Tema: evo stvarno nisam mogo

ja nemogu vjerovat da mi dodu neki idioti koji imaju toliko srece da neznam treba ih stvait u atomsko skloniste koliko zrace srecom vec treci put ovaj tjedan me neki noob ubije sa neznam kartama koje nemaju smisla igramo sng i ostane nas troje vodim za stolom i sve ok i onda mi sam pocne igrat lik all in mislim cist uredu nema vise ni za 7 bb al nemoze mi onda dobit sa kartama kao sto su 10 6 a ja imam par jj u ruci i ide mi preflop all in i kaj cu neg ga pratit jer mrzim takvu igru i kaj se dogodi na kraju ... dobije mi skalu na rvr stvarno nemogu vise eee ubija me takvo kartanje(mislim znam da nece niko procitat al sam moro izjadit svoju dusu smile )

00

2

Re: evo stvarno nisam mogo

a da ubacis koju . ili neki , mozda

00

Re: evo stvarno nisam mogo

haha....
meni se jednom dogodilo  drzim AA , lik ima KK, na flopu dodje A  i on all in, ja all in, turn K river K
mislim da gore od toga nema big_smile

i jednom sam imala poker 10 , lik dobije straight flush.... unbelievable.

00

Re: evo stvarno nisam mogo

sumska--vila napisao:

haha....
meni se jednom dogodilo  drzim AA , lik ima KK, na flopu dodje A  i on all in, ja all in, turn K river K
mislim da gore od toga nema big_smile

i jednom sam imala poker 10 , lik dobije straight flush.... unbelievable.

to se zove nesreca.kad sam ovo procitao vise se necu zaliti dok meni ne dodje tako nesta  big_smile

00

Re: evo stvarno nisam mogo

meni se  dosad  2  puta  desilo royal protiv  straight  flusha... imo 8,9 u trefu i padne  mi 10 J u trefu , river Q tref i frajer  mi pokaze  royal mislio sam da  to vise  nikad  necu vidjet  a  nakon jedno mjesec dana flopam royal a  frajer  straight  flush i  jedan druugog pokusavamo upecat  do rivera i onda su krenuli rejzovi i rerejzovi hehe .. a mislio da  necu kune  izvuc  od  lika  big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: evo stvarno nisam mogo

i meni se zadnjih par dana događaju takve nevjerovatne stvari da sam sebi ne vjerujem da mi se to dogodilo,kao da se sva ekipa krumpa al baš krumpa na meni i u većini slučajeva ih spasi river,al kad pogledam na što oni callaju moje betove i s čim prate moj all in...
meni nikad nebi palo na pamat da tak nešto napravim jer to je igranje na sreču a ne igranje pokera

00

Re: evo stvarno nisam mogo

Na SNG su ovakve stvari normalne. Popusio sam dosta is jakim akrtama a bome i dobio puno s 27... ak igras po pravilu onda ces biti u plusu ak neznas sto radis onda bolje ne igrat SNG.

00

Re: evo stvarno nisam mogo

ACORICC napisao:

bas se to isto meni sve dogadja,jednostavno ne vjerujem..15 dana sam svaki dan bio u plusu,zaradio 390 dolara na NL10..i sad evo 4.dan imam cca 120 dolara manje..jednostavno me ubijaju sa nekim kartama koje ne bi odigrao da sam bolestan u mozak(primjer od danas: dobijem AA napravim re-raise preflop,flop dodje K 8 7..lik napravi bet,ja ga gurnem u all in..dobijem call..turn 9 i on mi pokaze K 9!!!!!!! igram potpuno istu igru kojom sam zaradio 390 dolara i sad ih evo pusim,ne znam jel to los variance(vjerujem da je) ili nesta drugo,al cisto sumnjam da nemam kvalitetu za beatat NL10 jer sam ih redovno cijelo vrijeme gazio..

To su ribe. Nemozes njih dobit na taj nacin, istina ako budes uvijek tako igrao dobit ces ih. Ali moras znat da je ejdan apr slabiji od 2 para, da je dva para slabije od trisa i tako dalje. Ribe ubijamo tako da one plate sve sto imaju na svoja dva para kada mi imamo tris ili vise. Ako riba ide dalje na vas Cbet ili value bet bilo bi dobro ne ici all in jer ce ta riba zvat sve a onda ce ili izgubiti ili dobiti. Osobno mislim da jedan par nije bas dobar za ribe.

00

Re: evo stvarno nisam mogo

Stisnise kak bi po nasim rekli, Budi tighter, igraj premium ruke, varainca ce nestati... no ak en tiltas mozes nastaviti dalje po svom... tak aj igram, ne tiltam na cashu uopce.... stiltao sam svoje na Sit and goovima.

I s ribama oprezno, netrebas ti ici all in da ubijes ribu, ak imas AA, cbetaj, pa na turnu, ak je riba ostala, mozda je dobro rivera check jer ta riba nece otic a ti imas samo jedan par na riveru a riba moze imat svasta.... Kao sto rekoh ribu ubijaj s setovima, farbama... i onda nemoj igrat neki fancy spijunski poker nego igrqaj normalno, cbetaj, turn betaj, pa na kraju gurni all in... zvat ce te vjeruj mi ako je pogdio bilo sto, a pogodio je ejr je 2 puta zvao.

Zadnji popravljao dadaas (19-02-2010 00:23:44)

00

Re: evo stvarno nisam mogo

ACORICC napisao:

inace se ne oslanjam na jedan par kad sam u velikom potu,to sam naveo samo jedan primjer..htio sam rec da zadnjih dana kad imam oddse u svoju korist,gubim..za razliku od prije kad sam non stop dobivao,pa me zanimalo koliko dugo mogu gubit sa boljim oddsima,jer stvarno kipim vise od tog variance-a

šanse bi se trebale izravnat neko vrijeme, ALI i nemoraju. to znači da je svaki pot sam za sebe,cak i ako bi sa AA vs KK trebalo biti 80:20 u nekom duzem periodu, to nemora biti tako. A i baš od takvih fisheva,pa takve je najlakse napumpat. takve najviše volim. imam AK,lik recimo AJ,nl10,on rejsa na 0.40,ja reraise na 1.10 recimo,on zove. flop Axx. cjedim ga do rivera. flop bet 1.50,river 2.85 i turn all-in. znaci bet-bet-shove. limiti su premali,a igraci previse loši. bolje budite sretni.. ja danas spušio all-in KK vs. J10 i samo se nasmijem liku,pola sata kasnije - lik odlazi sa ''sitout'' a ja sa duplim buy-inom  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00