Tema: Gdje staviti 50$

Rijesio sam kviz na pokerstrategy i zanima me di mi je najkorisne i najisplatljivije stavit te novce.
Velik sam pocetnik.Nude se ove opcije:
Party Poker
Evereset Poker
Bet 365 na koji dolazi jos $100 starting capital (jel se to isplati?)
Betfred
Titan Poker
Cake Poker
Poker Stars
Pacific Poker

Unaprijed hvala

00

Re: Gdje staviti 50$

Dobrodosao na forum, zelimo ti dobrodoslicu, nema na camu ...  roll  tongue

sto nema vise full tilt za izabrat na pokerstrategy ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

3

Re: Gdje staviti 50$

Hvala
Nazalost ne. Imao sam u planu tamo stavit al kad sam zavrsio s kvizom shvatio sam da nema vise za full tilt.

00

Re: Gdje staviti 50$

xViP napisao:

Hvala
Nazalost ne. Imao sam u planu tamo stavit al kad sam zavrsio s kvizom shvatio sam da nema vise za full tilt.

znaci znao si da je prije bilo, ipak nisi toliki pocetnik ko sto kazes tongue

-Za cistit bonus ako ti je do toga uzmi everest, igraci su grozni a takav je nazalost i site, ko iz kamenog doba hmm.
-Partypoker nebi preporucio za pocetnika, neznam zasto smile .
-Cake i Titan su ok, mislin da su optimalan izbor
-Starsi su tatamata pokersitova .

Odluka je dakle na tebi, vjerujem kako ti je do igre prvenstveno pa ti eto nebi preporucio everest, ostali su svi ok, party neznam iz kog razloga mi se nesvidja, mozda akcija prebrzo teće na njemu ... turnirski izbor nije dobar, barem kolko sam ja vidio, sng mi se ne svidjaju, a ni cahs posebno, prvenstveno me tamo kopka sto je 10 ljudi na FR.
Ovi ostali su ti svi ok, solidno ljudi ima svugdi i nemislin da ces pogrijesit za ijedan ako izaberes, neznam imas li u planu igrat odredjenu igru, ali opcenito mozes na koji zelis samo ti savjetujem nemoj everest jer je ubitacno spor, premda ima jako puno losih igraca ..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Gdje staviti 50$

Mislim da bi igrao Texas Hold Em (No Limit).
A najvise me vuce taj 365 zbog dodatnih 100$. Zelim samo osjetit kako je to igrat online probat steci neko iskustvo pa cemo dalje vidjet smile 
Znaci kazes nema nekih velikih razlika  neutral

00

Re: Gdje staviti 50$

Gdje god ih stavio izgubit ces ih ako se ne budes drzao BM a vjerojatno i onda.Ako ne znas sta je bankroll manegment nauci.
Ako se mislis ozbiljno pozabaviti ovim,budi spreman da ces izgubiti 10 takvih 50 dollara depozit.
A po mom iskustvu mozes izgubiti 10 puta a da nikad ne bude iz tvog dzepa.Samo nadi 10 ljudi koji su stariji od 18 godina i 10 puta dobijes 50 dollara od SSS.

00

7

Re: Gdje staviti 50$

Nije meni do dobitka. Barem ne sad. Svjestan sam da cu to izgubit. big_smile
I nezz sto je BM al pogledat cu.
A zadnja recenica mi nije bas najjasnija.  tongue

00

Re: Gdje staviti 50$

Pa ako sad izgubis tih 50 dollara opet odes na SSS i napravis sve to isto samo s maminim podatcima,eto ti 50 dollara opet.I tako mozes koliko god hoces.

00

9

Re: Gdje staviti 50$

Zanimljivo.  big_smile
Hvala

No jos uvijek me muci di ih stavit

00

Re: Gdje staviti 50$

Ja bi na pokerstars na tvom mjestu.

00

11

Re: Gdje staviti 50$

cim dobijes 50$ postat ces "bronze" na ps-u. Za pocetak igraj sng-ove od 1$.. Ali prije nego sto uopce pocmes igrat, procitaj sve clanke iz "bronze sng" na ps-u. Onda pogledaj sve video materijale o sng-u na ps-u. Onda pocmi igrat i mozda ne izgubis tih 50$.. Ako odmah krenes igrat, a koliko vidim ne znas skoro nista o pokeru, izgubit ces 100%...

