Re: High Stakes Poker Season 6

Meni je od te milijunske oklade bio zanimljiviji Iveyev 72o hand. Kako je ležerno ispalio bet na turnu siguran sam da će godinu  dana izdržat bez mesa.  big_smile

"...if she was an Ace and I was just a Jack and the cards were never seen, we could have been the King and the Queen...."
00

Re: High Stakes Poker Season 6

roba59 napisao:
chillin napisao:

ja bi da sam na njihovom mistu uzeo tu milju dolara i dao ih prvom beskucniku na kojeg bi naisa,

A jel to radiš i s dijelom svoje plače?

 

Da od place dobijem vise nego mi je potrebno za normalan zivot, puno vise kako je u njihovom slucaju, sigurno da bi, a dam uvjek i od ove bjede sta imam.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: High Stakes Poker Season 6

poker_igrac napisao:

Meni je od te milijunske oklade bio zanimljiviji Iveyev 72o hand. Kako je ležerno ispalio bet na turnu siguran sam da će godinu  dana izdržat bez mesa.  big_smile

da, ivey i dwan ownaju stol, negranue igra previse po knjizi tako da je on ko obicno najveci gubitnik.
A mislim da nema sanse da izdrzi god dana bez mesa, meni je tesko izdrzat i jedan dan posta kad triba, a kamoli god dana. Ako je navika na meso tesko moguce da ce izdrzat tongue .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

79

Re: High Stakes Poker Season 6

chillin napisao:

Da od place dobijem vise nego mi je potrebno za normalan zivot, puno vise kako je u njihovom slucaju, sigurno da bi

Bezveze, njima je ovo normalan zivot.. Jel bi njima netko pomogo kad bi bankrotirali?

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Tilt napisao:
chillin napisao:

Da od place dobijem vise nego mi je potrebno za normalan zivot, puno vise kako je u njihovom slucaju, sigurno da bi

Bezveze, njima je ovo normalan zivot.. Jel bi njima netko pomogo kad bi bankrotirali?

ovo sto si napisa nema veze ama bas snicim, nisi shvatio sta sam htio rec, odnosno cini mi se da si napisa samo da napises nesto tongue

"njima je ovo normalan zivot"  --> upravo ono sto sam govorio, ako je nekome normalno da mu 100M sjedi i nedira ih godinama (mislim da sam cak procita negdi da ivey ima 260M $ pokretne/nepokretne imovine) onda ok, slobodno si gledaj bankovni racun svaki dan i drkaj , da je meni tako, govorim za sebe, otisa bi na ulicu i usercia nekog beskucnika, slobodno kazite da pricam gluposti, nije me briga, al sigurno bi se i sam bolje osjeca, al ako ne moze niko svatit sto pokusavam rec ok.

Necu se vise raspravljat, ocito niko nekuzi koji je moj "point" .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

81

Re: High Stakes Poker Season 6

butko napisao:

ne kuzim kak uopce mozete raspravljat o gladnima u svijetu, a igrate poker

netko bi dao sve za sacicu rize

taj netko bi dao sve i za jedan stack na nl10

Kakve uopće ima veze igranje pokera sa gladnima u svijetu lol?
I daj mi molim te objasni ovu usporedbu oko šačice riže i stacka na NL10?  hmm

00

82

Re: High Stakes Poker Season 6

Gle, neznam kak ti živiš, i dal daješ šta u dobrotvorne svrhe.
Ali, kako ti znaš da Ivey ne da ništa u dobrotvorne svrhe?

Drugo, recimo ti radiš i dobiješ 5k kuna plaču. I svaki mjesec daš 500 kuna za dobrotvorne svrhe. Jel tebi onda zabranjeno otiči u kladionicu i uplatiti listič?

Treča stvari (i najmanje bitna jer vjerojatno si to samo slikovito prikazao), dodješ do beskučnika i daš mu lovu. Kako ti znaš da on neće to otiči prokockati?

00

Re: High Stakes Poker Season 6

ova rasprava baš i nema smisla - nije ovdje riječ o poker?

@chillin - svi High Stakes igrači daju i više nego poveće svote u dobrotvorne svrhe. Da Ivey nije "škrt" mislim da je dokazao već nekoliko puta - osim velikih donacija upravo Phil slovi kao čovjek koji najbolje "tipuje" apsolutno sve koji mu "služe" - na PokerRoadu imaš i jedan video Barryja koji priča o dogovodovštini kad je neka sobarica došla počistiti sobu i iako nije bilo nešto baš posla, zapravo Bear kaže da je trebalo samo krevet složiti ili nešto u tom stilu stoga joj je planirao dati dvadesetaka smile Međutim, Ivey se gurnuo, rekao sobarici da će ju on nagraditi jer je Greenstein škrt i gurnuo joj 100 ili 200 u džep...

