Tema: Nl10 stejkanje

Znaci trazim stejk za nl10 cash...igrat ću 6 max stolove. Mislim da će mi bit dovoljno 20 BI. Igral sam dugo HU cash na nordici i dobro mi je išlo, al sam otišo izvan banke i sj... bankroll. Nakon toga odlazim na 6 max cash i španam nl5 i nakon toga nl10 na starsima i zbog glupih odlazaka na nl25 i HU opet izgubim roll. U posljednje vrijeme pogledal sam puno videa na cardrunnersima i isprobal igru kod frenda na nordici(još uvijek igram jer sam mu dužan neku lovu i moram mu to vratit tongue) i ide mi dosta dobro. Za nordicu nemam instaliran HEM, al mogu postat dobitke od NL5 i NL10 sa starsa. Dobitke djelimo 50:50. Nisam se još odlučio na kojem bi sajtu igral, to sam se mislil dogovorit sa stejkerom...ako ima zainteresiranih, molim na PM...unaprijed hvala big_smile

00

Re: Nl10 stejkanje

ja ne kužim kako to stekiranje funkcionira opčenito, jel mi može netko to pojasnit kaj ako izgubiš pare koje ti netko da i kako taj netko zna koliko je drugi zaradio... Molio bih nekoga da mi pojasni te pojedinosti i ostalo ako nije problem?
P.S.
sorry kokac8 kaj ti upadam u temu, ali glupo mi je sada otvarat za ovo novu. Hvala na razumjevanju.

00

Re: Nl10 stejkanje

Ako izgubiš nikome ništa. To je rizik za stejkera. Ali on odabire igrače koje će stejkat.
Isto je rizik za stejkera ako taj koji je zatražio stake pobjegne s lovom, ali je to taj napravio prvi i zadnji put jer ga sigurno nitko više neće stejkat.

Taj netko može zatražiti od stejkanog igrača statistilku koju god poželi, a može vidjeti i na nekim sajtovima koji prate rezultate, a može ga i pratiti kako igra.

Kod stejkanja se obično profit djeli 50-50, a ulog vrača stejkeru.

00

Re: Nl10 stejkanje

hvala na objašnjenju. na kojim sajtovima se može pratiti određenog igrača?

00

Re: Nl10 stejkanje

posto nesmijem pisat linkove na sajt,imas na PMu  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Nl10 stejkanje

www.pokertableratings.com, www.sharkscope.com, www.officialpokerrankings.com

00

Re: Nl10 stejkanje

prefora, uopće nisam znao da postoje takvi programi.

00

Re: Nl10 stejkanje

Evo da ne otvaram novu temu, tu ću sve postat vezano za moj projekt...našo sam stejkera, igrat ću nl10 cash na Nobleu...
Početna banka mi je 330$
Danas sam se cijeli dan mučil da se naviknem da novi sajt i bilo je dosta problema sa HEM-om, al sam i to rješil...i od danas napokon krećem ozbiljno igrat. Stavljat ću grafove, rezultate, ponekad i handove ovdje. Igrat ću na nl10 dok ne skupim za 30BI za sljedeći level(600$). Stejkanje bi trebalo trajat 2 i pol mjeseca, a možda i prije završi ak će dobro ić(ja se nadam  big_smile )...

00

Re: Nl10 stejkanje

TRENUTNA BANKA : $408,31

Evo prvi dan je krenuo dosta loše, igrači su bili jako tight i to mi nije nikak pasalo. Izgubio sam par BI i onda odlučil probat malo HU cash na nl10. Čim sam vidio da tu ima dosta dosta loših igrača, otišo sam pogledat par videa na cardrunnerse o HU cashu koji su mi strašno pomogli. Inače, već sam prije igral HU cash na nordici...al tamo je najmanji limit nl25, a to je jednostavno bilo previše za moj tadašnji roll. Evo trenutna banka mi je $408,31, znači odprilike 70 dolara plusa prvi dan(koji još nije završil  big_smile ), a ukupno oko 105 dolara plusa na HU cashu (zbog minusa na 6 max)

Nemam baš nekih zanimljivih ruku, tak da od toga ništa...i graf isto sljedeći put

00

10

Re: Nl10 stejkanje

Koliko se plaća cardrunners? Ono što sam gledao mi nije najjasnije.

Susreo sam se u par handova s tobom na NL10 ... Jedno pitanje, na bordu su tri karte iste boje, od čega je J najveća i ti mi na svakom streetu plaćaš iznos u visini pota s QJ. Što si mislio da imam?

p.s. svaka čast na porastu bankrolla. ja sam sad imao gadan downswing,  - 50 eura.

Zadnji popravljao djuma (11-02-2010 22:15:15)

00

11

Re: Nl10 stejkanje

Neznam za cardrunnerse, frend mi dao svoj user i pass...a ovo za QJ, kaj smo igrali? 6max? kak je išla akcija preflop?

