Tema: Party Poker uplata VISA

Znaci, uplatio sam 25 Eura na Party Poker izravno preko Visa Devizne kartice.

Danas dobio e mail od ts@pay-pro.com da ih trebam nazvat ili oni mene

Ide ovako:

"...We need to speak with you to validate your account. Please call us back from the number you have registered with us. This is a standard procedure and will take not more than 5 minutes of your time.

We are available 24 hours, 7 days a week to assist you.

You can call us or reply back with a convenient time and we will call you.

Please click on the link below for details to contact us:
https://secure.pay-pro.com/faq/faqHome.action?page=faq_contactus_rmc&ul=en

We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.

Looking forward to hearing from you!

Regards,

Laxmi Sujata
Credit Team
Pay-Pro..."

Posto sam nov u ovome, cisto da pitama da li je ovo normalna situacija ili?

BTW. Zanima me da li je uopce legalno po hrvatskim zakonima uplacivati pare na raznorazne poker sitove.

Hvala...

00

Re: Party Poker uplata VISA

ja sam jednom dobio od pokerstarsa da me moraju provjerit bla bla.. pa sam slao osobnu itd... nakon kaj sam im poslal sken osobne nisu vise nista pitali..

00

Re: Party Poker uplata VISA

Mrrrcina napisao:

ja sam jednom dobio od pokerstarsa da me moraju provjerit bla bla.. pa sam slao osobnu itd... nakon kaj sam im poslal sken osobne nisu vise nista pitali..

E vidis, ja upravo pricao sa tipom iz Pay-Pro a, tj. on je mene zvao (pise na termsima od PartyPokera da im se taj Pay-Pro brine o placanjima tako da vjerujem da je to ok):

Kaze da je morao pricat sa mnom da potvrdi da se sa mojim imenom ne koristi netko drugi pa sam mu morao potvrdit datum rodjenja, adresu i zadnja 4 broja na kartici.

Uglavnom, volio bi da mi netko ovdje potvrdi dal je sve to OK.

00

Re: Party Poker uplata VISA

pa moran priznat da i nije to bas standardna procedura...pa zamisli koliko bi im trebalo kada bi svakoga tako zvali...ali opet valjda imaju nekakav sistem kontrole koji je možda baš tebe ''zakačio'' ili si im jednostavno sumnjiv smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

5

Re: Party Poker uplata VISA

Vuleeeee napisao:
Mrrrcina napisao:

ja sam jednom dobio od pokerstarsa da me moraju provjerit bla bla.. pa sam slao osobnu itd... nakon kaj sam im poslal sken osobne nisu vise nista pitali..

E vidis, ja upravo pricao sa tipom iz Pay-Pro a, tj. on je mene zvao (pise na termsima od PartyPokera da im se taj Pay-Pro brine o placanjima tako da vjerujem da je to ok):

Kaze da je morao pricat sa mnom da potvrdi da se sa mojim imenom ne koristi netko drugi pa sam mu morao potvrdit datum rodjenja, adresu i zadnja 4 broja na kartici.

Uglavnom, volio bi da mi netko ovdje potvrdi dal je sve to OK.

Da to je sasvim normalno posebno s Partijeve strane. Party je jako pažljiv što se tiče signurnosti. I druge stranice redovito provjeravanju sa skeniranim dokumentima i zvanja po telefonu, baš zbog toga da se ubjede da si pravi vlastnik te kartice.

P.S. Dobar ti je nick  tongue

00

Re: Party Poker uplata VISA

Vule napisao:
Vuleeeee napisao:
Mrrrcina napisao:

ja sam jednom dobio od pokerstarsa da me moraju provjerit bla bla.. pa sam slao osobnu itd... nakon kaj sam im poslal sken osobne nisu vise nista pitali..

E vidis, ja upravo pricao sa tipom iz Pay-Pro a, tj. on je mene zvao (pise na termsima od PartyPokera da im se taj Pay-Pro brine o placanjima tako da vjerujem da je to ok):

Kaze da je morao pricat sa mnom da potvrdi da se sa mojim imenom ne koristi netko drugi pa sam mu morao potvrdit datum rodjenja, adresu i zadnja 4 broja na kartici.