My point is - on se ne ku... ovom okladom već njima je to oklada kao nekih 100-1k kuna za nas. A što se dobrotvorne pomoći tiče, they do there part wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (09-03-2010 17:45:23)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

84

Re: High Stakes Poker Season 6

Ljava napisao:

Kakve uopće ima veze igranje pokera sa gladnima u svijetu lol?
I daj mi molim te objasni ovu usporedbu oko šačice riže i stacka na NL10?  hmm

iste ko i njihov bet
za 10$ mozes kupit 10 kila rize

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: High Stakes Poker Season 6

roba59 napisao:

Treča stvari (i najmanje bitna jer vjerojatno si to samo slikovito prikazao), dodješ do beskučnika i daš mu lovu. Kako ti znaš da on neće to otiči prokockati?

kako sam znao da ce neko bas ovo napisat tongue  al ko sto rece, samo sam slikovito napisa

To da ivey daje u dobrotvorne svrhe sam čuo, isto kao i za mnoge pokerase, ali davao sam taj primjer, jer je meni neukusno da se klade u milijun dolara, pa koliko god to njima bila mala svota, samo kazem da je neukusno,  THE END !.
Ako vec zeli postat borac za prava jadnih napaćenih zivotinja, i odlucijo je da ih nece papat, za humano djelo netreba pak dobit 1M$
Neka se klade u nesto, da onaj ko izgubi mora pojest komad sirovog mesa, da se mora klanjat stupu isprid guzve ljudi, da mora upilat tetu sta prodaje sladolede, il tako nesto sto je fora i ima smisla radi zabave, i svi ce se moc dobro nasmijat ( tako mi kad igfamo tresetu ko manje s laganjem  cool ), a ne ovih "pisljivih" milijun dolara koji nista ne znace, samo ce prec iz jednog beskonacno dubokog dzepa u drugi.

Zadnji popravljao chillin (09-03-2010 23:28:13)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

86

Re: High Stakes Poker Season 6

butko napisao:

iste ko i njihov bet
za 10$ mozes kupit 10 kila rize

Zamisli koliko se onda riže može kupiti za milju  wink

Svatko normalan se može složiti da je takav bet kurčenje, ali sve 5, ako si oni to mogu priuštiti, nije uopće problem. Svatko raspolaže svojim novcem kako zna i nije na drugima da sude. Dapače, meni je taj bet čak zanimljiv i pomalo smiješan.
Stvar je u tome da nije način da se klade javno na tv-u dok drugi ljudi krpaju kraj sa krajem, i da je bet još oko hrane. ALOOO?

Pa nek se klade kada kamere nisu upaljene... To ako doniraju (a vjerujem da da), ne opravdava im ovaj čin. Uostalom, meni je to totalno kontradiktorno...

Npr. zamisli Oprah u svom šou pomogne 10 obitelji, i onda se kladi za milju sa nekom "facom" da neće jesti čokoladu godinu dana te da će na taj način smršaviti 3 kile ...  lol

00

87

Re: High Stakes Poker Season 6

Ljava napisao:

Stvar je u tome da nije način da se klade javno na tv-u dok drugi ljudi krpaju kraj sa krajem

Zašto kockaš (igraš poker) ako jedva krpaš kraj s krajem? Vjerujem da ako ne igraš poker nećeš gledati HSP.

A ako ga igraš i profesionalac si, onda ti se ne "gadi" što se oni klade.

00

88

Re: High Stakes Poker Season 6

Ljava napisao:

Svatko normalan se može složiti da je takav bet kurčenje, ali sve 5, ako si oni to mogu priuštiti, nije uopće problem. Svatko raspolaže svojim novcem kako zna i nije na drugima da sude. Dapače, meni je taj bet čak zanimljiv i pomalo smiješan.
Stvar je u tome da nije način da se klade javno na tv-u dok drugi ljudi krpaju kraj sa krajem, i da je bet još oko hrane. ALOOO?

