Tema: Rush poker stake

trazim staking za rush poker ,300$ za NL 10,40-60 % u vasu korist
osobno mislim da mi ovakva igra najbolje lezi
nick na FTP je kojipero
stake mozemo prekinuti kad god vi to zelite,ili kad ja zelim,ali naravno u dogovoru i s pristankom stakera
zainteresirani neka mi posalju PM
nemam neke statse na cashu,vecinom sam SNG igro do sada na starsima,malo nesto na FTP
ako ista znaci evo statse na FTP gdje sam tek poceo http://www.officialpokerrankings.com/fu … 9.html?t=2
pozdrav svima i hvala
molim da nezainteresirani ne postaju ovdje
jos jednom pozdrav i hvala

Zadnji popravljao pokerdude7 (11-02-2010 09:06:05)

00

Re: Rush poker stake

Nemože ti igra biti profitabilna ako igraš samo AA KK QQ AK(AQ).

00

Re: Rush poker stake

roba59 napisao:

Nemože ti igra biti profitabilna ako igraš samo AA KK QQ AK(AQ).

valjda znas na sto mislim,ovo je rush poker cekat cu dobre handove,nema limpanja ni velikog blefanja,normalno da ce bit i drugih karti za igrat ali kazem da necu gluposti igrat.......pozdrav i hvala

00

4

Re: Rush poker stake

mislis da ti je 100$ dovoljno za nl10?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

5

Re: Rush poker stake

za rush ti treba 30+ BI

00

Re: Rush poker stake

ovu svotu staker moze promijeniti,osobno mislim da mi je ovo dosta,ali ako staker misli da je  bolje mogao bih poceti sa 20 buyinova.....pozdrav svima i hvala

00

Re: Rush poker stake

anyone interested ,spreman sam i za druge opcije koje staker zeli,valjda ce se netko javit

00

Re: Rush poker stake

bilo tko ljudi?

00

Re: Rush poker stake

evo promijenio sam malo prvi post.....valjda ce se nac netko

00

10

Re: Rush poker stake

da, sa 100 digao stake na 300  big_smile čisto logički netko tko ti nije htio dati 100 sad će ti dati 300  big_smile
neznam zašto su svi poludili za tim stakom, ko da ljudi jedva čekaju da daju lovu na rizik  roll
ali ako i nađeš nekog sretno ti

assumption is the mother of all f ups

00

11

Re: Rush poker stake

ako netko ima rezultate, a trenutno nema BR zbog nekih normalnih razloga zasto nebi trazio stejk?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Rush poker stake

ali nemas statistike; na sharkscope imas 2$ + odnosno roi 52%, odnosno games played 22 .. a na tableratings  nekakav sitni minus od 15$;  niko nece na tako tajušnu statistiku ulozit pare, kad si vec tako malo igra cini se da nisi uzimao non deposit bonuse, rjesi sebi no deposit bonus i igraj,  vidices kakav si hmm
Imas i tu na forumu na partypoker dobar bonus mislim ..

Zadnji popravljao chillin (11-02-2010 13:21:46)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Rush poker stake

chillin napisao:

cini se da nisi uzimao non deposit bonuse, rjesi sebi no deposit bonus i igraj,  vidices kakav si hmm
Imas i tu na forumu na partypoker dobar bonus mislim ..

+1

Odi na moj blog, imaš 2 linka di sam ja uzeo 50$ kad sam počinjao, a ako to sjebeš imam još linkova  wink

00

Re: Rush poker stake

Adzi napisao:

ako netko ima rezultate, a trenutno nema BR zbog nekih normalnih razloga zasto nebi trazio stejk?

hvala adzi

00

15

Re: Rush poker stake

pokerdude7 napisao:

ako netko ima rezultate

Pa pokaži onda te rezultate.

00

Re: Rush poker stake

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

00

Re: Rush poker stake

pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Pitaj roditelje da te stejkaju sa 300 dolara pokaži im statse i reci da si buduči profesionalac.Pa ja stvarnio ne znam šta je sa stekanjem na ovom forumu  svaki treći post neko traži staking al brate ti si sa ovih 300 dolara pretjerao.I ja volim igrat poker i meni se desi da nemam love na pokeru pa mi nikad nije palo na pamet da tražim staking.

00

Re: Rush poker stake

dejan1471 napisao:
pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Pitaj roditelje da te stejkaju sa 300 dolara pokaži im statse i reci da si buduči profesionalac.Pa ja stvarnio ne znam šta je sa stekanjem na ovom forumu  svaki treći post neko traži staking al brate ti si sa ovih 300 dolara pretjerao.I ja volim igrat poker i meni se desi da nemam love na pokeru pa mi nikad nije palo na pamet da tražim staking.

ajd malo pogledaj staking forum,vidi sta ljudi traze i,cak ni statse ne pokazu a dobiju stake,cast iznimkama (adzi.croman,ak sam jos nekod zaboravio sorry),ali vecina nije nista pokazala a dobili su stake,zasto onda ja ne bih mogao dobiti?

00

Re: Rush poker stake

pokerdude7 napisao:
dejan1471 napisao:
pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Pitaj roditelje da te stejkaju sa 300 dolara pokaži im statse i reci da si buduči profesionalac.Pa ja stvarnio ne znam šta je sa stekanjem na ovom forumu  svaki treći post neko traži staking al brate ti si sa ovih 300 dolara pretjerao.I ja volim igrat poker i meni se desi da nemam love na pokeru pa mi nikad nije palo na pamet da tražim staking.

ajd malo pogledaj staking forum,vidi sta ljudi traze i,cak ni statse ne pokazu a dobiju stake,cast iznimkama (adzi.croman,ak sam jos nekod zaboravio sorry),ali vecina nije nista pokazala a dobili su stake,zasto onda ja ne bih mogao dobiti?

Vjerovatno zato što ih je stejker pregledao na poker table ratingu ili sharkshkopu ili se znaju.To je najbolje napravio jedan tip sa jednog drugog foruma ponudio je staking sa sajtova na kojima imaju deal igraču sa najboljim grafom a mislim da i na ovom forumu roba i ostatak pokerpro ekipe uglavnom stajkaju isto bi i predložioo i njima ako već stajkaju

00

Re: Rush poker stake

mislin da si ti razlog zasto nisi dobija stejk, a ne ostali clanovi foruma koji ti "ne zele pomoc". pocetni ulog za igru mozes dobit od raznih sajtova koji daju no deposit bonus, ako vec nemas novca za uplatit (iako mislin da svako moze bar $50 skupit).

odigraj nekoliko tisuca handova na micro limitima.. NL2, NL5... i onda se javi sa grafovima i statsima i trazi stejk. vjerojatnije je da ces ga dobit, nego ovako.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Rush poker stake

pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Čitam i nevjerujem, kao dijete od 5 godina. LOL

00

Re: Rush poker stake

zvjezdan napisao:
pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Čitam i nevjerujem, kao dijete od 5 godina. LOL

epic.ja si to stavljam kao potpis:D

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Rush poker stake

hvala jos jednom svima vama

00

Re: Rush poker stake

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1502
http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1502

ajd nek netko objasni gdje su ovdje statistike,mogo sam i ja napisat da sam uzeo durru 20 buyinova na 50/100$ omaha hi..........dajte nemojte molim vas zaje*****.......niste uredu decki......hvala

00

25

Re: Rush poker stake

Da se ponasas malo ozbiljnije a ne kao desetogodisnjak mozda bi se prije netko javio nego ovako.
Nastavi redom na PM zicat po 5$ koje ces vratit dok zaradis ili ih zicaj za stolom dok igraju... mozda se nesto skupi big_smile

00