Uglavnom, volio bi da mi netko ovdje potvrdi dal je sve to OK.

Da to je sasvim normalno posebno s Partijeve strane. Party je jako pažljiv što se tiče signurnosti. I druge stranice redovito provjeravanju sa skeniranim dokumentima i zvanja po telefonu, baš zbog toga da se ubjede da si pravi vlastnik te kartice.

P.S. Dobar ti je nick  tongue

Nick je odlican, inace je Vule al tu to ocito  big_smile nisam mogao....

Znaci Ok je kad te zovu telefonom, a jesi upoznat sa tim Pay-Pro om, trebalo bi bit OK s obzirom da su zapisani na stranicama PartyPokera da brinu oko placanja il da citiram PartyPoker:

For any cashier related questions please write to info@pay-pro.com

bas sa te adrese sam dobio mail na kojem mi je receno da ce me tip nazvat, kasnije me nazvao, na kraju sam ga pitao kako se zove, kaze Prem i to je i u potpisu pisalo. Evo:

"...It was a pleasure talking to you.  Your account has now been validated.  As a result, you will enjoy higher purchase limits and faster cash-outs.

If you have any questions please click on the link below for details to contact us:
https://secure.pay-pro.com/faq/faqHome.action?page=faq_contactus_rmc&ul=en

We are available 24 hours a day, 7 days a week to assist you.

Wish you luck,

Prem
Credit Team
Pay-Pro..."

znaci mogu bit miran, slazes se da je to OK?

Zadnji popravljao Vuleeeee (19-02-2010 16:47:02)

00

Re: Party Poker uplata VISA

Party me toliko ispizdija sa tim verifikacijama ko nijedan drugi sajt smile

je, pay pro je cist, ne brini nista. ja san njih zva jednom, na gibraltar majku im. i naravno... 10 minuta je lik prica jer je malo smotan, al dobro

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

8

Re: Party Poker uplata VISA

Da možeš biti miran, kao što si rekao oni su zaduženi za financije unutar Party Pokera i u potpunosti su legitimni.

00

Re: Party Poker uplata VISA

OK, hvala puno...

BTW. Vidim da ste dosta upuceni, pa me zanima jos jedna stvar. Da li je u hrvatskoj legalno uplacivati pare na Poker Sitove tipa PartyPoker ili stajaznam....

Pred neke 2-3 godine sam htio uplatit pare na Bwin kladionicu, i tako odem ja na salter na Erste i bankovnom uplatnicom uplatim pare i sve 5, za 20min me zove zena sa saltera i kaze, brzo se vrati nazad da to ponistimo jer je, kaze, ilegalno..... Pitam ja, kako to, pa reklamiraju se non-stop, bili sponzori Dinama (mislim) i tako... kaze ona ilegalno i tocka.... e onda otvorio deviznu i MB, stavio pare tamo i sa MB a na Bwin i nikom nista....

E sad ovo je prvi put da direkt s devizne uplacujem na poker sajt i zanima me jel to legalno, znam da postoji zakon o igrama na srecu, da li poker spada u to?

00

10

Re: Party Poker uplata VISA

Ilegalno je na takve sajtove uplačivat. Ali nitko te neče ganjat zbog par dolara. Osim ako ti teta na šalteru neda da uplatiš.

Zato postoji MB, da možemo uplačivat i isplačivat bez beda.

00

Re: Party Poker uplata VISA

navodno postoji neki zakon koji brani igre na srecu na internetu, osim ako se radi o firmi koja je registrirana u hrvatskoj.... or something like that. e sad, nasi vjerojatno po defaultu trpaju i poker u isti kos ko sportsko kladjenje itd.... a cujem u zadnje vrijeme da i postoje neki problemi s uplatom "gaming" tipa na moneybookerse, nadam se da su to izolirani slucajevi - jer sam citao da ljudi (nedavno, prije neka 2-3 tjedna) sa PBZ-ovom visom electron odjednom vise nisu mogli uplatiti novac sa "gaming" namjenom na MB ....