oklada je oklada
netko ju moze shvatiti kao kurcenje jer se u njoj ''bacaju pare'', a netko ju isto tako moze shvatiti kao nacin zarade
ono sto mi radimo igrajuci poker je takodjer kladjenje i nimalo se ne razlikuje od ovog sto su napravili ivey i durrrr - sto je njima odricanje od mesa, nama je guranje stacka u sredinu stola preflop kad dobijemo AA
razlika je samo u svotama za koje se kladimo, a to je isto tako relativno - isto tako kako mi gladno gledamo na njihovih milijun dolara, tako netko gladno gleda na 10, 100 ili koliko vec dolara mi ulazemo u gore navedenoj situaciji

sto se tice hrane i gladnih u svijetu, neznam
gusu hansenu su nedavno nudili slican bet u kojem se trebao suzdrzati od seksa godinu dana
da je prihvatio, jel bi bilo normalno govorit ''joj gle ovog kako se bahati, odrice se seksa a na svijetu ima toliko junfera koji bi sve dali samo za tri minute picke''?

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: High Stakes Poker Season 6

butko napisao:

ono sto mi radimo igrajuci poker je takodjer kladjenje i nimalo se ne razlikuje od ovog sto su napravili ivey i durrrr - sto je njima odricanje od mesa, nama je guranje stacka u sredinu stola preflop kad dobijemo AA
razlika je samo u svotama za koje se kladimo, a to je isto tako relativno - isto tako kako mi gladno gledamo na njihovih milijun dolara, tako netko gladno gleda na 10, 100 ili koliko vec dolara mi ulazemo u gore navedenoj situaciji

to je u redu, to mozes usporedit sa seljacima sta igraju u drugoj hrvatskoj nogometnoj ligi i sa onima sto igraju u manU ili RM . Razlika je u kvaliteti ogromna stoga logicno da ovi koji su bolji dobijaju vece pare, stoga ako je ivey bolji tisucu puta od mene, neka i dobija i ulaze tisucu puta vise .To nema veze sa ovom okladom.

butko napisao:

sto se tice hrane i gladnih u svijetu, neznam
gusu hansenu su nedavno nudili slican bet u kojem se trebao suzdrzati od seksa godinu dana
da je prihvatio, jel bi bilo normalno govorit ''joj gle ovog kako se bahati, odrice se seksa a na svijetu ima toliko junfera koji bi sve dali samo za tri minute picke''?

junferi mogu drkat, a gladni nemaju alternativne nikakve.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: High Stakes Poker Season 6

Oprostite što upadam u temu, ali što znači ovaj Straddle? Na onim prije emisijama su svi po 100k$ taj neki ''Straddle'',a nisu ni vidjeli svoje karte.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

91

Re: High Stakes Poker Season 6

Rexonja napisao:

Oprostite što upadam u temu, ali što znači ovaj Straddle? Na onim prije emisijama su svi po 100k$ taj neki ''Straddle'',a nisu ni vidjeli svoje karte.

Straddle je dok igrac koji je na UTG poziciji prije nego se podijele karte postavi 2x BB i onda igra zadnji prije flopa.

00

92

Re: High Stakes Poker Season 6

@ Roba59: Krivo si protumačio moje posteve. Ja nisam uopće govorio u svoje ime nego u ime "drugih ljudi" koji stvarno "krpaju kraj sa krajem". I opet ponavljam, njihova oklada je njihova stvar i nemam ništa protiv toga jer oni raspolažu sa svojim novcem, ali mogli su se kladiti van TV kamera a ne da drugi moraju gledati takva kurčenja.

Poker igram samo od love koja mi je neophodna za život, uglavnom ne prelazim BR tako da to i ne smatram "kockanjem", nikada ne bi prihvatio staking jer je to "kocka" itd...

@ Butko: opet ponavljam da se djelomično slažem s tobom a chillin ti je lijepo odgovorio vezano na spomen oklade oko sexa sa Gus Hansenom...

Zadnji popravljao Ljava (09-03-2010 21:31:36)

00

93

Re: High Stakes Poker Season 6

Ljava napisao:

@ Roba59: Krivo si protumačio moje posteve. Ja nisam uopće govorio u svoje ime nego u ime "drugih ljudi" koji stvarno "krpaju kraj sa krajem". I opet ponavljam, njihova oklada je njihova stvar i nemam ništa protiv toga jer oni raspolažu sa svojim novcem, ali mogli su se kladiti van TV kamera a ne da drugi moraju gledati takva kurčenja.

Ja sam govorio za sve ljude koji gledaju HSP. Jer oni koji ga gledaju očito igraju poker.

Ljava napisao:

Poker igram samo od love koja mi je neophodna za život, uglavnom ne prelazim BR tako da to i ne smatram "kockanjem", nikada ne bi prihvatio staking jer je to "kocka" itd...

