Tema: High Stakes Poker Season 6

http://www.thepokerbay.org/details.php?id=3316

Players Include:
Phil Hellmuth
Phil Ivey
Andreas Hoivold
Daniel Negreanu
Gus Hansen
Tom Dwan
Antonio Esfandiari
Dario Minieri

00

Re: High Stakes Poker Season 6

fali AJ, cisto zbog dinamike komentiranja, ovako Kaplan nabaci salu a nema se ko na nju nasmijati
Kara je OK
prva epizoda je super, Hellmuth izgubi 200k big_smile

Zadnji popravljao smartass (15-02-2010 12:31:11)

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: High Stakes Poker Season 6

smartass napisao:

fali AJ, cisto zbog dinamike komentiranja, ovako Kaplan nabaci salu a nema se ko na nju nasmijati
Kara je OK
prva epizoda je super, Hellmuth izgubi 200k big_smile

Daj čovječe, spoilo si mi sad, nisam još pogledao...  lol

00

Re: High Stakes Poker Season 6

sorry
no mislim da ti ovo neće upropastiti užitak gledanja

mislim da je hellmuth recimo procitao ili pogledao video materijale pokerstrategya o big stack strategiji, bolje bi prolazio na cash igri...

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Smiješan je taj Hellmuth...

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Hellmuth legenda... vele da je jako jako dobra osoba dok nije za stolom, onda ego pere al frajer dobro to iskoristava

00

7

Re: High Stakes Poker Season 6

neznam na kojem je turniru to bilo, al ga je Esfandiari ispalio to je strasno. Neznam tocno od rijeci do rijeci sta mu je reko, al ovako nekako je bilo.

"Since you're the best player at the table, I guess I need some luck on my side to beat you."
Mislim da mu je to reko nakon handa u kojem ga je uzeo smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: High Stakes Poker Season 6

roba59 napisao:

Smiješan je taj Hellmuth...

baš, nije mi jasno zašto uvijek misli da ga netko želi outplayat? zašto nikad ne pomisli da netko ima bolju ruku od njega

limpanje AQs na buttonu? wtf?

igranje K2s i J5s? čemu to?
konstantno trapanje?
zašto ne bi nuts naplatio?

mnogo je pitanja vezano u Hellmuthovu cash igru i iste pogreške ponavlja iz showa u show

ako nista, barem se nasmijem do boli kad ga gledam...

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Hellmuth je sramota za poker, sto mu je i najveci pokeras svih vremena (Doyle) nedavno javno rekao.

Epizoda je bila dosta dobra, lineup je uzasno tough i vec se vidi tko su najveci fishevi na stolu. Nije bilo prevelike akcije (osim Hellmutha) i jedva cekam episode 2.

Moja prognoza je da Ivey nastavlja dominirati, Dwan ce isto biti tu negdje (ne zaboravite da je tih dana gubio milijune od Isildura), Esfandiari ce polako ali sigurno nabildati stack, a najveci donatori su standardno Negreanu, Gus te Elezra kad im se pridruzi.

I da, stvarno se veselim vidjeti Elkya i Phila Galfonda (obojica se pojavljuju dosta kratko) kako gaze. Jos kad najveci fish na svemiru sjedne za taj stol (Denis Philips) bit ce svega.

Najbolji poker show na planeti!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

10

Re: High Stakes Poker Season 6

GmC napisao:

di se mogu pogledati epizode, na youtubu nema nista

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1581

00

11

Re: High Stakes Poker Season 6

Nemojte mi reći da Gabove sprdnje na Hellmuthov račun nisu jake  lol
By the way, Ivey je stvarno zakon, ali flopati dva seta u par ruku...  smile  Lako se dupla lova na taj način. Bez obzira na to, ne vidim da mu netko može pomrsiti račune tako lako.

Zadnji popravljao Ljava (15-02-2010 16:58:36)

00

12

Re: High Stakes Poker Season 6

sad ce bit bzvz kad je otisao hellmuth, ne znam koga ce prcat...

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: High Stakes Poker Season 6

najbolje mi gledat episode sa hellmuthom,jest da mnogi misle da je prelos cash game igrac,ali on je odlican turnirski igrac i svaka episoda dobije ''i pol'' na kraju u kojoj on igra  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

14

Re: High Stakes Poker Season 6

AJa nema cijelu sezonu?

to je skroz lose..

takodjer mislim da je helmuth los cash igrac koji radi poteze koje nemaju veze s vezom s danasnjom igrom i sa igracima koji su na stolu..

uvijek bi nekog trapao i gluposti..

ivey ima toliko srece da je to cudo u ovoj epizodi..

stol igra vrlo drukcije nego do sada u hsp-u.. svi su nesto ozbiljni..


vjerojatno se promjeni kad dodje elezra i ostali..

00

15

Re: High Stakes Poker Season 6

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Rexonja napisao:

najbolje mi gledat episode sa hellmuthom,jest da mnogi misle da je prelos cash game igrac,ali on je odlican turnirski igrac i svaka episoda dobije ''i pol'' na kraju u kojoj on igra  smile

On je bio odlican turnirski igrac u svoje vrijeme. Procitavsi njegovu knjigu, kao i neka njegova razmisljanja o No Limit Hold'emu, stekao sam dojam da taj covjek blage veze nema o pokeru kao takvom. I jos je odvratan kao licnost.

