Re: Rush poker stake

ajde bannajte me i li bilo sta,obrisite account,samo da ovo vise ne moram slusat,i da promijenite opis staking foruma koji kaze " podrzimo nase igrace",mislim da to ne stoji.........

00

Re: Rush poker stake

NisiPazio napisao:
zvjezdan napisao:
pokerdude7 napisao:

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala

Čitam i nevjerujem, kao dijete od 5 godina. LOL

epic.ja si to stavljam kao potpis:D

hahhahah nije lipo rugat se u potpisu smile

Mene ovo podsjeca isto ko kad neko dobije asa iz kontrolnog pa se buni na sva zvona kako je dobija asa a zapravo je rjesija 15% ispita ..

Pokerdude ja neznam na kakav si zivot navikao i u kojem svijetu zivis, al bunit se sto ti niko nece da da "pišljivih" 300$ je presmijesno, cisto zato jer nemas ama bas nikakvih rezultata izgledas ko neko ko je jucer skuzio da postoji online poker i onda jos skuzio da ljudi drugim ljudima djele pare tamo po nekim forumima, pa sto se nebi i ja ogreba za ni manje ni vise nego 300$ .
To jednostavno neide tako, budi iskren pa napisi iskreno svoja iskustva sa pokerom , napisi lipo potrosio sam 500 puta vec bonus sa pokerstrageya, bankrollmoba, yourpokercash etc. , ako budes iskren mozda jos i dobijes, ovako nece niko dat 300$ ko iz vedra neba nekom jalnom forumašu ..
Ako pak nisi nikad uzima no deposit bonus onda UZMI NONDEPOSIT BONUS ! , iskreno mislim da nije pristojno pitat staking za 300$, a mzoes uzet 50$ od svake stranice koja ti padne napamet, imas i ovde na forumu od partypokera 50$ mozes uzet ...
Stoga ne ponasaj se ko 9-ogodisnjak zeljan centra paznje, pa kad mu mama ne kupi autić sere joj sljedecih mjesec dana.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

28

Re: Rush poker stake

Tema zatvorena, pokerdude banan jer žica po PM-ovima.

00