To što ti nemaš "gambling problem" ne znači da ne kockaš.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

Phil Ivey,Antonius,Dwan su veliki kockari,oni obozavaju to,vole akciju i taj adrenalin.Zapravo vecina HS igraca su veliki kockari.
Ovo nije kurcenje,to je njihov svakidasnji zivot i to njih zabavlja.
A to sto je kriza u svijetu i sto netko gladuje nema veze s tim.
I da nitko od njih ne daje nikakve pare u dobrotvorne svrhe ili tako nesto a da se klade u milion dollara tko ce izasrati vece govno nije neukusno i to ih ne cini losim ljudima.

00

Re: High Stakes Poker Season 6

ma ja ne znam sta ste zapeli gde ce oni pare potrositil. svako moze imati para samo treba da se snadje i da bude vredan.
moze i taj beskucnik nesto da pocne da radi, da skuplja celik, limenke. samo sto nece. i kako znas da on nije prokockao sve i zato je beskucnik.
ko romi ste, samo kukaju i stancaju decu a nece nista rade.pa sto nisu zapeli ko neki romi pa bi sad imali.
ko sto mene neki zajebavaju da sam paor sto vozim traktor a onda kukaju otkud tebi za kola, stan. more mrs i radi.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: High Stakes Poker Season 6

croman19 napisao:

da se klade u milion dollara tko ce izasrati vece govno nije neukusno i to ih ne cini losim ljudima.

po meni ih cini nepristojnim, il sam ja predobro odgojen, fakat nebih znao  roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: High Stakes Poker Season 6

ne kuzin jel problem u iznosu, u tome da ne smije jest meso, ili u tome sta je to sve na TV dogovoreno?


propast napisao:

ma ja ne znam sta ste zapeli gde ce oni pare potrositil. svako moze imati para samo treba da se snadje i da bude vredan.
moze i taj beskucnik nesto da pocne da radi, da skuplja celik, limenke. samo sto nece. i kako znas da on nije prokockao sve i zato je beskucnik.
ko romi ste, samo kukaju i stancaju decu a nece nista rade.pa sto nisu zapeli ko neki romi pa bi sad imali.
ko sto mene neki zajebavaju da sam paor sto vozim traktor a onda kukaju otkud tebi za kola, stan. more mrs i radi.

big_smile big_smile big_smile big_smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: High Stakes Poker Season 6

zamorano11 napisao:

ne kuzin jel problem u iznosu, u tome da ne smije jest meso, ili u tome sta je to sve na TV dogovoreno?

Nema problema, samo komentiram da nije pristojno zaokruzit cifru na laganih milijun dolara. Odnosno rječ je o kurčenju, a vecina nece da prizna da se drazesni ivey i durrrr malo prokurcili, al to je okkkkk. Isto ko kad neko na lito obuce majicu bez rukava jer je cjele zime iso u teretanu i radija na svom bicepsu  cool
Samo kazem, osobno bi mi bilo neugodno sipat cifre poput milijun dolara za takve gluposti na javnoj televiziji, ponasaju se koda su na fejsbuku, pa ko ce bit vise kul i imat kulerskiji status tongue

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

99

Re: High Stakes Poker Season 6

zamorano11 napisao:

ne kuzin jel problem u iznosu, u tome da ne smije jest meso, ili u tome sta je to sve na TV dogovoreno?

Njihov deal mi nije na mjestu, ali tko zna, možda bi se i ja rasipao i gemblao na taj način da sam "težak" kao oni pa ne želim 100% tvrditi nešto što nisam probao. Iako ne vjerujem jer se dobro poznajem...

Već sam par puta napisao da je najveći problem što je na tv-u dogovoreno i to izgleda jako prepotentno i nesomotreno prema drugim ljudima koji nemaju osnove za život...

E da, nisam uopće spomenuo Negranuea koji igra jako razočaravajuće  smile

00

Re: High Stakes Poker Season 6

pa onda je kurcenje i igranje sa stackovima od 100k i vise (ili ovo "miliijun" ima neku vecu tezinu)
da ne govorim o onom : amo po 10k koja ce boja izac na boardu

hm...jeste gledali high stakes golf?
jel kurcenje Relaa platit 93 mil € za transfer C.Ronalda?

postoji jako mnogo primjera.

i... mislin da su vegetarijanci i borci za prava zivotinja bili jako odusevljeni kad su culi za bet.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00