Njegovo vrijeme je pored igraca kao sto su Elky, Timoshenko i slicni odavno proslo.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Hellmuth je velika,ogromna ribetina a nitko u svijetu pokera nije zaradio toliko para a uz to je i daleko najpopularniji pokeras na svijetu.Kako to? Pa covjek je genijalac.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

boboman napisao:
Rexonja napisao:

najbolje mi gledat episode sa hellmuthom,jest da mnogi misle da je prelos cash game igrac,ali on je odlican turnirski igrac i svaka episoda dobije ''i pol'' na kraju u kojoj on igra  smile

On je bio odlican turnirski igrac u svoje vrijeme. Procitavsi njegovu knjigu, kao i neka njegova razmisljanja o No Limit Hold'emu, stekao sam dojam da taj covjek blage veze nema o pokeru kao takvom. I jos je odvratan kao licnost.

Njegovo vrijeme je pored igraca kao sto su Elky, Timoshenko i slicni odavno proslo.

A možda si i upravu... Ali jbg,bolje čut malo razgovora i svađe dok gledas high stakes poker nego gledat u smrgnuta lica sa naocalama i perikom  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Kao i kod nas,na naslovnicama nisu najbolji igraci u Hrvatskoj nego oni koji uz pomocu glume blefaju ljude i osvajaju turnire jer kad ih momak pogleda u facu oni ne trepnu.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

dajte ljudi..... pustite glumu za stolom i oko njega, i ponekad cudne poteze na cashu( da nema kamera, nebi ih radio) al covjek ima 11 wsop narukvica u turnirskom holdemu!!!!! TOCKA. wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Meni je Hellmuth cool.

00

22

Re: High Stakes Poker Season 6

hellmuth je veliko dijete. u pocetku me je iritiral, al sad fali ak ga nema. uvijek je ljepse gledat poker kad jos imas njega koji pizdi i proklinje srecu svaki izgubljeni hend.. ili koji pizdi i pritom zblajnda do "smrti"..

btw:

Describe "Poker Brat" in less then 10 words:

- Phill Hellmuth's tall !?

LMAO.

Zadnji popravljao v4 (16-02-2010 00:18:21)

"If my daddy knew I was losing in this poker game, he'd come out of the grave and beat the heck out of me."
00

Re: High Stakes Poker Season 6

croman19 napisao:

Hellmuth je velika,ogromna ribetina a nitko u svijetu pokera nije zaradio toliko para a uz to je i daleko najpopularniji pokeras na svijetu.Kako to? Pa covjek je genijalac.

Sad cu ove tvoje recenice secirati dio po dio i onda odjebati od daljnje diskusije s tobom.

Hellmuth je velika,ogromna ribetina a nitko u svijetu pokera nije zaradio toliko para

Prvi dio je sasvim tocan. Hellmuth je ogromna ribetina. I previse ljudi je zaradilo puno vise novaca od njega u svijetu pokera.

a uz to je i daleko najpopularniji pokeras na svijetu

Izvor ove tvrdnje? Ne vidim nigdje da pise Phil Hellmuth kad upisem njegovo ime u PTR. Niti predstavlja dva vodeca poker sajta na svijetu. Nit ikog boli kurac za Phila Hellmutha.

Kako to? Pa covjek je genijalac.

Slazem se. Compared to bullshit.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: High Stakes Poker Season 6

boboman napisao:
croman19 napisao:

Hellmuth je velika,ogromna ribetina a nitko u svijetu pokera nije zaradio toliko para a uz to je i daleko najpopularniji pokeras na svijetu.Kako to? Pa covjek je genijalac.

Sad cu ove tvoje recenice secirati dio po dio i onda odjebati od daljnje diskusije s tobom.

Hellmuth je velika,ogromna ribetina a nitko u svijetu pokera nije zaradio toliko para

Prvi dio je sasvim tocan. Hellmuth je ogromna ribetina. I previse ljudi je zaradilo puno vise novaca od njega u svijetu pokera.

a uz to je i daleko najpopularniji pokeras na svijetu

Izvor ove tvrdnje? Ne vidim nigdje da pise Phil Hellmuth kad upisem njegovo ime u PTR. Niti predstavlja dva vodeca poker sajta na svijetu. Nit ikog boli kurac za Phila Hellmutha.

Kako to? Pa covjek je genijalac.

Slazem se. Compared to bullshit.

Ma samo opusteno,opusteno.Poslusaj tu pjesmu od Ace Pejovica,zivot ce ti biti laksi.

Kad sam rekao poker svijet nisam mislio samo na zaradu od pokera nego promocije,reklame...
Mislim da je on uzeo vise para u pokeru od bilo kojeg drugog igraca ali nije vazno,ono sto sam htio reci kako to da tolika ribetina dobije sve te reklame,kako je napravio to da ga netko reklamira i da ga toliko zele u medijima.

Ako ne kuzis da je on najpopularniji igrac na svijetu nauci sta znaci rijec popularan.

Uglavnom samo OPUSTENO

Zadnji popravljao croman19 (16-02-2010 01:43:58)

00

Re: High Stakes Poker Season 6

ja stvarno ne znam sta ste zapeli za phila. po meni je on odlican igrac i najbolji. sta ako je puko 200k, desava se ta puknes buyin. a i reko je voditelj da se pojavljuje i drugom delu kao i durrr.

samo da pitam, da je neko drugi pukao 200k isto bi tako  pljuvali po njemu??

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00