00

Re: Party Poker uplata VISA

roba59 napisao:

Ilegalno je na takve sajtove uplačivat. Ali nitko te neče ganjat zbog par dolara. Osim ako ti teta na šalteru neda da uplatiš.

Zato postoji MB, da možemo uplačivat i isplačivat bez beda.

E, al nema meni sta teta na salteru ne dat kad na salteru nisam ni uplacivao nego sa brojem devizne kartice izravno. Zato me i zanima dal je ok uplacivat izravno

00

Re: Party Poker uplata VISA

MeeKutz napisao:

navodno postoji neki zakon koji brani igre na srecu na internetu, osim ako se radi o firmi koja je registrirana u hrvatskoj.... or something like that. e sad, nasi vjerojatno po defaultu trpaju i poker u isti kos ko sportsko kladjenje itd.... a cujem u zadnje vrijeme da i postoje neki problemi s uplatom "gaming" tipa na moneybookerse, nadam se da su to izolirani slucajevi - jer sam citao da ljudi (nedavno, prije neka 2-3 tjedna) sa PBZ-ovom visom electron odjednom vise nisu mogli uplatiti novac sa "gaming" namjenom na MB ....

Zato i pitam, pred par mjeseci sam probao uplatit gaming uplatu na MB i nije mi dalo

00

Re: Party Poker uplata VISA

Vuleeeee napisao:

Zato i pitam, pred par mjeseci sam probao uplatit gaming uplatu na MB i nije mi dalo

kvragu, znaci i kod tebe tak .... a koja banka i koja vrsta racuna je u pitanju ak se slobodno zna? da skupimo malo info o tome .... ja imam visu electron vezanu uz devizni racun u PBZ-u i prije je to islo, ali vec dugo nisam nis na MB uplacival a nemam ni para gore da bi isprobal uplate....

00

Re: Party Poker uplata VISA

MeeKutz napisao:
Vuleeeee napisao:

Zato i pitam, pred par mjeseci sam probao uplatit gaming uplatu na MB i nije mi dalo

kvragu, znaci i kod tebe tak .... a koja banka i koja vrsta racuna je u pitanju ak se slobodno zna? da skupimo malo info o tome .... ja imam visu electron vezanu uz devizni racun u PBZ-u i prije je to islo, ali vec dugo nisam nis na MB uplacival a nemam ni para gore da bi isprobal uplate....

ma devizni na erste, isto Visa Electron, otvorio ga samo radi ovakvih stvari, al evo sad sam sa tog uplatio izravno i nikom nis

Zadnji popravljao Vuleeeee (19-02-2010 17:48:16)

00

Re: Party Poker uplata VISA

roba59 napisao:

Ilegalno je na takve sajtove uplačivat. Ali nitko te neče ganjat zbog par dolara. Osim ako ti teta na šalteru neda da uplatiš.

Zato postoji MB, da možemo uplačivat i isplačivat bez beda.

Al u MB-u imas onu opciju gaming i ako ju stavis, ne mos uplatit, bar ja ne mogu...

00

17

Re: Party Poker uplata VISA

Ilegalno je na takve sajtove uplačivat. Ali nitko te neče ganjat zbog par dolara. Osim ako ti teta na šalteru neda da uplatiš.

Zato postoji MB, da možemo uplačivat i isplačivat bez beda.

Po logici stvari bi onda bilo isto tako ilegalno stavljat novac na MB bas zbog toga jer s njega prebacujes na pokersite.
I ako je ilegalno stavljanje onda je ilegalno igranje takoder?
Moram priznat da ste me sad stavno zbunili i ne kuzim zasto bi bilo ilegalno stavljati sa kartice na poker site.
Ako ima ovdje neki pravnik nek se javi.
Il netko drugi tko zna nesto vise ili je proucio zakone  big_smile

00