Nije neki problem i da izgubis, ali ako napravis ovako kako sam ti napiso naucit cess igrat, i za mjesec-dva ako konstantno budes citao strategiju i gledao video, beatat ces micro sng-ove 100%

00

12

Re: Gdje staviti 50$

Hvala vam na ovim odgovorima.
Nisam rekao da nezz nista o pokeru wink ugl to uopce nije bitno jer zelim ucit i ko sto rekoh nije mi do tih novaca.
Stvarno konkretan savjet big_smile Hvala

A ako je moguce izvest ono sto je reko cromen onda zapravo i pada vaznost di ce ti novci otic

Hvala vam na pomoci big_smile

00

13

Re: Gdje staviti 50$

Bitno ti je da ne sjebes sve siteove.. Tako sam ja prije 1-2 godine, dok nisam znao nista o pokeru, otvorio acc na svim mogucim siteovima, da bi mogao igrat freerolove.. I sad je zajeb sto na nekima ne mogu otvorit acc preko pokerpro, da dobijem sve pogodnosti..

00

Re: Gdje staviti 50$

Tilt napisao:

Bitno ti je da ne sjebes sve siteove.. Tako sam ja prije 1-2 godine, dok nisam znao nista o pokeru, otvorio acc na svim mogucim siteovima, da bi mogao igrat freerolove.. I sad je zajeb sto na nekima ne mogu otvorit acc preko pokerpro, da dobijem sve pogodnosti..

+1

I nece ti pokerstrategy davat u beskonacno bonuse, imas pokerstrategy, yourpokercash, bankroll mob i vise neznam ko nudi nodeposit bonuse, ugl. napravi negdi acc. citaj knjige odnosno gledaj videa jer ti knjige mogu lako bit nejasne zbog pustih poker izraza (sjecam se kako je meni bilo prva knjiga koju sam cita.. STO je ovo? a ovo? a ovo? ) ...
Ugl. vecina igraca prvi ili prva dva bankrolla izgubi, tako da te odma ubijemo u pojam tongue izgubiceeees  cool

sala naravno ...

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

15

Re: Gdje staviti 50$

wink Odlicno onda se necu ni trudit tongue
Evo napravio sam acc al mislim da sam zeznuo jer sam napisao razlicite datume rodenja na ps i pokerstrategy a po mojoj nekoj logici oni ce to detaljno provjeravat pa mislim da bi mogao ostat bez toga. Cim sam to uvidio sam poslao mail supportu na ps-u da mi promjeni datum rodenja. Vidjet cemo sto ce bit  cool

00

Re: Gdje staviti 50$

ma nece cjepidlacit oko datuma rodjenja ja mislin .... moga si poslat to odma i pokerstrategyu, al opet mozda bolje pokerstarsima da promine nego da javis strategyu pa da oni samo drsko odvrate:  "unfurtunatly we wont be able to process ur 50$ ..."

wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

17

Re: Gdje staviti 50$

Hehe pa zasto mjenjat na 2 site-a datum rodenja. To nema smisla dovoljno je samo da se poklapaju jedan s drugim. I ja sam isto razmisljao di je bolje poslat i tako odlucio da ce to bit ps big_smile

00

Re: Gdje staviti 50$

haha cek ps je pokerstars ili pokerstrategy smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: Gdje staviti 50$

Pokerstars wink

00

Re: Gdje staviti 50$

eeeeee onda se kuzimo, aj laku noc svite wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

21

Re: Gdje staviti 50$

Mogo bi i ja lagano. Ln i hvala

00

22

Re: Gdje staviti 50$

croman19 napisao:

Pa ako sad izgubis tih 50 dollara opet odes na SSS i napravis sve to isto samo s maminim podatcima,eto ti 50 dollara opet.I tako mozes koliko god hoces.

da to mozeš ali ne mozes na istu stranicu ... meni rekli zato sto smo na istoj adresi nema opet

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

23

Re: Gdje staviti 50$

Shvacam to wink

00