51

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

+1 za topic u koji cemo stavljat +/- iskustva od transfera. Mile je prvi koji ce dobit ++++ od mene smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

52

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Za Mileta veliki plus i od mene!

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

53

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

usenasepodase1 je bannan. Pošto je očito da neće vratiti lovu i vrijeđa ljude ne samo u ovoj temi nego i u drugim temama (postovi su izbrisani).

Edited:
UPOZORENJE: nemojte radit transakcije s ljudima koji imaju mali broj postova.

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

roba59 napisao:

usenasepodase1 je bannan. Pošto je očito da neće vratiti lovu i vrijeđa ljude ne samo u ovoj temi nego i u drugim temama (postovi su izbrisani).

Edited:
UPOZORENJE: nemojte radit transakcije s ljudima koji imaju mali broj postova.

Znaci u prirucniku za ove koji žicaju lovu treba među prvih 5 pravila biti na forumima pišite postove da nebi ispalo da imate mali broj postova  roll

00

55

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

Ovo si sročio, svaka ti dala.

Što je roba htjeo reći jest, aktivnošću na forumu se može ocijeniti (donekle) da li user ozbiljan ili ne, zreo ili klinjo. Žišku  wink

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

quickr napisao:

Ovo si sročio, svaka ti dala.

Što je roba htjeo reći jest, aktivnošću na forumu se može ocijeniti (donekle) da li user ozbiljan ili ne, zreo ili klinjo. Žišku  wink

ma kuzim ja. a mislim da si i ti skuzio da se ja zajebavam...a valjda ce i ostali.

00

57

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

quickr napisao:

Ovo si sročio, svaka ti dala.

Što je roba htjeo reći jest, aktivnošću na forumu se može ocijeniti (donekle) da li user ozbiljan ili ne, zreo ili klinjo. Žišku  wink

Ovo zreo ili klinjo nema veze sa time jer možeš biti "zreo" a biti šupak, ili biti klinjo, a biti pošten i "normalan".
Mislim da su "postovi bitni" jer to znači da si aktivan na forumu i da te neki ljudi znaju, te da mogu donekle garantirati za tebe.

By the way, svaka čast ljudima koji uletavaju drugim ljudima kada im je potrebna pomoć, ali nemojte biti prenaivni u nekim situacijama.
Nažalost, današnja situacija u državi potiče ljude da postanu govna, a neki su to jednostavno od prije.

U svakom slučaju, trebalo bi otvoriti topic za pozitivno provedene transkacije... hehe  smile

Zadnji popravljao Ljava (23-02-2010 20:24:35)

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

najbolje da ubuduce radite transakcije preko posrednika. znaci meni posaljete pare a ja to prosledim drugom liku kad on meni uplati.
ako on ne uplati ja vama vratim pare.
ne uzimam proviziju ( mozda nesto malo ) smile

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

propast napisao:

najbolje da ubuduce radite transakcije preko posrednika. znaci meni posaljete pare a ja to prosledim drugom liku kad on meni uplati.
ako on ne uplati ja vama vratim pare.
ne uzimam proviziju ( mozda nesto malo ) smile

e ova je carska big_smile big_smile big_smile big_smile  nice1

00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

propast napisao:

najbolje da ubuduce radite transakcije preko posrednika. znaci meni posaljete pare a ja to prosledim drugom liku kad on meni uplati.
ako on ne uplati ja vama vratim pare.
ne uzimam proviziju ( mozda nesto malo ) smile

Pa ovo je jako dobra ideja.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: OPREZ NA usenasepodase1!

a sta ces... siguran sam da ce ponovno doci flejmat

00