a to sta je ova faca optimistican pa calla sa AJnestonesto to je bolesno i netriba komentirat lol.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: PLO 50 standard?

dejan1471 napisao:

Vidi i ja sam ovako često odigravao na omahi ali kad sam bio pod tiltom ali kad nisam na tiltu ovo ne bi ovako odigrao ni blizu.

joj totalno krivo, opće nema veze to s tiltom, nisam ja stavio na forum tu ruku jer nisam znao dal sam dobro odigrao nego zbog takvih ko ti,  u potu je puno free money, moja ruka odlično igra proti shorta a ovaj big stack sigurno ispod mog range, i bolji potez u ovoj situaciji nema , to šta je on call totalno krivo i imal sreče jebiga

00

Re: PLO 50 standard?

prika u ovom potu je bilo puno free money ali nažalost za tvoje suparnike.Vjeruj sa ovakvim načinom igre na omahi neče daleko dogurat.

00

Re: PLO 50 standard?

dejan1471 napisao:

prika u ovom potu je bilo puno free money ali nažalost za tvoje suparnike.Vjeruj sa ovakvim načinom igre na omahi neče daleko dogurat.

si ti kad čul za termin squzze u  poker? loool hehe očito nisi

Zadnji popravljao Stu Ungar (07-02-2010 18:13:09)

00

Re: PLO 50 standard?

Hajde sad reci kako bi ovo na flopu odigrao da nije biklo all inn

00

Re: PLO 50 standard?

Ja mislim da je slabo odigrano pa čuo ja za squzze ili ne

00

Re: PLO 50 standard?

nebrem ti ja to obajsnit očito jer nerazmišljao tolko još naredno kaj se tiče omahe, u potu je 20.82 i ja moram platit 9.60 od shortstack i bil bi lud da samo platim i dam priliku ostalima da plate i da dođem na flop koji me bude jako veliki i u večini slučaja bude me fulal  a nebudem znal na čemu sam, bil bi totalno loš da to napravim,  nebi komentiral kaj bi napravil na flopu da nisam išao all in jer se to meni nebi dogodilo

00

Re: PLO 50 standard?

dejan1471 napisao:

Ja mislim da je slabo odigrano pa čuo ja za squzze ili ne

to ti je isto kak ovi u cezaru na 0.5€ svi znaju poker a niko nezna kaj pot odds hehe

00

Re: PLO 50 standard?

prika reču ti šta bilo na flopu da nije bilo all ina foldao bi na njegov bet

00

Re: PLO 50 standard?

A ja na ove karte ne bi ni rajzao prije flopa

00

Re: PLO 50 standard?

Ma đaba ti i pot ods i sve sa ovakvim kartama u omahi,ne znam koliko dugo igraš omahu ali ove karte u tvojoj ruci su šaša za omahu i nisu karte za all inn

00

Re: PLO 50 standard?

ok onda ja neznam ništ o omahi po tvojemu, nemam ti ja kaj reči nek da se smijem, al kaj ti govoriš nema veze s vezom, normalno da nisu ove karte uvjek za all in ali ovo je idealna situacija, nemoraš meni vjerovat ali pitaj kneza, on vjerovatno zna najviše o omahi na forumu i siguran sam da ti bude isto rekel

00

19

Re: PLO 50 standard?

ma pusti ga stu big_smile

nisam neki omaha strucnjak, al ovo je dobro odigrano

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: PLO 50 standard?

Nisam ja reko da ne znaš ništa o omahi ali jebo ti takvu situaciju koja me košta 50 dolara.ovo nije holdem nego omaha

00

Re: PLO 50 standard?

Da imaš ulaz u makar jednu boju ajde de

00

Re: PLO 50 standard?

s kojom rukom može callat 2,5$ a ne raisat i onda callat profitablino 44$ ,apsulutno niti jednom, odnosno drugačije rečeno s čim god me callali nisu jači vjerovatno od mene, a kak sam odigral ili imam AAxx ili KKxx u njihovim očima tak da nebreju callat profitabilno

Zadnji popravljao Stu Ungar (07-02-2010 21:01:46)

00

Re: PLO 50 standard?

Stu Ungar napisao:

s kojom rukom može callat 2,5$ a ne raisat i onda callat profitablino 44$ ,apsulutno niti jednom, odnosno drugačije rečeno s čim god me callali nisu jači vjerovatno od mene, a kak sam odigral ili imam AAxx ili KKxx u njihovim očima tak da nebreju callat profitabilno

Vidim nije te platio,a jači si od njega samo prije flopa.Ali nije moja stvar tvoje su pare nisu moje.Doduše pitao sam par ljudi koji isto omahu igraju i do jedan mi je odgovorio da na način koji si ti odigrao ovu ruku oni ne bi ni u snu odigrali.zato ti i jesam napisao nije ovo holdem nego omaha.Doduše znao sam i ja ovo ovako odigrat ali samo pod teškim tiltom.

Zadnji popravljao dejan1471 (07-02-2010 21:59:30)

00

24

Re: PLO 50 standard?

da, jaci je od njega samo prije flopa... xD

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: PLO 50 standard?

dejan1471 napisao:

Vidim nije te platio,a jači si od njega samo prije flopa.Ali nije moja stvar tvoje su pare nisu moje.Doduše pitao sam par ljudi koji isto omahu igraju i do jedan mi je odgovorio da na način koji si ti odigrao ovu ruku oni ne bi ni u snu odigrali.zato ti i jesam napisao nije ovo holdem nego omaha.Doduše znao sam i ja ovo ovako odigrat ali samo pod teškim tiltom.

pa da to je jedino bitno da sam jači dok sam all in, ti me podsječa na igrače s turistu , oni bi samo limp call prije flopa, za raise nisu čuli

00