00

12

Re: Nl10 stejkanje

6max, ti si rejzao 3bb, ja sa sb-a callao s KQs i flopo flush.

00

13

Re: Nl10 stejkanje

TRENUTNA BANKA : $416.80

Evo od zadnjeg javljanja sam strašno malo igral, nekih 1.5k handova...Razlog tome su ispiti na faksu koji su sutra i preksutra pa se moralo malo i učit big_smile...isto tak, u samoboru je fašnik pa se i feštalo  tongue ...uglavnom neke sitno se zaradilo. Žal mi je kaj nisam napravil dovoljno rejka da bi dobil rakeback danas. Tak da ću od srijede pošteno stisnut i dizat dalje roll...

Zadnji popravljao Kokac8 (15-02-2010 01:59:06)

00

14

Re: Nl10 stejkanje

TRENUTNA BANKA : $770.56

Evo jučer bio treći na 3.5 freezout i još neke digo na HU. Otišo sam na nl20 i mislim da nema nikakve razlike u igračima(par regulara i ostalo fishevi) tak da mislim da neće bit problema da i dalje dižem roll  big_smile

00

Re: Nl10 stejkanje

u 4 dana si dosa sa 300 na 770  ?

Pa koliko to ruku odigras dnevno ? igras samo cash ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

16

Re: Nl10 stejkanje

chillin napisao:

u 4 dana si dosa sa 300 na 770  ?

Pa koliko to ruku odigras dnevno ? igras samo cash ?

jucer je uzeo 3. mjesto na turniru i $332

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

17

Re: Nl10 stejkanje

pa osvojijo je 300 dolara na nekom turniru

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Nl10 stejkanje

AAAAAaaaaaa da da vidim . .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: Nl10 stejkanje

TRENUTNA BANKA : $525

Od zadnjeg posta sam dosta igral, al puno i gubio...Bit ću realan, mislim da sam mogo puno bolje igrat...igrači na nl20 nisu nešto bolji od mene, al ja sam griješio u ključnim potovima i to je to...sad se vraćam na nl10 i nadam se što bržem povratku na nl20. Opet nisam dobil rakeback jer valjda nisam dovoljno igral, al mislim da ovu nedelju ziher dobivam. Stavit ću kasnije par handova, pozzz

00

20

Re: Nl10 stejkanje

Dugo se nisam javljal, vjerojatno zato jer mi dosta loše išlo...imal sam strašne varijance. Od +$50 sam se spuštao na - $70 u pola sata i takve slične stvari. Ali u zadnjih 10 dana vidi se pomak u mojoj igri, počel sam puno više razmišljat o protivničkom range-u, puno sam više value betal, pogotovo na riveru(a to prije nisam radio) i najvažnije počel sam prilagođavat ovisno o vrsti protivnika...Što se tiče prilagođavanja najviše mi je pomogla Rosenkrantzova serija videa pr1nnyraiding gdje on objašnjava sve vrste protivnika i kako igrati protiv njih. Uglavnom nakupilo se dosta $$$, evo i grafa

http://img52.imageshack.us/img52/5263/grafz.jpg

00

Re: Nl10 stejkanje

cestitam, nije lose, sjajan runn od ovih 2800 do 3400 handova, btw vidim ove crte uspravne, to je odlazejne na veci limit i u jednom handu gubljenje cjelog buyina ?, pojavljuje se na dva mista, 3500 handova i na 4200, ako se ne varam mislim da s dobio cak dva buy ina u dvije ruke na NL50. tak daaa ... nemoj to radit big_smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

22

Re: Nl10 stejkanje

da istina, a trudim se fkt nalazit preko PTR fisheve...i jednostavno kad ih nađem, moram to iskoristit. Znam ja da to nije ok

00

Re: Nl10 stejkanje

ma lipo je to kad ti dobijes u dvi ruke četvrtinu BR-a. Al neznam jesi nakon sta si dobija ta dva buyina nastavio na nl50, vidim ovaj konstantan pad za nekih 60$, to je zato jer nemozes igat svoju A igru nego trazis nekakve nacine da se uduplas, odnosno u tim situacijama ne pokusavas dobro odigrat nego get lucky za cjeli buyin. Tako da je to isto ko rulet, u svakom slucaju ako odes radi tilta il neceg na veci level i udpulas se, bjezi odma wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Nl10 stejkanje

Nebi trebao odlaziti na veci limit, pogotovo ako se nije tako dogovorio sa stejkerom...

Nije u redu    hmm

00

25

Re: Nl10 stejkanje

rounder1984 napisao:

Nebi trebao odlaziti na veci limit, pogotovo ako se nije tako dogovorio sa stejkerom...

Nije u redu    hmm

Potpisujem.

00